Parada ponosa

Lezbijke


Rezultati so vidni samo po glasovanju.

ghibli

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
18. sep 2007
2.132
1
38
Citat:
Uporabnik Thrivial pravi:
Evo... mati narava je povedala (potrdila) svoje - tisti s plašnicami na glavi imajo(imate) težave s razumevanjem prebranega.

Ti dam še en primer - motorna kolesa dobrih 100 let nazaj niso bili "normalna". Z njimi se je vozilo par ekscentričnih izumiteljev in nekaj dovolj avanturističnih bogatašev. Ko je tak motorist pridrvel po mestu z vrtoglavimi 30 km/h in splašil vse kokoši, je v bližnji cerkvi lokalni župnik posvaril bogaboječe vernike (normalne ljudi!) naj se držijo stran od teh hudičevih reči, ker bodo šli v nasprotnem v pekel. Sedaj se verjetno strinjamo, da vožnja z motorjem ni prav nič takega kar bi de facto nekoga spravilo v deželo spodaj, ane?

Po podobnem kopitu je šlo mnogo družbenih sprememb in vedno so enako razmišljali zgolj zagamani debili:
- zaradi mene lahko črnci gledajo filme, ampak ne v istem kinu kot mi (belci)
- zaradi mene lahko ženske razmišljajo o politiki, samo naj o tem ne govorijo v moški družbi
- lahko misliš, da je zemlja okrogla... ampak doma in potiho, grmada zate je že pripravljena...
- ...

Poleg tega nasprotniki homoseksualnosti zelo veselo zlorabljajo (zlorabljate) definicijo normalnosti. V spolnosti so sprejemljive vse spolne prakse s katerimi se prostovoljno strinjajo vsi udeleženi partnerji (edini pogoj je seveda edino polnoletnost oziroma sociološko-psihološko gledano - spolno zavedanje in sposobnost samostojnega odločanja). Tu pa te moram ponovno opozoriti, da si, po ne tako starih pravilih, ti en orenk deviantnež, že samo če uživaš v seksu s svojo ženo, bog ne daj, da pri tem prakticiraš še kaj drugega razen klasičnega misijonarskega položaja.


Sicer pa ne vem zakaj se sploh trudim. V vsakem primeru boš preletel prvi dve vrstici, malo polajal, nalepil zraven deset smajlijev in pritisnil enter.


P.s. Da boš vsaj vedel zakaj homoseksualce zmerjaš s pedri: http://sh.wikipedia.org/wiki/Pederastija_u_anti%C4%8Dkoj_Gr%C4%8Dkoj

tebi očitno ni jasno nekaj zelo enostavnega pa se trudiš in trudiš in trudiš.
ja...mati narava je zayebana.
puca mi qrac za pedre in takšne ki jih podpirate(še nastavi se mu zaradi mene)!!!

zakaj je potrebno druge tlačiti s svojim seksualnim usmerjenjem?
btw... zakaj je potrebno mene prepričevati da je guženje normalno?

glej fant če ti paše da ga dobiš zguza izvoli... sam mene pusti in ne tlači še manj pa ne mi igrati parade ponosa pred nosom.

pa svoje nad finte pusti za svoje somišljenike.
priden.gif
 

Moongoose

Pripravnik
12. apr 2008
718
1
16
41
Citat:
Uporabnik ghibli pravi:

tebi očitno ni jasno nekaj zelo enostavnega pa se trudiš in trudiš in trudiš.
ja...mati narava je zayebana.
puca mi qrac za pedre in takšne ki jih podpirate(še nastavi se mu zaradi mene)!!!

zakaj je potrebno druge tlačiti s svojim seksualnim usmerjenjem?
btw... zakaj je potrebno mene prepričevati da je guženje normalno?

glej fant če ti paše da ga dobiš zguza izvoli... sam mene pusti in ne tlači še manj pa ne mi igrati parade ponosa pred nosom.

pa svoje nad finte pusti za svoje somišljenike.
priden.gif

Če ti gredo te parade tako na živce je rešitev problema zelo enostavna! Podpri te izprinjence, bodi tako milosten do njih, da bodo imeli privilegij uživat enake pravice kot vsi ostali, mogoče parkrat udari po mizi med svojimi v oprijeto usnje oblečenimi somišljeniki in reci da nasilje nad drugačnimi ni kul, pa bojo ti devianti utihnali, saj ne bojo več imeli razloga za vzbujanje pozornosti. Problem rešen, vsi zadovoljni ane?
 

