Parada ponosa

Lezbijke


Rezultati so vidni samo po glasovanju.

Maxi25

Fizikalc
4. maj 2009
2.341
0
36
Citat:
Uporabnik Evrofil pravi:
Citat:
Uporabnik Maxi25 pravi:
Jaz sicer nimam nič proti gejem in lezbikam, sam pri miru naj me pustijo. Ampak dokler za normalne poročene pare ne bo urejeno za posvojitev, potem tudi istospolnim parom ne more biti dana taka pravica.

Luba dusa...

Kaj pa za "normalne" ni urejeno?
smile-1.gif

Premalo sirot?? Kam si pa ti zdele brcnil noooo
stupid-1.gif
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
39
Takole pa v Rusiji:

Nikolai Alexeev, the head of the gays’ parade organized committee was arrested as soon as he came to the square.



A girl from one political organisation tried to explain that homophobia is shameful and was arrested.
 

Evrofil

Dopisnik z Bruslja
18. jan 2008
4.522
1
36
Citat:
Uporabnik Maxi25 pravi:
Citat:
Uporabnik Evrofil pravi:
Citat:
Uporabnik Maxi25 pravi:
Jaz sicer nimam nič proti gejem in lezbikam, sam pri miru naj me pustijo. Ampak dokler za normalne poročene pare ne bo urejeno za posvojitev, potem tudi istospolnim parom ne more biti dana taka pravica.

Luba dusa...

Kaj pa za "normalne" ni urejeno?
smile-1.gif

Premalo sirot?? Kam si pa ti zdele brcnil noooo
stupid-1.gif

Si funkcionalno nepismena, ali samo nisi videla narekovajev?
 

Maxi25

Fizikalc
4. maj 2009
2.341
0
36
Citat:
Uporabnik Evrofil pravi:
Citat:
Uporabnik Maxi25 pravi:
Citat:
Uporabnik Evrofil pravi:
Citat:
Uporabnik Maxi25 pravi:
Jaz sicer nimam nič proti gejem in lezbikam, sam pri miru naj me pustijo. Ampak dokler za normalne poročene pare ne bo urejeno za posvojitev, potem tudi istospolnim parom ne more biti dana taka pravica.

Luba dusa...

Kaj pa za "normalne" ni urejeno?
smile-1.gif

Premalo sirot?? Kam si pa ti zdele brcnil noooo
stupid-1.gif

Si funkcionalno nepismena, ali samo nisi videla narekovajev?

eeee, se opravičujem. V zagonu nisem gledala narekovajev
smile-1.gif
))
 

Evrofil

Dopisnik z Bruslja
18. jan 2008
4.522
1
36
Kul - bog ne daj, da bi res kdo mislil, da je premalo sirot, jaz bi tudi v zrak skocil :D
 

Moongoose

Pripravnik
12. apr 2008
718
1
16
41
Citat:
Uporabnik ghibli pravi:
Citat:
Uporabnik Moongoose pravi:
Vsekakor, kar pod preprogo vse ki ne zadostujejo tvojim visokim merilom normalnosti ane :smirk


moja merila so v tem primeru nepomembna... bo pa mati narava povedala svoje.
če se pa želijo guziti ob takšni ponudbi češpljovja naj to počnejo doma in ne prepričujejo ostale da je to normalno in kolk so ponosni na svoje toplovodarstvo. po drugi strani pa več pedrov več češpljovja za nas
cheer.gif


Je narava že povedala svoje, homoseksualnost med ostalimi živalskimi vrstami je kar naraven in normalen pojav, nekateri takšni pari tudi prav radi med sebe sprejmejo mladiče, ki so zaradi takega ali drugačnega razloga ostali brez staršev (recimo znani primer dveh pingvinov v nemškem živalskem vrtu, kar poguglaj). Torej, narava pravi da je vredu, kdo si ti, da greš proti naravi
smirk-1.gif



Citat:
Uporabnik patriot pravi:
Da predolgo ne razlagam.

Jaz mojemu otroku nisem nikoli rekel, naj je smrkelj. To je videla v vrtcu pri drugih...

