Pariz 2024

Schime

Guru
22. nov 2008
1.939
736
113
Borbe jim ne moremo očitati. Tud igra je bila dobra. Je pa mal zmanjkalo.
Je pa tako, da so vsi pričakovali da tudi iz skupine ne bodo ven prišli. Ne glede na izzid jim je potrebno čestitati.
 
  • Všeč mi je
Reactions: kajpace

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.335
2.378
113
Roko na srce, nimaš jim kaj očitat.

Roko na srce, to poslušamo že od Jugoslavije ven. Pa ne gre se za to da bi jim kaj kdo očital. Ampak vedno isto, 99% odigrajo, zadnji pomembni procent pa mi vedno potegnemo kratko. Ne gre se za očitanje ampak očitno rabimo mi Slovenci kot kolektiv psihiatra? Isto sem poslušal za Šeška ob tistem zgrešen šutu. Ni mu kaj očitat, je mlad in blalalala... Ja. Ampak 2 leti že poslušam kak vrhunski igrač je on, kako si ga želijo vsi najjači klubi. Sorry, vrhunski igrač to pospravlja. Koliko je že star ta Yamal ki je igral za Španijo? 17 in je pospravljal? Skratka nima veze, jezi me edino da smo to vedno mi. Zakaj mi vedno zgubimo za točko in zakaj mi ne zmagamo za točko? To enostavno ni razlika v kvaliteti temveč v miselnosti in psihi. In seveda, dosegli so vrhunski rezultat ki pa je zelo grenak. Še enkrat, ta izrek "da jim ni kaj očitat" je pa zgolj seljačka tolažba.
 

irwin

Majstr
13. mar 2008
1.275
329
83
Kolektivcom ni za zamerit,nikdar niso pod toliksnim presingom Slo publike in medijev ko so posamezniki. V kolikor bi Janja naredila fail bi ratala psiho razvalina ze zaradi pritiska javnosti in "novinarjev" ki se spoznajo v sport. Tega pri kolektivcih ni. Govorim o posledicah na dolgi rok. Kristjana skoraj na kol pribijajo... sreca da je v Tallinu vecino casa.
 

aljoman

Majstr
16. dec 2013
2.301
-1.394
63
Seljačka tolažba :bonk: Četrto mesto na OI, je zate seljačka liga.
Borili so se do konca in stopnjevali formo. Da so izgubili tekmo v zadnjih sekundah, proti taki reprezentanci kot je Španija, ni nikakršna katastrofa. Boli pa, to se pa strinjam.
 

kemb

Majstr
7. okt 2018
751
761
93
Seljačka tolažba :bonk: Četrto mesto na OI, je zate seljačka liga.
Borili so se do konca in stopnjevali formo. Da so izgubili tekmo v zadnjih sekundah, proti taki reprezentanci kot je Španija, ni nikakršna katastrofa. Boli pa, to se pa strinjam.
Skoda je, ker skoraj niso igrali na krila in ta slab zaključek tekme. Drugače pa je 4. mesto zelo lepa uvrstitev.
Realno pa bo potrebno dvigniti slovenski rokomet, da bo še več dobrih igralcev igralo v najmočnejših ligah. Več težkih tekem, vse je bj avtomatično.
Sedaj je potrebno razmišljati, kako dvigniti slovensko košarko, sploh klubski nivo...
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.097
9.209
113
Roko na srce, to poslušamo že od Jugoslavije ven. Pa ne gre se za to da bi jim kaj kdo očital. Ampak vedno isto, 99% odigrajo, zadnji pomembni procent pa mi vedno potegnemo kratko. Ne gre se za očitanje ampak očitno rabimo mi Slovenci kot kolektiv psihiatra? Isto sem poslušal za Šeška ob tistem zgrešen šutu. Ni mu kaj očitat, je mlad in blalalala... Ja. Ampak 2 leti že poslušam kak vrhunski igrač je on, kako si ga želijo vsi najjači klubi. Sorry, vrhunski igrač to pospravlja. Koliko je že star ta Yamal ki je igral za Španijo? 17 in je pospravljal? Skratka nima veze, jezi me edino da smo to vedno mi. Zakaj mi vedno zgubimo za točko in zakaj mi ne zmagamo za točko? To enostavno ni razlika v kvaliteti temveč v miselnosti in psihi. In seveda, dosegli so vrhunski rezultat ki pa je zelo grenak. Še enkrat, ta izrek "da jim ni kaj očitat" je pa zgolj seljačka tolažba.
Dej ti in tebi podobni najprej ušejpajte telesa v Šeškotovem stilu, pol pa pište take komentarje.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: Samo Izoliranc

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.097
9.209
113
A ti spet baba doma ne pusti do besede, pa potem tukaj mečeš ven svoje frustracije s trolanjem? Komentiral bom, kar bom hotel, ti pa o-d-j-e-b-i.
Miško bogibogi k morš enkrat na let nardid obvoz iz službe in mečeš svoje frustracije na športnike in seveda s kavča komentiraš in orgazmiraš najraj ob porazih, nimaš niti najmanjse pravice komentirat biloker šport. Moja baba gor ali dol. V tem smislu ne sodi drugih bab po svoji.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.097
9.209
113
Sicer pa marsikaka nasa ekipa, tud rokometna je že kdaj razpadla, tokrat niso. Tud prot Dancem so se vrnil in zato ni fer do njih, da se take bedarije piše.
 
  • Všeč mi je
Reactions: aljoman

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.335
2.378
113
Dej ti in tebi podobni najprej ušejpajte telesa v Šeškotovem stilu, pol pa pište take komentarje.

Prijatl, jaz se nisem odločil da bom igral nogomet in da bom živel od športa, tako da ne rabim takšnega telesa. Dal sem zgolj komentar na famo o tem, kako svetski igrač je on. Vidiš tukaj se potem loči zrnje od plevela. Lahko ti haraš in zabijaš na manj pomembnih tekmah v Bundeslingi kjer si sproščen, razlika ali si svetski igrač ali ne pa se vedno pokaže v ključnih momentih ko si pod pritiskom. Odločilen strel iz igre, odločilen penal, odločilna podaja, zadnji napad... ampak nima smisla ker nisi dojel kaj sem hotel povedat. Še enkrat, vse to je vrhunsko, razjezi me le da se to vedno dogaja/zgodi nam.