Thrivial

Majstr
19. avg 2007
3.746
255
83
Citat:
Uporabnik ghibli pravi:
zakaj je potrebno druge tlačiti s svojim seksualnim usmerjenjem?
btw... zakaj je potrebno mene prepričevati da je guženje normalno?

glej fant če ti paše da ga dobiš zguza izvoli... sam mene pusti in ne tlači še manj pa ne mi igrati parade ponosa pred nosom.

E, bravo!

Zdaj pa tako mišljenje samo še nase apliciraj, pa smo zmagali.
smirk-1.gif



(če ti pedri ne pašejo, izvoli... samo ne ostalim težit z nestrpnostjo pred nosom)
 

mitja155

Pripravnik
19. apr 2008
569
12
18
43
LJ
Parada ponosa.... meni so se zamerili lani ko so naredili plakat...

Če se predstavljajo kot enaki in enakovredni, naj se tako tudi obnašanjo. Z civiliziranim pristopom, normalno oblečeni. Ne pa da se jih nekaj 10 obnaša kot 14 letniki pred parlamentom. Sam proti gejem nimam nič, z svojimi dejanji pa me za sedaj ne prepričajo da bi jim predal še vlogo staršev. In pa kolikor bo dobrih staršev, jih je prav tako med heteroseksulaci (procentualno). To da je skupnost moškega, 2 žena in 5 ih otrok nekaj normalnega pa lahko razlagate komu drugemu.

Sam vidim problem v razlaganji besede demokracija, katera izgublja svoj pomen. Danes se vsak zgovarja na svobodo nevem vsega česa. Moralne vrednote pa lepo pozabljamo. Z samimi deviacijami ni nič narobe (jih je tudi v naravi kar nekaj), problem je če se želijo pokazati kot nekaj vsakdanjega. Kar se pri paradi ponosa tudi dela.

lp
 

Thrivial

Majstr
19. avg 2007
3.746
255
83
Citat:
Uporabnik mitja155 pravi:
Parada ponosa.... meni so se zamerili lani ko so naredili plakat...

Če se predstavljajo kot enaki in enakovredni, naj se tako tudi obnašanjo. Z civiliziranim pristopom, normalno oblečeni. Ne pa da se jih nekaj 10 obnaša kot 14 letniki pred parlamentom.

lp

Sicer ne vem kaj se je zgodilo na lanski paradi (da te je zmotilo), ampak bistvo vseh parad je izstopanje, drugače to ne bi bila parada. Kolikor sem gledal letošnje fotografije so bili razen enega vsi normalno oblečeni in so civilizirano hodili naokrog. Nihče ni metal kock v parlament ali pa izvajal orgij sredi Tromostovja. Tudi Semoličevi sindikalisti so recimo že dostikrat prišli na podobne sprehode v Ljubljano, pa se ne spomnim kakšnih obtožb o njihovi neciviliziranosti.


Citat:
Sam proti gejem nimam nič, z svojimi dejanji pa me za sedaj ne prepričajo da bi jim predal še vlogo staršev.

To je tvoje osebno mnenje in do njega imaš popolnoma legitimno pravico.

Ironično se je danes pofočkala skupina straight ljudi, ki de facto niso sposobni vloge staršev:


OTROK NI IGRAČA ODRASLIH
64797313_04.jpg


ALI PAČ?
64797324_13.jpg



Oziroma - zakaj je potem toliko otrok na protigejevski paradi? Če bi se današnji protestanti držali tvojega razmišljanja (Če se predstavljajo kot enaki in enakovredni, naj se tako tudi obnašanjo.), bi to pomenilo - če se predstavljate kot zagovorniki zdrave družine, bi morali namesto na parado, odpeljati otroka na izlet, kjer bo lahko užival v zdravem družinskem vzdušju.

Ampak glede na tip shoda niti ni pričakovati, da bodo udeleženci sposobni kakšne globlje samorefleksije ali, bog ne daj, samokritike...
smile-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Evrofil

Dopisnik z Bruslja
18. jan 2008
4.522
1
36
OMFG.

