Pariz 2024

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.335
2.378
113
Mogoče pa je ravno to v podzavesti naš glavni problem, to mišljenje ki ga vsi naučeno ponavljate. Pridemo do določene visoke faze tekmovanja/tekme in nam naredi v glavi klik da smo itak majhni, da itak nihče od nas kaj več ne pričakuje, da smo pričakovanja že zdavnaj izpolnili in da je to itak plafon naše zmogljivosti.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
34.440
9.928
113
sindrom cankarjeve matere, letela ona za vozom, prasno, zajebano, trpece, a ravno ko bi se primla, jo fsipa in je gotovo.
cankar je vsenagruntal kam spadamo.

ko slovenski film .
 
  • Všeč mi je
Reactions: AvtoFun

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.044
14.960
113
Kaj ima veze koliko nas je?
Kaj ima veze? Verjetno v povprečju narod z 100mio prebivalci v tej masi vsebuje več dobrih športnikov kot pa narod z 2mio kajne? In samo zaradi zavedanja tega še ni nujno, da ti "naredi klik v glavi" in si zadovoljen z "neskončnim številom drugih mest" ali pa da see to legitimno uporabi kot izgovor/razlog za (morebitno) psihološko odpoved v zadnjih najbolj ključnih trenutkih.
 
  • Všeč mi je
Reactions: aljoman

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.335
2.378
113
Kaj ima veze? Verjetno v povprečju narod z 100mio prebivalci v tej masi vsebuje več dobrih športnikov kot pa narod z 2mio kajne? In samo zaradi zavedanja tega še ni nujno, da ti "naredi klik v glavi" in si zadovoljen z "neskončnim številom drugih mest" ali pa da see to legitimno uporabi kot izgovor/razlog za (morebitno) psihološko odpoved v zadnjih najbolj ključnih trenutkih.

Ne štekaš da mi imamo dobre športnike ki dobro hendlajo do konca, na koncu pa tisti zadnji procent ne oddelajo, zmanka, tema, odpoved. Vsi nekaj bluzite o nekih masah in dobrih športnikih. Jaz mislim da z našimi športniki ni nič narobe dokler ne pride do sklepne faze, tam pa psiha odpove.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.044
14.960
113
Ne štekaš da mi imamo dobre športnike ki dobro hendlajo do konca, na koncu pa tisti zadnji procent ne oddelajo, zmanka, tema, odpoved. Vsi nekaj bluzite o nekih masah in dobrih športnikih. Jaz mislim da z našimi športniki ni nič narobe dokler ne pride do sklepne faze, tam pa psiha odpove.
Jaz sem se navezal na (preveč) posplošeno in kot tako napačno trditev turbobitcha:
Edino kar nam je v zgodovini ratal je zlata evropska košarka.
Pa recimo rokomet proti hrvaški za bron.
To je pa to

No uspelo nam je veliko več kot to. Kar se pa zadnjih momentov tiče pa štekam in sem podobnega mnenja kot ti.
 
27. jan 2022
5.453
2.104
113
Intermezzo: včeraj poslušam komentatorja v zadnji minuti rokometa, pa pove: sedaj je še 19 sekund za slovenski napad, ampak ne smejo prehitro zaključit, da ne bo dovolj časa za španski napad - no in vse ostalo je zgodovina.
Najprej se mučka, potem pa noben ne prevzame odgovornosti in šutira. :(
 

krko

Guru
5. sep 2010
2.585
1.266
113
Olimpijski turnir je prinesel veliko dobrega, za nekatere je bila to zadnja priložnost, ne glede na vse pa pohvala vsakemu od soigralcev, je svoje misli Miha Zarabec po porazu s Španijo. Po tekmi za tretje mesto so spregovorili še Tilen Kodrin, Blaž Blagotinšek, Jure Dolenec in selektor Uroš Zorman

