Parada ponosa

Lezbijke


Rezultati so vidni samo po glasovanju.

zetko

Pripravnik
18. avg 2007
916
0
16
40
A misli, da ce bojo istospolnim dovolili posvojitev, da jim bodo pa kar talali potem otroke? Se vedno bodo mogli cez iste postopke kot pari, ki jih poznas.
 

Evrofil

Dopisnik z Bruslja
18. jan 2008
4.522
1
36
Citat:
Uporabnik Maxi25 pravi:
Jaz sicer nimam nič proti gejem in lezbikam, sam pri miru naj me pustijo. Ampak dokler za normalne poročene pare ne bo urejeno za posvojitev, potem tudi istospolnim parom ne more biti dana taka pravica.

Luba dusa...

Kaj pa za "normalne" ni urejeno?
smile-1.gif
 

pipo

Majstr
19. mar 2008
900
393
63
Citat:
Uporabnik turbobitch pravi:
Za mojega otroka je najbolje da ima kje živeti, da ima za jest, da se lahko izobražuje. in to lahko otroku dajo tudi istospolni partnerji. Za to vem da rabi, za teorije obnašanja v družbi pa skrbijo psihologi in sociologi.

to si na pol poti, druga polovica pa je oblikovanje otroške osebnosti s svojim vzgledom in odnosi v svoji družini. Pa niti ni pomembno, ali sta istospolna partnerja ali ne.... samo kakor koli obrneš, optimalno pač je, da otrok ko odrašča čuti vpliv mame in očeta in tu pač 2 mami ne bosta nadomestila očeta.

Tudi če ga vzgajata 2 normalni mami (ali fotra) , z otrokom ne bo nič narobe. Bo pa prikrajšan za očetov (mamin) vpliv, kar pa ne bi želel nobenemu otroku.
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.998
1.222
113
42
No sej mojemu sosedu tudi nisem privoščil da ga je vzgajal pijani oče ki ga je pretepal vsak dan. Aja sej mama itak nič ni naredila za njega. Evo pa ni bil prikrajšan ne mame in ne očeta. Blagor njemu ane
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
39
Vsi govorijo o pravicah homoseksualcev...

Se kdo vpraša, kaj si želi otrok?

Ko ga bodo že v vrtcu zajebavali si sigurno ne bo želel imeti dveh očetov ali dveh mam...

Aja, zdaj smo pa tam, da moramo normalni vzgajat otroke tako, da ne bodo imeli predsodkov...
uf-1.gif
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.597
-208
113
nekako tako ja. samo... še vedno bojo v vrtcu tudi kakšni, kjer bo oče kot 8888 recimo, in ga bo napral, in tak mu bo potem težil... In me zanima njegova reakcija na kakšem roditeljskem sestanku, ko bosta oba očeta prišla. Sej se tud tastari ne bojo znal obnašat...

Ah ja... dolga je še pot.... dolga.

Pa nej jim uradno pustijo posvojitev, potem naj pa komplicirajo s papirji tok dolgo, da se jim ne bo več ljubilo težit, pa bo.
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.998
1.222
113
42
Dokler tega ne veš Dolenc je brezveze o tem razpravljat. Ljudje naj učijo svoje otroke strpnosti pa nebo problema
 

pipo

Majstr
19. mar 2008
900
393
63
Citat:
Uporabnik turbobitch pravi:
resnica boli al kako?

kakšna resnica ?
smile-1.gif


jaz govorim o normalnih familijah, ti vlečeš extreme not

istospolne zveze so pa imune na to ? že po defaultu ? tam ni alkota, nasilja in drog ? japajade
smile-1.gif
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Citat:
Uporabnik patriot pravi:
Se kdo vpraša, kaj si želi otrok?
Pri določeni starosti lahko svoje mnenje poda tudi otrok.

Citat:
Uporabnik patriot pravi:
Ko ga bodo že v vrtcu zajebavali si sigurno ne bo želel imeti dveh očetov ali dveh mam...
To je stvar (problem) vzgoje otrok, ki ga zafrkavajo.
Citat:
Uporabnik patriot pravi:
Aja, zdaj smo pa tam, da moramo normalni vzgajat otroke tako, da ne bodo imeli predsodkov...
uf-1.gif
A če si hetero, potem si normalen, homo pa so nenormalni? Glede na tvoje mnenje, bodo tudi tvoji otroci nastrojeni proti homoseksualcem, Romom,... S tem, da je nestronost do Romov na vašem koncu nekako utemeljena (delajo pizdarije). Kako pa vas ogrožajo homoseksualci?
 

pediater

UDBA
18. jul 2007
11.892
0
36
43
Citat:
Uporabnik patriot pravi:
Vsi govorijo o pravicah homoseksualcev...

Se kdo vpraša, kaj si želi otrok?

Ko ga bodo že v vrtcu zajebavali si sigurno ne bo želel imeti dveh očetov ali dveh mam...

Aja, zdaj smo pa tam, da moramo normalni vzgajat otroke tako, da ne bodo imeli predsodkov...
uf-1.gif
Ja kako pa?
Otroci v vrtcu še opazijo ne, da se punčke in fantki ločijo med seboj tam spodaj, kaj šele da bo znal oceniti, kaj so starši od koga in če je vse v redu z njimi?
bonk.gif


Ti otroci so zelo zanimivi. Vsako obdobje v zgodovini so natančno razumeli določeno stvar. razumeli so, da je črnec manjvreden, da so otroci hlapcov manjvredni, da so otroci vernikov manjvredni, zdaj bodo pa točno vedeli, da so manjvredni tisti, katerih nikoli ne pride iskat mami, ampak dva atija.
bonk.gif
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.998
1.222
113
42
Citat:
Uporabnik pipo pravi:
Citat:
Uporabnik turbobitch pravi:
resnica boli al kako?

kakšna resnica ?
smile-1.gif


jaz govorim o normalnih familijah, ti vlečeš extreme not

istospolne zveze so pa imune na to ? že po defaultu ? tam ni alkota, nasilja in drog ? japajade
smile-1.gif

Ja da vaša teorija da so istospolni partnerji slabši starši ne drži. Pa nema veze s katero zadevo jo dokažem.
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.421
4.945
113
Ne vem od kod ti podatki, da v Ukrajini ni normalnih družin in da morajo otroci postati izvozni artikel. Si že bil tam? Poznaš koga, ki tam živi?
 

Moongoose

Pripravnik
12. apr 2008
718
1
16
41
Citat:
Uporabnik patriot pravi:

Aja, zdaj smo pa tam, da moramo normalni vzgajat otroke tako, da ne bodo imeli predsodkov...
uf-1.gif


Kako za vraga pa ti vzgajaš otroke, tako da so polni predsodkov ali kaj
13.gif
 

pipo

Majstr
19. mar 2008
900
393
63
zaključek si pa potegno od kod ?

vse kar trdim je, da je otrok v takem okolju prikrajšan....

ne o slabših starših, ne o tem da bo zaradi tega če bo odraščal v takem okolju hendikepiran.

ko boš imel svoje otroke, boš skužil