In smo jo komaj odvadili...

Če prav razumem tvojo logiko tukaj...ker otroku nisi nikoli povedal da naj ima predsodke jih tudi nikoli ne bo imel?
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
39
Citat:
Je narava že povedala svoje

Citat:
recimo znani primer dveh pingvinov v nemškem živalskem vrtu,

Živalski primer je pa res lep primer naravnega okolja.

Saj v arestu tudi marsikdo postane ritopik..

Dajte mi povedat zagovorniki pedrov, koliko jih poznate, ki si želijo posvojit otroka?
 

Evrofil

Dopisnik z Bruslja
18. jan 2008
4.522
1
36
Citat:
Uporabnik patriot pravi:

Dajte mi povedat zagovorniki pedrov, koliko jih poznate, ki si želijo posvojit otroka?

Dva.

Poznam pa tudi lezbijke (no, eno lezbijko, plus se eno, in eno "bi" - ampak so kind-of ista familija, very long story) - jasno, da v Sloveniji to slo ne bi sploh - ki imata tri otroke.
Trije razlicni darovalci in dve razlicni mami pri otrocih + ena second wife.
aplauz.gif


Pa so vsi "funkcionalni", "normalni" in "mentalno zdravi". Dva sta straight, eden je pa kind-of-sort-of-not-sure-yet "bi".

Ampak ne, itak, to ne gre, sami zafrustriranci in pedofili pridejo iz istosplonih druzin. Itak.
smile-1.gif
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
34.929
10.339
113
jaz poznam eno, ki je pustla moža in otroke in šla z eno možačo.. zaživela novo življenje, na otroke pozabla, razganja jo ko najstnico zdaj. Toliko o skrbni materi.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
34.929
10.339
113
Citat:
Uporabnik Evrofil pravi:
Citat:
Uporabnik patriot pravi:

Dajte mi povedat zagovorniki pedrov, koliko jih poznate, ki si želijo posvojit otroka?

Dva.

Poznam pa tudi lezbijke (no, eno lezbijko, plus se eno, in eno "bi" - ampak so kind-of ista familija, very long story) - jasno, da v Sloveniji to slo ne bi sploh - ki imata tri otroke.
Trije razlicni darovalci in dve razlicni mami pri otrocih + ena second wife.
aplauz.gif


Pa so vsi "funkcionalni", "normalni" in "mentalno zdravi". Dva sta straight, eden je pa kind-of-sort-of-not-sure-yet "bi".

Ampak ne, itak, to ne gre, sami zafrustriranci in pedofili pridejo iz istosplonih druzin. Itak.
smile-1.gif

[censored] up torej
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.998
1.222
113
42
Citat:
Uporabnik sajkek pravi:
jaz poznam eno, ki je pustla moža in otroke in šla z eno možačo.. zaživela novo življenje, na otroke pozabla, razganja jo ko najstnico zdaj. Toliko o skrbni materi.

Je že mož ni znal zadovoljit.
 

Moongoose

Pripravnik
12. apr 2008
718
1
16
41
Citat:
Uporabnik patriot pravi:
Citat:
Je narava že povedala svoje

Citat:
recimo znani primer dveh pingvinov v nemškem živalskem vrtu,

Živalski primer je pa res lep primer naravnega okolja.

Saj v arestu tudi marsikdo postane ritopik..

Dajte mi povedat zagovorniki pedrov, koliko jih poznate, ki si želijo posvojit otroka?

A tisti v arestu tudi tam notri posvojijo otroka
d055.gif
kajti na to se je nanašal moj teksts, ne na to da sta slučajno v vrtu dva gay pingvina, ampak da sta vzela v skrb zavrženo jajce, ter mladička nato vzgajala kot svojega. Torej če poznaš kak primer kjer se dva "ritopika" najdeta v zaporu in postaneta lep par , v zaporu najdeta zavrženo dete, skrbita zanj in ga lepo vzgajata, potem prosim deli to tudi z ostalimi, mislim da bi ta primer zanimal veliko ljudi, v nasprotnem primeru pa tvoj argument ne drži vode in boš moral najti boljšega.
 

tgrzan

Majstr
21. feb 2009
3.791
273
83
Največja slovenska vas
Hahaha... sm šel ravnokar mimo parlamenta....