Raje ne bom nic rekel, ker bom moral sam sebe prijaviti zaradi nestrpnega govora.
 

doctorz

Guru
7. sep 2007
7.921
650
113
pred racunalnikom
Daj ne da se mi citirati tvojiega besedila, ugalvnem otroci se med seboj ne razlikujejo po barvi kože, načinu govora... Recimo otrok ima lahko sošolca črnca, pa nebo vedel. Lahko ima sošolca, ki nezna reči črke R, pa nebo vedel.... Take stvari otroci izvedo od svojih staršev, ko jih sprašujejo A TISTI PA NEZNA ČRKE R...... TI SI LEPŠI KOT ON...... ON JE PA ČRNE BARVE........

Otrok - odraz svojih zabitih staršev. Danes je imela hčerka v vrtcu zabavo, so imeli klovna. Ubohi revež niti ni mogel nastopati ker so mu 6 let stari mulci vse potrgali iz žepov in kovčka vse stvari pobrali, še mikrofon so mu iz rok izpulili ni mogel govoriti po zvočnikih.... da o temu, da se ob rdeči barvi polovica otrok dere CRVENA ni ti ne omenjam .......

Da bi nekoga zajebavali nekoga, ker ima 2 mamici ali 2 atija? HAhaha, ko sem jaz hodil v šolo smo se podjebavali zaradi imena, ker je nekdo imel debelo mamo, nekdo debelega fotra, lahko je imel pa tudi perfektne starše, samo nekaj smo se morali podjebavati... res ste šupki s temi da bodo otroka zajebavali ker ima starše istospolno usmerjene, a ste res tolk ubogi in ogroženi da se oklepate vsakega bednega izgovora ki ga premorete ?
bonk.gif



Zadnjič je prišel oče po hčerko v vrtec, in ker se ni oblekla se je tako začel dreti sredi hodnika da so iz treh razredov prišle vzgojiteljice ven mirit očeta... ampak ni panike, ker ima doma ženo in ne moža
bonk.gif


Oče je nekaj mesecev nazaj vrgel hčer skozi okno....... je bil gay? Včeraj nekdo nekoga ustrelil... je bil gay ? Danes moški ubil svojo bivšo ženo in sebe, ostala 4 mesečna sirota...

To so vaše super družine.

Sicer se pa na slikah vidi, kakšna je današnja vzgoja otroka - otroka vleče na neke neumne demonstracije, da jih ni sram
bonk.gif
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
39
No, še ti povej, koliko pedrov poznaš, ki bi radi posvojili otroka.

Do sedaj Evrofil pozna 2.

Nekam hecno je sprejemati zakone zaradi par posameznikov, kaj praviš?
 

Evrofil

Dopisnik z Bruslja
18. jan 2008
4.522
1
36
Citat:
Uporabnik patriot pravi:
No, še ti povej, koliko pedrov poznaš, ki bi radi posvojili otroka.

Do sedaj Evrofil pozna 2.

Nekam hecno je sprejemati zakone zaradi par posameznikov, kaj praviš?

Pa, um, niti ne, ce ti posamezniki niso obravnavani enako kot ostali?
 

ghibli

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
18. sep 2007
2.132
1
38
Citat:
Uporabnik Moongoose pravi:
Citat:
Uporabnik ghibli pravi:

tebi očitno ni jasno nekaj zelo enostavnega pa se trudiš in trudiš in trudiš.
ja...mati narava je zayebana.
puca mi qrac za pedre in takšne ki jih podpirate(še nastavi se mu zaradi mene)!!!

zakaj je potrebno druge tlačiti s svojim seksualnim usmerjenjem?
btw... zakaj je potrebno mene prepričevati da je guženje normalno?

glej fant če ti paše da ga dobiš zguza izvoli... sam mene pusti in ne tlači še manj pa ne mi igrati parade ponosa pred nosom.

pa svoje nad finte pusti za svoje somišljenike.
priden.gif

Če ti gredo te parade tako na živce je rešitev problema zelo enostavna! Podpri te izprinjence, bodi tako milosten do njih, da bodo imeli privilegij uživat enake pravice kot vsi ostali, mogoče parkrat udari po mizi med svojimi v oprijeto usnje oblečenimi somišljeniki in reci da nasilje nad drugačnimi ni kul, pa bojo ti devianti utihnali, saj ne bojo več imeli razloga za vzbujanje pozornosti. Problem rešen, vsi zadovoljni ane?

in iz česa si ti zaključil da so moji somišljeniki oblečeni v oprijeto usnje ter da jim je klofanje pedrov glavna opsesija v življenju?

