Pariz 2024

Jabe

Guru
1. okt 2007
13.132
5.958
113
Ne, a ves da je v gmajni... Ti pa ocitno doma na kavcu... Popek praskas pa sinfas vse okoli sebe...

Prstek gor ti pa drzi drugi "sportnik", ki dela sprehode 3x na teden za sixpack, pa nastavitve v garminu spreminja, da dobi vec znack.

Res je, ne zivis od športa, ampak najbrz tudi od komentiranja tega ne, pa se tudi tu lahko nazaj drzis, ker nivo znanja in poznavanja je tam tam.
 
  • Haha
  • Všeč mi je
Reactions: jtfc in jonny77

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.335
2.378
113
Zato so forumi da se debatira. In ja, imaš prav, nisem ravno doma na kavču, sem pa na plaži na ležalniku. O nivoju kakšnega znanja zdaj govoriš? Rokometa ali metanja diska :valjamse: Daj ne bluzi, ravno sem pojedel kokošjega dunajskega (da utrdim svoj šestorček), tebi kokoši v čast :nazdravje:
 
  • Všeč mi je
Reactions: turbobitch

ojanez

Fizikalc
2. sep 2007
257
26
28
Ni vse tako črno. Ljudje očitno hitro pozabljamo uspehe, napajamo pa se iz neuspehov, vsaj večina, kakor zgleda.
Tudi rokometaši so bili že 2. in 3. na velikih prvenstvih, odbojkarji večkrat do medalj, košarkarji evropski prvaki,... Tujci, s katerimi se kdaj bolj sproščeno pogovarjam, se temu ne morejo načuditi. Tako majhen narod in tako uspešni športniki v velikem številu športnih panog.

Mi pri takšnih neuspehih v ključnih trenutkih vidimo in si zapomnimo seveda predvsem naše. Še zdaleč pa se to ne dogaja samo našim, tudi druge reprezentance so deležne tega.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.335
2.378
113
Nihče ne govori da je kaj črno, še enkrat, zakaj moramo na velikih tekmah ravno in vedno mi izgubiti tisto zadnjo odločilno točko? Glej odbojkaše, vsi so računali na njih, Poljaki so jih gladko odpihnili, niso imeli dneva, brez zamer in debat, gremo dalje. Nihče ne govori da niso dosegli vrhunskega rezultata, škoda pač da jim glave ne delajo tisti zadnji moment. In ja, drugi ne morejo verjet, nas je samo 2 mio in imamo takšne rezultate, blablabla. Ampak še vedno smo mi tisti ki kljub temu vedno zadnjo sekundo zamudimo hudo senzacijo in na koncu izpademo mali simptični palčki kajne? Zakaj nebi raje danes Španci izpadli simpatično in bi se pisalo da so pustili srce na igrišču?
 
  • Všeč mi je
Reactions: delter333

irwin

Majstr
13. mar 2008
1.275
329
83
Tako rokomet kot odbojka sta res kolektivna igra, totalna kontra nogometu ali basketu. Pri slednjih imas vedno alfa osebe in se kolektivna zavest prej kot ne gre tam kjer ni treba.
Ze to da sta trenerja spravila igralce tako visok nivo res kolektivne zavesti je vau.. Vsekakor top uspeh obeh reprezentanc.
 

irwin

Majstr
13. mar 2008
1.275
329
83
O tem sploh ni govora, govorimo o popolnoma drugih stvareh. Že uvrstitev na OI je lahko vau.
Vse razumem. Spet pa imas razliko v igri. Rokomet je kontaktni sport med igralci, plus moc, odbojko pa gledam kot kombinacijo miselne igre ob potrebnih predispozicijah igralcev. Pri rokometu vseeno pride pri tesnih rezultatih kdo bo prevzel odgovornost in ce bo ratalo. Podobno basketu na koncu.
 
  • Všeč mi je
Reactions: aljoman

aljoman

Majstr
16. dec 2013
2.301
-1.394
63
Nihče ne govori da je kaj črno, še enkrat, zakaj moramo na velikih tekmah ravno in vedno mi izgubiti tisto zadnjo odločilno točko?
Kako vedno mi? Vedno je nekdo četrti ali drugi. Kolikokrat pa smo bili četrti na OI? Pozabljaš pa na uspehe iz evropskih in svetovnih prvenstev. A to ne šteje?
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.044
14.960
113
Zdaj je vse jasno - bejba se pač identificira kot breakdancer in woke kot je, je seveda (pre)obutljiva na negativne kritike, ki so posledica mizoginije. To, da so bili vsi trije njeni nastopi slabši od izjemno slabega seveda s tem nima nobene veze :D

azAXW371_700w_0.jpg


a347g5e_700bwp.webp



aALq010Q_700w_0.jpg


:aplauz:
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.044
14.960
113
Kok nas pa je? Dej mal realnosti v glavo.
To kako malo nas je - je eno, drugo je pa to, da smo Slovenci v športu na svetovni ravni dosegli mnogo več kot zgolj zlato evropsko košarko in če potem kot "suma sumarum" pogedaš vse uspehe Slovencev v navezi na število Slovencev, si lahko samo čestitamo in smo ponosni na naše aktualne ter bivše profesionalne športnike.
 
  • Všeč mi je
Reactions: aljoman in kalbo

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.044
14.960
113