Parada ponosa

Lezbijke


Rezultati so vidni samo po glasovanju.

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.998
1.222
113
42
A ko protestirajo sindikalci te pa ne moti? Ko protestirajo delavci iz južnih republik, te moti?
 

Saeed

Pripravnik
19. nov 2008
366
3
18
Citat:
Uporabnik turbobitch pravi:
A ko protestirajo sindikalci te pa ne moti? Ko protestirajo delavci iz južnih republik, te moti?

Glej, da si bova na jasnem, ker vidim na kaj namiguješ. Nimam proti pedrom nič, dokler ne začnejo s takimi zadevamo, kot so shodi po mestih ipd. Če vzamem sebe kot heteroseksualnega moškega, ne vidim potrebe o razlaganju ostalim, da imam svojo Francko rad. To je pač zadeva, ki se tiče naju in nikogar drugega. Razumem, kar si napisal glede zahtev po nekaterih "pravicah", vendar to so pravice, ki spet kršijo pravice ostalih (posvojitev otrok, poroka). Za vse ostale zadeve pa nekako ne dobim iztočnice, da bi imeli potrebo po prirejanju shodov in klicanju po incidentih. Razen če ni sam namen tega zborovanja ravno v tem, da se ponovno spravi na njih množica nepremišljenih mladeničev in s tem izkoristijo priložnost, ko se bo spet pisalo o njih kot žrtvah. Če imam rad nekoga (naj bo moški ali ženska) in je najina privlačnost obojestranska, za to ne potrebujem razkazovanja množici.

Namigoval si na nastrojenost proti demonstracijam južnjakov. Dovolj žalostno je, da so edini, ki so si upali zoperstaviti tej vladi in pokazati v kakšnem obupnem/izkoriščevalskem stanju je naš delavec. Sicer jih je v to prisilil splet okoliščin, pa vendar...
Zakaj pa moramo uvažati delovno silo iz tujih držav, ko imamo tako veliko stopnjo brezposelnosti, pa ni tema tega dela foruma.

Kako pa naj bi me motili protesti sindikatov, ki jih sploh ni? Imeli so enega in še ta je bil tihi štrajk pred parlamentom
stupid-1.gif

Sicer pa "naj" bi šlo pri sindikalnih protestih za opozarjanje vladajoče struje na stvari, ki se tičejo celotnega naroda. To demonstracij sindikatov "naj" bi prišlo, ko odpove socialni dialog. Ponovno enačiš hruške in banane.
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.998
1.222
113
42
Zakaj pa potem vsi tako veselo hupajo na porokah in najemajo avte višjega razreda za en bedn sprevod. Pač neumno mi je da te moti nekaj kar se te dejansko fizično ne dotakne. Pač ignoriraš.
 

Thrivial

Majstr
19. avg 2007
3.746
255
83
Citat:
Uporabnik Saeed pravi:
vendar to so pravice, ki spet kršijo pravice ostalih (posvojitev otrok, poroka).

V kakšnem smislu gejevske poroke kršijo pravico kogarkoli drugega?
confused-1.gif
 

Abraham

Fizikalc
16. feb 2011
5.436
2
36
63
Kaj pa, če ma brado, katera bolj pika, kot tvoja? To je evidentno kršenje pravice do nepikanja brade pri poljubljanju.
grims-1.gif
 

pediater

UDBA
18. jul 2007
11.892
0
36
43
Citat:
Uporabnik Saeed pravi:
Pozabljaš, da imajo parade v ustanovah za to namenjene. Nimajo pa parad sredi centra Ljubljane.
Ja pa kaj še. Napiši v google/slike besedo procesija.

Evo en primer:

Na sredini slike en kup MOŠKIH oblečenih v KRILA in smešna pokrivala. Vsi so oblečeni v kričeče barve, da ja opozarjajo na svojo prisotnost ... Okoli stojijo kolikor toliko normalni ljudje, ki ne izstopajo preveč ven, ampak tako parado samo podpirajo/opazujejo/fotografirajo.

Procesija-Sv-vlaha.jpg


Je pa res, da jih za vogalom ne čaka en kup nasilnih primitivcev.
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.420
4.945
113
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:In oboje je ali pa bo v EU.
Če so taki primerki kot ti lahko v EU, potem so Hrvati in Poljaki tudi lahko. Tako nestrpnost kot jo izražaš ti, se zasledi samo v apartheidu.

Sicer pa me na splošno zanimiva, kako je z rizičnimi prireditvami: kdo plača varovanje? Ali to moramo pokriti kar vsi davkoplačevalci, ali mora prireditelj pokriti stroške policije? In kolikor jih plača, tako varovanje pač je.
Pri nas se mi sicer zdijo najbolj rizične nogometne tekme. Demonstracije in razne parade so običajno relativno mirne.
 

top_shit

Pripravnik
13. maj 2011
555
0
16
Za jutri je v Zgornji Kungoti napovedan shod ljubiteljev malih živali, katere ne smejo imeti več, kot 4 noge.
Zdaj si pa zamislite, kaj bo naslednji teden?
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik Pepe pravi:
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:In oboje je ali pa bo v EU.
Če so taki primerki kot ti lahko v EU, potem so Hrvati in Poljaki tudi lahko. Tako nestrpnost kot jo izražaš ti, se zasledi samo v apartheidu.

Sicer pa me na splošno zanimiva, kako je z rizičnimi prireditvami: kdo plača varovanje? Ali to moramo pokriti kar vsi davkoplačevalci, ali mora prireditelj pokriti stroške policije? In kolikor jih plača, tako varovanje pač je.
Pri nas se mi sicer zdijo najbolj rizične nogometne tekme. Demonstracije in razne parade so običajno relativno mirne.

Do koga sem pa nestrpen po tvoje?
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.420
4.945
113
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:Do koga sem pa nestrpen po tvoje?
Standardno uporabljaš izraze, ki niti v SSKJ niso. Tvoj izključni namen je, da bi skupino ljudi, ki jo sovražiš, čimbolj užalil. Kaj si počel kot moderator, pa je tako ali tako znano. Uporabnika si banal zaradi pisanja v forumu, ki ni spadal pod tvoje področje nadzora. Očitno se ni dovolj odzival na tvoje žalitve in mu nisi mogel drugače do "živega".
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Jezik je "živa" stvar, se vsakodnevno razvija, poglej si SSKJ izpred 10 let kaj vse je manjkalo.
Ne gre za skupino, ampak za organizacijo. V moderacijo pa se ne spuščaj, le v opombo, da je dobil kazen zaradi neprimernega vedenja in ne zaradi svojega prepričanja.

Je bil kdo zadnje čase kaznovan zaradi neprimernega vedenja v stilu postavljanja diagnoz, če prispevek ni ustrezal njegovemu prepričanju.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Tu je recimo primer uporabnika o katerem sem govoril
smile-1.gif

Ne upa več direktno, a v ihti mu še vedno kaj uide.
 

NigelM

Pingvin
19. avg 2007
17.286
4
36
ena vas naprej od Jest-a
Sem pozabil omeniti še dva pogosta simptoma, ki spadata med vsebinske motnje mišljenja:
Nanašalne blodnje: bolnik je prepričan, da so dogajanja v njegovi okolici povezana z njim
Preganjalne blodnje: so tiste, pri katerih se bolnik počuti zasledovanega, preganjenega ali opazovanega

Vir isti, kot prej