Parada ponosa

Lezbijke


Rezultati so vidni samo po glasovanju.

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.421
4.945
113
Mogoče kdo to ve? Je kdo kdaj kaj organiziral in prijavljal?
Citat:
Sicer pa me na splošno zanimiva, kako je z rizičnimi prireditvami: kdo plača varovanje? Ali to moramo pokriti kar vsi davkoplačevalci, ali mora prireditelj pokriti stroške policije? In kolikor jih plača, tako varovanje pač je.
Pri nas se mi sicer zdijo najbolj rizične nogometne tekme. Demonstracije in razne parade so običajno relativno mirne.
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.998
1.222
113
42
Jutr imajo parado ljudje ki živijo v 15 stoletju. Grem se jaz mal dret pa kamne v njih metat.
Zadnje je napisano sarkastično.Je pa res da mogoče nebi bilo slabo. Samo vseeno tega nebi naredu
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.624
6.022
113
blizu močvirne prestolnice
Goba ti si dober primer naših levakov! Sram te je lahko, sam nikoli ne govorim v pričo otroka niti ga ne učim da naj bi imel take poglede kot jih imam sam, za tebe si pa ne upam trditi, tvoj Lev se mi prav smili. Veš kaj ti želim, da tvoj sin spozna katoličanko se cerkveno poroči z njo seveda pred tem opravi vse zakramente, takrat bi rad videl tvoj fris.
 

ghibli

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
18. sep 2007
2.132
1
38
naj bodo oni ponosni pri sebi doma in naj ne prepričujejo ljudi da so zdravi-nemoteni pa bo manj peezdarij
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.998
1.222
113
42
Citat:
Uporabnik 8888 pravi:
Goba ti si dober primer naših levakov! Sram te je lahko, sam nikoli ne govorim v pričo otroka niti ga ne učim da naj bi imel take poglede kot jih imam sam, za tebe si pa ne upam trditi, tvoj Lev se mi prav smili. Veš kaj ti želim, da tvoj sin spozna katoličanko se cerkveno poroči z njo seveda pred tem opravi vse zakramente, takrat bi rad videl tvoj fris.

Stari nej se poroči s katoličanko. Ga bom podpiral. Tudi v cerkev bom šel, sej sm že šel pri drugih sorodnikih. A na srečo te bo moj Lev vrjetno razočaral.
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.998
1.222
113
42
Mislim vi pravite da se geji razkazujejo, podpirate da jih javno zmerjajo a ko se razkazujejo teli samooklicani moralneži pa hitr po levakih pluvat...
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.624
6.022
113
blizu močvirne prestolnice
Goba sam nimam nič proti homosexualcem tako da ne meči vse v isti koš, ti še nekaj povem, jaz le upam da se vse krščanske veje nekako združijo, saj so za Evropo največja nevarnost muslimani. Boš videl če vi levi ne boste prišli k sebi bo islam preplavil Evropo, samo takrat se šele boj, oni najbolj sovražijo ateiste, pa tudi Jernej bo videl da bo takrat moral biti tiho, kajti islam ne pozna usmiljenja.
 

Moongoose

Pripravnik
12. apr 2008
718
1
16
41
Vsekakor, kar pod preprogo vse ki ne zadostujejo tvojim visokim merilom normalnosti ane
smirk-1.gif







Baje čisto nič gay, pa čeprav so dobesedno oblečeni v mavrico :D


94133-004-7C39F857.jpg




Citat:
Uporabnik 8888 pravi:
Goba sam nimam nič proti homosexualcem tako da ne meči vse v isti koš, ti še nekaj povem, jaz le upam da se vse krščanske veje nekako združijo, saj so za Evropo največja nevarnost muslimani. Boš videl če vi levi ne boste prišli k sebi bo islam preplavil Evropo, samo takrat se šele boj, oni najbolj sovražijo ateiste, pa tudi Jernej bo videl da bo takrat moral biti tiho, kajti islam ne pozna usmiljenja.

Če se že katolibanom ne damo, se bomo onim še manj, ni za skrbet
smile-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.998
1.222
113
42
Kar bo bo. Sm ti že stokrat povedu da me ne moti. Samo nej mi pol ne joka pa teži nej sprejmem boga.
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.624
6.022
113
blizu močvirne prestolnice
Saj ni tako kot pišeš, gre se le zato ker hočejo razvrednotit pomen družine, sam ne dobim vrtca ravno zaradi teh kvazi samohranilk, seveda tista katera pa je res smohranilka, pa zaradi takih barab res ne dobi vrtca.
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.421
4.945
113
Citat:
Uporabnik turbobitch pravi:Jutr imajo parado ljudje ki živijo v 15 stoletju.
Ali so jo prijavili? Morali bi, če ne gre samo po zasebnem zemljišču.
Kako je v tem primeru s stroški me zanima? Ali bodo posebej plačali varovanje pred takimi, kot si ti, ali moramo to vsi pokriti?