Cca. 400 starčkov, homofobov in sprancev...

Smilijo se mi otroci (ki jih je tam cca. 100), ki se tam na vročini pržijo, ker majo njihovi starci sprane možgane =)....
 

Thrivial

Majstr
19. avg 2007
3.746
255
83
Citat:
Uporabnik ghibli pravi:
moja merila so v tem primeru nepomembna... bo pa mati narava povedala svoje.
če se pa želijo guziti ob takšni ponudbi češpljovja naj to počnejo doma in ne prepričujejo ostale da je to normalno in kolk so ponosni na svoje toplovodarstvo. po drugi strani pa več pedrov več češpljovja za nas
cheer.gif

Lej.

Mati narava je povedala že, da bi se ti moral v tem trenutku nekje sredi kočevskega gozda brez oblačil skrivati pred volkovi na enem drevesu, ne pa da tapkaš po tipkovnici, gledaš v LCD ekran in se potem odpelješ na motornem kolesu.

Če ti dam analogijo, ki ti je mogoče bolj domača - "normalen" človek se ne vozi z motornim kolesom. In taistemu "normalnemu" človek gre lahko povsem upravičeno na jetra, ko en preznojen, v usnje oblečen motorist z Akrapovičem teži po ulici. Glede na to, da ste manjšina (in ponosni na svojo motorističnost), bi vas lahko "normalna" večina tudi lahko poslala na en goli otok, kjer bi se lahko 24/7 preganjali po pistah. Sami. Tako kot ti pošiljaš homoseksualce za štiri zidove...
 

ghibli

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
18. sep 2007
2.132
1
38
Citat:
Uporabnik patriot pravi:
Citat:
Je narava že povedala svoje

Citat:
recimo znani primer dveh pingvinov v nemškem živalskem vrtu,

Živalski primer je pa res lep primer naravnega okolja.

Saj v arestu tudi marsikdo postane ritopik..

Dajte mi povedat zagovorniki pedrov, koliko jih poznate, ki si želijo posvojit otroka?

467716-post_slo.gif
 

ghibli

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
18. sep 2007
2.132
1
38
Citat:
Uporabnik Thrivial pravi:
Citat:
Uporabnik ghibli pravi:
moja merila so v tem primeru nepomembna... bo pa mati narava povedala svoje.
če se pa želijo guziti ob takšni ponudbi češpljovja naj to počnejo doma in ne prepričujejo ostale da je to normalno in kolk so ponosni na svoje toplovodarstvo. po drugi strani pa več pedrov več češpljovja za nas
cheer.gif

Lej.

Mati narava je povedala že, da bi se ti moral v tem trenutku nekje sredi kočevskega gozda brez oblačil skrivati pred volkovi na enem drevesu, ne pa da tapkaš po tipkovnici, gledaš v LCD ekran in se potem odpelješ na motornem kolesu.

Če ti dam analogijo, ki ti je mogoče bolj domača - "normalen" človek se ne vozi z motornim kolesom. In taistemu "normalnemu" človek gre lahko povsem upravičeno na jetra, ko en preznojen, v usnje oblečen motorist z Akrapovičem teži po ulici. Glede na to, da ste manjšina (in ponosni na svojo motorističnost), bi vas lahko "normalna" večina tudi lahko poslala na en goli otok, kjer bi se lahko 24/7 preganjali po pistah. Sami. Tako kot ti pošiljaš homoseksualce za štiri zidove...

in ti si želel napisati-povedati kaj
13.gif


kaj hodimo na motoparade ponosa in upijemo da je to normalno(čeprav je) in se želimo poročati med seboj(seveda moški+ženska in obratno)... Zeeeeelo ponesrečena primerjava... kaj je stabo Jelena???
bonk.gif


seveda si zelo toleranten do pedrov in različnih samo čefurji ti pa grejo na qrac ane ta ciganija... ajd đerineseri
tongue-1.gif
 

Thrivial

Majstr
19. avg 2007
3.746
255
83
Evo... mati narava je povedala (potrdila) svoje - tisti s plašnicami na glavi imajo(imate) težave s razumevanjem prebranega.

