Penzija nekje na toplem, ob morju

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
39
Pa upizdomatrno moraš smetit v vsaki moji temi?
bonk.gif


Imaš spam, čvek, izživljaj se tam.
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
11
38
Sam res..., ko podrepna muha, pa neke Karibe turi, ki so dalec od poceni.

Glede tajfunov na Filipinih, če gledaš recimo otoke juzno od navidezne horizontalne polovice Filipinov na zemljevidu, ti kraji/otoki niso ogrozeni. Sem notri pade recimo ze omenjeni Cebu, cel otok Palawan, glavno mesto Palawana - Puerto Princesa, ki se meni zdi kar primerno za evropejca, ni preveliko, velja za najbolj čisto, zelena prestolnica Filipinov, ima dober "vibe" in precej rajskih plaz v blizini.
 

alpine

Fizikalc
22. feb 2012
2.564
21
38
Škofja Loka
Citat:
Uporabnik Pepe pravi:
Taka selitev se mi zdi primerna za nekoga, ki tukaj nima nobenega resnega socialnega kroga razen virtualnega. Meni se zdi, da bi se mi kvaliteta življenja s selitvijo kamor koli bistveno poslabšala.

sva že dva, Evropa je zakon.
 

tgrzan

Majstr
21. feb 2009
3.780
265
83
Največja slovenska vas
Citat:
Uporabnik alpine pravi:
Citat:
Uporabnik Pepe pravi:
Taka selitev se mi zdi primerna za nekoga, ki tukaj nima nobenega resnega socialnega kroga razen virtualnega. Meni se zdi, da bi se mi kvaliteta življenja s selitvijo kamor koli bistveno poslabšala.

sva že dva, Evropa je zakon.

Kje izven Evrope pa si bil in kje v Evropi, da si takega mnenja?
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Citat:
Uporabnik tgrzan pravi:
Citat:
Uporabnik alpine pravi:
Citat:
Uporabnik Pepe pravi:
Taka selitev se mi zdi primerna za nekoga, ki tukaj nima nobenega resnega socialnega kroga razen virtualnega. Meni se zdi, da bi se mi kvaliteta življenja s selitvijo kamor koli bistveno poslabšala.

sva že dva, Evropa je zakon.

Kje izven Evrope pa si bil in kje v Evropi, da si takega mnenja?
Evropa: Slovenija, Hrvaška
Izven: Slovenija, Hrvaška, Jugoslavija
evil.gif
Aja, pa Bosna.
 

nik88

Pripravnik
28. maj 2015
231
0
16
Avtor, obstaja država v južni ameriki, ki ima tropsko podnebje, čudovite plače, mir.

Kljub temu je v Evropski uniji in uporablja Evro kar je velik plus, in je najbolj razvita država na celi celini gledano na prebivalca.

Če si pa strokovnjak, pa lahko že sedaj greš, precej vlagajo v high tech....dobesedno "high" tech. Imaš direkten let do tja iz Pariza vsak dan.
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
39
Ob Gvajani se prvo spomnem na Metulja.

Končno pa zdaj vem, kje je tista ploščata gora, s katere padajo slapovi.
redface-1.gif


Kako je pa z varnostjo? Sprašujem zato, ker je Tujska legija ponavadi tam, kjer se dela sranje. Dobro, pustimo Korziko.
 

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.182
877
113
Če smo realni je za slovensko penzijo Gvajana suffer, pa četudi francosko znaš. Glede na to, da vse bistvene stvari pripelje frčoplan iz Francije, bi vam bilo lahko jasno, da ne boš dobil litra mleka tam za 1€, da ne omenjam kaj drugega.

Že v metropolitanski Franciji so cene ranga 30% višje, vsaj špecerija, kaj šele kolonije. To je, kar se topica tiče.
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.220
1.848
113
Nekam bogu izza leđa...kjer ne poznaš njihovih navad, običajev še manj jezika. Nimaš niti enega znanca, prijatelja z vprašljivo zdravstveno oskrbo...da boš še tistih par le bil obsojen izključno na svojo babo?


Ðizs...
evil.gif


(Morš se imet vsaj malo rad...).
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Kot je meni znano, tujska legija ni tam zaradi 'sranja', ampak neki zgodovinsko-strateški razlogi plus trening v 'džungli'
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.211
5.538
113
A boji se jih ko cigani črnega psa
grin1.gif
 
Nazadnje urejeno:

ideolog

Fizikalc
16. feb 2012
212
26
28
17.325776N, 23.254786E
Ne vem, no. Tvoj nick (in tvoje siceršnje obnašanje na tem forumu) in tale tema ne gresta skupaj. Domoljub da bi odšel iz domovine in svojo v SLO zasluženo penzijo zapravljal na drugem koncu sveta in tam z njo fojtral neke čefurje?
bonk.gif

Otroke predvidevam, da imaš. In oni jih bodo najbrž tudi imeli. A jih boš s čezoceanskim poletom hodil gledat enkrat letno? Kako jih bo pa tvoj krvoses mirkal, ko bodo bolni? Sin/hči bosta ja morala delati za tvojo penzijo. Kaj pa če se tam v rajskih tropih tvoj krvoses stegne PRECEJ pred tabo? A boš sam tam? Ali se ti bodo domače device pod noge metale? Ali se boš vrnil v zahojeno dolinošentflorjansko in bil tam siten, ker nisi več v raju?
Vsi ostali alterprijatelji ste pa na polno zagrizli v trnek in besno iščete sanjske destinacije. Myass.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.211
5.538
113
Mogoče ma pa plan tam v tujini uspet....pa se potem kot investitor/patriot vrnt nazaj v obliki zunanjega kapitala....recimo temu Patriotov plan...