preden date pedrom vse možne pravice
-porihtajte v svojih glavah sovraštvo do drugačnih ki se pišejo na "iæ" . seveda nimam prav a ne
aplauz.gif

-porihtajte sovraštvo do sosedov
-nehajte gledati na vse kar je "južnega" kot manj vredno

ta del ste preskočili in se takoj vrgli v objem naprednih držav ki podpirajo pedre in parade ponosa... na švedskem, norveškem... je nekaj popolnoma normalnega v banki srečati pisano družbo za šalterji in med vodilnimi... pri nas so samo izjeme.
norite in zganjate cel rompompom zaradi črnega župana v piranu... seveda tudi politiki in eminentni slovenci iz trsta(fašist pahor) se peezdijo zaradi črnca med slovenskimi župani....

joooooooooooj lojzeki lojzeki
priden.gif
ko me takšni začnejo učiti demokracije in strpnosti se mi želodec obrača kot ventilator od starga fiækota
 

NigelM

Pingvin
19. avg 2007
17.286
4
36
ena vas naprej od Jest-a
Citat:
Uporabnik patriot pravi:
No, še ti povej, koliko pedrov poznaš, ki bi radi posvojili otroka.

Do sedaj Evrofil pozna 2.

Nekam hecno je sprejemati zakone zaradi par posameznikov, kaj praviš?

Ni pa hecno - ampak žalostno - da se tistim par posameznikom omejuje pravica do posvojitve
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.624
6.022
113
blizu močvirne prestolnice
No ja tukaj si pa čez usekal. Veš zakaj taka nestrpnost do južnakov, ker se imate za več vredne, delate neumnosti, nočete govoriti Slovensko. Sicer pa tudi na Švedskem se vse obrača, vas imajo že poln kufer ker se niste sposobni prilagajati. Drgač pa dobite vse od stanovanj, do služb.... pred nami Slovenci. Po % gledano, da ne rečem poleg Romov ste največji odjemalci sociale.
Kar pa se homosexualcev tiče imajo vso pravico o porok, dedovanja, nimajo pa pravice imeti otrok, saj jim narava tega ni podarila.
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
in namesto v šolo, kjer, kot je nek veleum na tem forumu, pred časom ugotovil, na izlet v gardaland, ker otrok v šoli trpi in je to prisilno...pač so šli na izlet v lj, pa se mal ustavili pred parlamentom, ti pa svoje otroke kar vozi v hribe vsak dan, če te je volja.
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
39
Citat:
Uporabnik Evrofil pravi:
Citat:
Uporabnik patriot pravi:
No, še ti povej, koliko pedrov poznaš, ki bi radi posvojili otroka.

Do sedaj Evrofil pozna 2.

Nekam hecno je sprejemati zakone zaradi par posameznikov, kaj praviš?

Pa, um, niti ne, ce ti posamezniki niso obravnavani enako kot ostali?

Saj se tudi obnašajo drugače kot ostali.
evil.gif
 

jello

Guru
22. sep 2008
10.049
3.786
113
Glede včerajšnjega prostesta proti družinskemu zakoniku. Ok, recimo da peljem otroka na ta protest, mu dam kapco na glavo in transparent v roke. Kako otroku potem razložit zakaj gre? Kako bi to šlo ko bi se boril za svoje pravice v smislu da jih imam premalo mi je jasno, ampak kako tukaj otroku razložit da se borim za to da bi drugi ne imel toliko (pravic) kot imam sam? Torej prostiram zato da drugi nebi imel to kar imam jaz. Razložite mi po kmečko kot ste razložili recimo 5 letnemu otroku na sliki. ???

Otrok s transparentom "otrok ni igrača" je pa Fail leta.
 

jello

Guru
22. sep 2008
10.049
3.786
113
Nikakor mi ni jasno kdo tebi (in meni, ki sem sicer popolnoma po vaših standardih) daje mandat odločanja o tem kaj lahko ima drugi. Oziroma za omejevanje pravic drugih. Tukaj mi tako kmečka kot nekmečka logika odpovesta na celi čtri.
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.624
6.022
113
blizu močvirne prestolnice
Poslušaj, če ti ni dano da bi živel z žensko oz. ženska z moškim potem ti ni dano da imaš otroka. Saj osebno niso nič krivi za napako katero imajo, tako da se naj sprijaznijo da jim otroki niso dani. Narava pač svoje naredi.