Ti dam še en primer - motorna kolesa dobrih 100 let nazaj niso bili "normalna". Z njimi se je vozilo par ekscentričnih izumiteljev in nekaj dovolj avanturističnih bogatašev. Ko je tak motorist pridrvel po mestu z vrtoglavimi 30 km/h in splašil vse kokoši, je v bližnji cerkvi lokalni župnik posvaril bogaboječe vernike (normalne ljudi!) naj se držijo stran od teh hudičevih reči, ker bodo šli v nasprotnem v pekel. Sedaj se verjetno strinjamo, da vožnja z motorjem ni prav nič takega kar bi de facto nekoga spravilo v deželo spodaj, ane?

Po podobnem kopitu je šlo mnogo družbenih sprememb in vedno so enako razmišljali zgolj zagamani debili:
- zaradi mene lahko črnci gledajo filme, ampak ne v istem kinu kot mi (belci)
- zaradi mene lahko ženske razmišljajo o politiki, samo naj o tem ne govorijo v moški družbi
- lahko misliš, da je zemlja okrogla... ampak doma in potiho, grmada zate je že pripravljena...
- ...

Poleg tega nasprotniki homoseksualnosti zelo veselo zlorabljajo (zlorabljate) definicijo normalnosti. V spolnosti so sprejemljive vse spolne prakse s katerimi se prostovoljno strinjajo vsi udeleženi partnerji (edini pogoj je seveda edino polnoletnost oziroma sociološko-psihološko gledano - spolno zavedanje in sposobnost samostojnega odločanja). Tu pa te moram ponovno opozoriti, da si, po ne tako starih pravilih, ti en orenk deviantnež, že samo če uživaš v seksu s svojo ženo, bog ne daj, da pri tem prakticiraš še kaj drugega razen klasičnega misijonarskega položaja.


Sicer pa ne vem zakaj se sploh trudim. V vsakem primeru boš preletel prvi dve vrstici, malo polajal, nalepil zraven deset smajlijev in pritisnil enter.


P.s. Da boš vsaj vedel zakaj homoseksualce zmerjaš s pedri: http://sh.wikipedia.org/wiki/Pederastija_u_anti%C4%8Dkoj_Gr%C4%8Dkoj
 

masterr

Fizikalc
14. apr 2010
1.502
0
36
ok. Cerkno
Zakaj mora biti parada, lepo vas prosim, saj ni treba skakat po Ljubljani in se kazat, ½lejte jaz sem gej/lezbijka½
bonk.gif


To so osebne reči, človek lahko dela kar želi s svojim življenjem pika konec
cheer.gif
ni se treba kazat, zato sem proti tem paradam.

Nisem pa teme nič bral, ker me ne zanima kaj si mislijo drugi ljudje, ....
 

hooger

Fizikalc
5. sep 2007
1.981
15
38
Bled
Citat:
Uporabnik Thrivial pravi:
Ti dam še en primer - motorna kolesa dobrih 100 let nazaj niso bili "normalna". Z njimi se je vozilo par ekscentričnih izumiteljev in nekaj dovolj avanturističnih bogatašev. Ko je tak motorist pridrvel po mestu z vrtoglavimi 30 km/h in splašil vse kokoši, je v bližnji cerkvi lokalni župnik posvaril bogaboječe vernike (normalne ljudi!) naj se držijo stran od teh hudičevih reči, ker bodo šli v nasprotnem v pekel. Sedaj se verjetno strinjamo, da vožnja z motorjem ni prav nič takega kar bi de facto nekoga spravilo v deželo spodaj, ane?

Super primer
bonk.gif

Splet pozna na tisoče primerov, ko so "normalni" ljudje zluftali motoriste.
hysterical-1.gif