Parada ponosa

Lezbijke


Rezultati so vidni samo po glasovanju.
I

Izbrisan uporabnik #488

Ja, Brazilce pa deca že v vrtcu pokapira, da nekaj ni "ok"
smile-1.gif
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
39
Citat:
Uporabnik gretzky pravi:
Citat:
Uporabnik patriot pravi:
Se kdo vpraša, kaj si želi otrok?
Pri določeni starosti lahko svoje mnenje poda tudi otrok.

Posvajajo se tudi dojenčki.

Citat:
Uporabnik gretzky pravi:
Citat:
Uporabnik patriot pravi:
Ko ga bodo že v vrtcu zajebavali si sigurno ne bo želel imeti dveh očetov ali dveh mam...
To je stvar (problem) vzgoje otrok, ki ga zafrkavajo.

saj sem napisal. Večina se mora prilagoditi manjšini. Pa saj imaš otroke. Izgleda, da so samo v "našem" vrtcu tudi zlobni otroci.

Citat:
Uporabnik gretzky pravi:
[
Citat:
Uporabnik patriot pravi:
Aja, zdaj smo pa tam, da moramo normalni vzgajat otroke tako, da ne bodo imeli predsodkov...
uf-1.gif
A če si hetero, potem si normalen, homo pa so nenormalni? Glede na tvoje mnenje, bodo tudi tvoji otroci nastrojeni proti homoseksualcem, Romom,... S tem, da je nestronost do Romov na vašem koncu nekako utemeljena (delajo pizdarije). Kako pa vas ogrožajo homoseksualci?

Saj je tudi pedofilija pri nekaterih skupnostih v Sloveniji kao normalna in se ne kaznuje. Tebe ali mene pa lahko kaznujejo, če boš slikal svojega otroka golega. Nikjer nisem napisal da me pedri ogrožajo. Ampak če že izberejo tak način življenja, ni treba tega razlagat širnemu svetu. Že če se par zalizuje na javnem mestu je neokusno, če se pa dva dedca pa sploh...

BTW:Me zanima razgovor za službo; tam tudi prvo povejo da so istospolno orientirani?
evil.gif
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
39
Citat:
Uporabnik Moongoose pravi:
Citat:
Uporabnik patriot pravi:

Aja, zdaj smo pa tam, da moramo normalni vzgajat otroke tako, da ne bodo imeli predsodkov...
uf-1.gif


Kako za vraga pa ti vzgajaš otroke, tako da so polni predsodkov ali kaj
13.gif

Sem kje napisal? O tem se še niti nismo pogovarjali. Misliš, da se otroci ne pogovarjajo boga in pol, ko so 9 ur v vrtcu?

Pa kam smo prišli?!
bonk.gif


Zdaj so že bogi 4 letniki krivi za bolezen par % populacije.
bonk.gif
 

Evrofil

Dopisnik z Bruslja
18. jan 2008
4.522
1
36
Citat:
Uporabnik Pepe pravi:
Ne vem od kod ti podatki, da v Ukrajini ni normalnih družin in da morajo otroci postati izvozni artikel. Si že bil tam? Poznaš koga, ki tam živi?

Primer je bil, jebemtis. In ja, nekaj malega pa celo vem o Ukrajini
smile-1.gif

1234085-Photo1.jpg
 

Priponke

  • 1234085-Photo1.jpg
    1234085-Photo1.jpg
    56,3 KB · Ogledi: 108

Moongoose

Pripravnik
12. apr 2008
718
1
16
41
Citat:
Uporabnik patriot pravi:
Citat:
Uporabnik Moongoose pravi:
Citat:
Uporabnik patriot pravi:

Aja, zdaj smo pa tam, da moramo normalni vzgajat otroke tako, da ne bodo imeli predsodkov...
uf-1.gif


Kako za vraga pa ti vzgajaš otroke, tako da so polni predsodkov ali kaj
13.gif

Sem kje napisal? O tem se še niti nismo pogovarjali. Misliš, da se otroci ne pogovarjajo boga in pol, ko so 9 ur v vrtcu?

Razen če sem te narobe razumel, se v zgornjem navedku pritožuješ da je pa zdaj treba otroke vzgajat brez predsodkov...zdaj...kako se jih je pa prej
confused-1.gif
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
39
Da predolgo ne razlagam.

Jaz mojemu otroku nisem nikoli rekel, naj je smrkelj. To je videla v vrtcu pri drugih...

In smo jo komaj odvadili...
 

ghibli

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
18. sep 2007
2.132
1
38
Citat:
Uporabnik Moongoose pravi:
Vsekakor, kar pod preprogo vse ki ne zadostujejo tvojim visokim merilom normalnosti ane :smirk


moja merila so v tem primeru nepomembna... bo pa mati narava povedala svoje.
če se pa želijo guziti ob takšni ponudbi češpljovja naj to počnejo doma in ne prepričujejo ostale da je to normalno in kolk so ponosni na svoje toplovodarstvo. po drugi strani pa več pedrov več češpljovja za nas
cheer.gif
 

pediater

UDBA
18. jul 2007
11.892
0
36
43
Citat:
Uporabnik patriot pravi:
Da predolgo ne razlagam.

Jaz mojemu otroku nisem nikoli rekel, naj je smrkelj. To je videla v vrtcu pri drugih...

In smo jo komaj odvadili...
Emm, če bi rad opravičil tisti stavek o učenju o predsodkih, ti svetujem da raje nehaj. Ker bodo izgovori bedarije za bedarijo...
 

pediater

UDBA
18. jul 2007
11.892
0
36
43
Citat:
Uporabnik sajkek pravi:
jas mislim da bo Lev gej, si bo goba skusil.
Točno tolk šans ima kot tvoj.
Le da bo v tem primeru Lev vseeno zadovoljen v življenju, tvoj se bo pa "zaštrikal".
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
34.929
10.339
113
"šta serete o linču, šačica pedera maltretira cijelu hrvatsku več 3 dana, a podršku vam je pružila nizozemska,zemlja u kojoj je legalno registrirana stranka pedofila. dosada nisam imao ništa protiv pedera i lezbača,e a odsada imam. potruditi cu se da vam zagorčan život"