Parada ponosa

Lezbijke


Rezultati so vidni samo po glasovanju.

Moongoose

Pripravnik
12. apr 2008
718
1
16
41
Citat:
Uporabnik ghibli pravi:


in iz česa si ti zaključil da so moji somišljeniki oblečeni v oprijeto usnje ter da jim je klofanje pedrov glavna opsesija v življenju?

preden date pedrom vse možne pravice
-porihtajte v svojih glavah sovraštvo do drugačnih ki se pišejo na "iæ" . seveda nimam prav a ne
aplauz.gif

-porihtajte sovraštvo do sosedov
-nehajte gledati na vse kar je "južnega" kot manj vredno

ta del ste preskočili in se takoj vrgli v objem naprednih držav ki podpirajo pedre in parade ponosa... na švedskem, norveškem... je nekaj popolnoma normalnega v banki srečati pisano družbo za šalterji in med vodilnimi... pri nas so samo izjeme.
norite in zganjate cel rompompom zaradi črnega župana v piranu... seveda tudi politiki in eminentni slovenci iz trsta(fašist pahor) se peezdijo zaradi črnca med slovenskimi župani....

joooooooooooj lojzeki lojzeki ko me takšni začnejo učiti demokracije in strpnosti se mi želodec obrača kot ventilator od starga fiækota

1. ker je bila primerjava o motoristih
2. Najboljša prijateljica je na iæ, Mama je na iæ, lepe spomine na otroštvo ki sem jih preživel južno pri babici, samo zaradi priimka ne bom nikoli kaj slabega rekel čez osebo
cheer.gif

3. Če misliš sosede kot sosede, se imamo tukaj prav radi, enemu sem zadnjič opral avto (spotoma ker sem že vse ostale pri hiši), v zameno sem dobil jabolčno pito da bi vel bataljon vojakov nahranil z njo
cheer.gif

4. Priznam, srbske narodnozabavne ne morem tolerirat in mi je osebno manjvredna muzika, ampak to je res edina južna stvar, ki mi je avtomatično manjvredna (niti enormne količine alkohola pri tem ne pomagajo...res pa je, da mi razen svetlih izjem tudi naše nič kaj ne diši)
5. Edini problem glede piranskega župana je, da imamo dandanes še vedno ljudi pri nas, ki mislijo da za pozicijo ni primeren samo zato ker je črn. Torej pravzaprav problem ni v njemu ampak v, in ni druge besede za to, rasistih, ki ga ne morejo sprejeti med svoje zaradi barve kože. No vsaj v manjšini so če drugega ne, da nas ne sramotijo preveč v svetu.

Toliko o sovraštvu ostalih
smirk-1.gif


In ni govora o vseh možnih pravicah, samo enakih kot jih imamo vsi ostali, ne vem kaj je tu tako težko razumet
smile-1.gif
 

pediater

UDBA
18. jul 2007
11.892
0
36
43
Me samo zanima, če slučajno pride zadeva na referendum, kako bi glasovali:

Ali ste zato, da se sprejme novi zakonik (v sedaj predlagani obliki)?
 

jello

Guru
22. sep 2008
10.049
3.786
113
Ok, to je tvoje stališče, ne pa razumem zakaj bi o tem odločal jaz, oziroma ti, oziroma mi, ki s tem nimamo nič. Če pogledamo te prostestnike, kaj oni izgubijo s tem da se drugim podeli več pravic? V čem so na slabšem? Nekaj mi v tej formuli manjka. Razumem da se nekdo bori da bi imel več, tega da bi drugi imel manj pa resnično ne.
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.998
1.223
113
42
Narava smo vsi, narava je ustvarila nas in posledično družbo, torej kar je družbeno sprejemljivo je naravno.
 

pediater

UDBA
18. jul 2007
11.892
0
36
43
Narava ti ni podarila kril, zato upam da nisi še nikoli letel z letalom, ker če ne, si v smrtnem grehu.
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.998
1.223
113
42
Nisem liberalec lol, samo do nekaterih stvari sm liberalen. In ne verouk ne sodi v šole.
 

pediater

UDBA
18. jul 2007
11.892
0
36
43
Prosim?
O čem ti to?

Je bil kje kak protest proti komu, pa sem bil slučjano zraven, pa ne vem?
 

Evrofil

Dopisnik z Bruslja
18. jan 2008
4.522
1
36
Citat:
Uporabnik 8888 pravi:
No goba ker si tak libertalec, potem se strinjaš da je verouk v šolah? Pa prosim ne o tem da je država ločena od verskih ustanov.

Absolutno da.

S tem, da se enake kolicine casa posveti RKCju, kristjanstvu v vseh njegovih oblikah, Wicci, Islamu, Cerkvi Jezusa Kristusa Svetih iz Poslednjih Dni - tako "ta velikim" v Salt Lake cityu, kot RLDS - oz., sedaj, "Brotherhod of Christ", Budizmu, Sikhizmu, Hinduizmu, Zoroastrizmu, Mitraizmu, starim Rimskim in Grškim veram, verovanju Hopi indijancev ter ostalih plemen iz nizin, prav tako pa je treba vsaj nekaj ur nameniti vsem animisticnim afriskim veram, Indijskim pod-vrstam hinduizma, skupnosti za zavest Krishne, Satanovi cerkvi (tako OTO kot Sandor LaVeyevi veji) ter, nenazadnje, Azteskim darovanjem bogu sonca.

Ko bodo sposobni vse enako predstaviti (kar seveda pomeni, da jih Gospod v Crnem ne bo mogel uciti) sem jaz takoj za.
 

Evrofil

Dopisnik z Bruslja
18. jan 2008
4.522
1
36
Na scientologe sem pa res pozabil - lahko zdruzijo z Naravo in Druzbo, in otroke naucijo se kaj o vulkanih, in tehnicnim poukom, in jim predstavijo MD-80.
Sataniste sem pa vstel.

Torej, kdaj se zace tak pouk o verstvih? Da ne bomo samo enostransko prali mozganov :D
 

NigelM

Pingvin
19. avg 2007
17.286
4
36
ena vas naprej od Jest-a
Citat:
Uporabnik pediater pravi:
Me samo zanima, če slučajno pride zadeva na referendum, kako bi glasovali:

Ali ste zato, da se sprejme novi zakonik (v sedaj predlagani obliki)?

Glasoval bi da, čeprav me moti predvsem to, da kriminalizira vsako fizično kaznovanje.

Zloraba otrok je obravnavana že v KZ, permisivna vzgoja je pa mimosun (dr. Žorž), ki pa v Sloveniji še kar vztraja.
Kar se mene tiče, se lahko uzakoni tudi poligamija - dokler gre za prostovoljne zveze odraslih in opravilno sposobnih oseb, nimam nič proti.