 

scorpion

Majstr
25. apr 2008
1.914
113
63
Intermezzo: včeraj poslušam komentatorja v zadnji minuti rokometa, pa pove: sedaj je še 19 sekund za slovenski napad, ampak ne smejo prehitro zaključit, da ne bo dovolj časa za španski napad - no in vse ostalo je zgodovina.
Najprej se mučka, potem pa noben ne prevzame odgovornosti in šutira. :(
Ni se mučkalo, ampak enostavno ni bilo priložnosti za strel na dobro postavljeno špansko obrambo kljub igralcu več v polju. Imeli pa so se priložnost dogovoriti tako eni kot drugi ob tisti zadnji poškodbi. Tako da je bil tisti zadnji strel nekako izsiljen in ga je vratar z lahkoto ubranil.
 

scorpion

Majstr
25. apr 2008
1.914
113
63
Miško bogibogi k morš enkrat na let nardid obvoz iz službe in mečeš svoje frustracije na športnike in seveda s kavča komentiraš in orgazmiraš najraj ob porazih, nimaš niti najmanjse pravice komentirat biloker šport. Moja baba gor ali dol. V tem smislu ne sodi drugih bab po svoji.
Mr. Kretenko, kot sem že napisal O-D-J-E-B-I.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.097
9.209
113
Konjo stari, še 1x, mi se nismo odločili za življenjsko pot profesionalnega/poklicnega športnika. Zakaj bi moral kdo od nas dokazovat karkoli na tem področju? Verjetno ima vsak od nas kak drug atribut?
Pejt probat, tko da boš vedu kako je to. Boš znal spoštovat vsakega ki vsaj proba vrhunski šport. In ja v preteklosti so bli psihološki momenti, ki jih opisuješ, tokrat temu ni blo tako. Dva šuta bi šla not, pa bi dons igral finale.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.097
9.209
113
Kretenko mi prav hipernesposobna oseba, ki enkrat letno ni sposoben poiskat alternative za pot domov in pol sere po športnikih.
 

scorpion

Majstr
25. apr 2008
1.914
113
63
Kretenko mi prav hipernesposobna oseba, ki enkrat letno ni sposoben poiskat alternative za pot domov in pol sere po športnikih.
45 vs. 15 minut je najboljša alternativa. Za mene pa velja: time is money. Zakaj zaradi tega serem po športnikih? Saj na Franji na kronometru niso športniki, tam so sami amaterji in rekreativci, ki mislijo, da so Pogačarji. Vključno z organizatorjem Penkotom, ki je zmagal po vukojebinah juge, zdaj pa misli da je bog in batina. Ne vem, zakaj moraš za en odgovor objaviti dva posta. Očitno ne znaš odgovor in smajlija združiti v enega. Aja, trolček si.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.097
9.209
113
45 vs. 15 minut je najboljša alternativa. Za mene pa velja: time is money. Zakaj zaradi tega serem po športnikih? Saj na Franji na kronometru niso športniki, tam so sami amaterji in rekreativci, ki mislijo, da so Pogačarji. Vključno z organizatorjem Penkotom, ki je zmagal po vukojebinah juge, zdaj pa misli da je bog in batina. Ne vem, zakaj moraš za en odgovor objaviti dva posta. Očitno ne znaš odgovor in smajlija združiti v enega. Aja, trolček si.
To ti misliš, ampak kar misli še dalje. In ja sereš po športnikih.
 

ViLiam

Fizikalc
11. jan 2022
334
-690
28
FAK
kalbo a ti moraš res čisto vsako temo zasrat s svojo gnojnico. Daj spelji se že v svojo klet pa tam seri svojim bližnjim. Oni te itak ne prenašajo a zato pa moraš tu gor srat 24/7 :bonk:

Še vedno pa čakam tvoje dokaze al kot ponavadi samo serješ!
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: jest5

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.097
9.209
113
FAK
kalbo a ti moraš res čisto vsako temo zasrat s svojo gnojnico. Daj spelji se že v svojo klet pa tam seri svojim bližnjim. Oni te itak ne prenašajo a zato pa moraš tu gor srat 24/7 :bonk:

Še vedno pa čakam tvoje dokaze al kot ponavadi samo serješ!
Ti raj pazi, da se spet ne zahebeš pr šaltanju med profili.....jebiga, tud za trola rabiš pamet.
 
  • Všeč mi je
Reactions: aljoman