OKvirji pa kar po starem

kravakonj

Fizikalc
30. okt 2012
5.215
0
36
Zato, ker nihče ne trdi, da ni med Romi več kriminala. Enak (ali pa še večji) problem kot ta kriminal, so rasistični izpadi, ki jih imate nekateir - ker zaradi teh izpadov se stanje ne bo izboljšalo oz. bo zgolj še slabše. Ko pričneš človeka ocenjevati na podlagi kožnega pigmenta, je zadeva več ali manj zaključena.
 

brgo

Fizikalc
14. avg 2007
5.783
0
36
Milky way
Citat:
Uporabnik kravakonj pravi:
Zato, ker nihče ne trdi, da ni med Romi več kriminala. Enak (ali pa še večji) problem kot ta kriminal, so rasistični izpadi, ki jih imate nekateir - ker zaradi teh izpadov se stanje ne bo izboljšalo oz. bo zgolj še slabše. Ko pričneš človeka ocenjevati na podlagi kožnega pigmenta, je zadeva več ali manj zaključena.

Ljudi se ocenjuje na podlagi dejanj.
 

nacek

Guru
13. okt 2012
2.916
559
113
a to od življenja v gozdu pa posledično kakega pika klopov pride, mislim tako nerazumno dejanje


Kot smo izvedeli se je nezaslišano dejanje zgodilo okrog 15. ure na Loki v Novem mestu, ko sta na vrata hiše, kjer domuje ženica, prišla dva pripadnik etnične skupnosti. Od ženica sta zahtevala naj jim da kaj za jesti, ker ju je ženica zavrnila, jo je eden izmed etničnih, po neuradnih podatkih gre za mladoletno osebo, udaril s kolom po glavi.

http://www.radiokrka.com/poglej_clanek.asp?ID_clanka=179663
 
Nazadnje urejeno:

kravakonj

Fizikalc
30. okt 2012
5.215
0
36
Torej samo pri Romih? Kaj pa pri Nigerijcih, ki so v EU, pa pri Srbih in Bosancih - je tudi tam tako, da so vsi isti?
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.473
2.797
113
v lokalni ostariji
kravakonj zakaj pa hočš vse pjance pozapret pa jih vsaj kastrirat... ker po tvojem oni zihr bodo naredil nesrečo... tukaj pa ščitiš nekoga ki zavestno krši zakon itd... a to je pa ok?
 

kravakonj

Fizikalc
30. okt 2012
5.215
0
36
vožnja pod vplivom alkohola je kazniva, zato se vse pijance strpa v čuzo (če karikiram). Dejstvo, da si Rom, pa ni kaznivo.
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Citat:
Uporabnik kravakonj pravi:
Point je v tem, da ob novici, da je Slovenec posilil neko dekle, tega ne boš napisal. Čeprav sem siguren, da večino kraj, posilstev in umorov v Sloveniji izvedejo Novaki, Kranjci ipd.

Aja, a ti to malo na pamet al kako...glede kraj recimo bi tvoje 'razmišljanje' bilo precej na trhlih nogah
 

kravakonj

Fizikalc
30. okt 2012
5.215
0
36
Ne vem, nisem videl statistike. Si jo morda ti?

Sicer pa se mi zdijo umor, prometne nesreče in nasilje v družini malenkost hujši od kraje, pa če jo izvede Slovenev ali pa Rus.
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Tudi pri nasilju v družini se jaz ne bi preveč repenčil, govorim seveda o dejanjih, ki so jih odkrili.

Uradne statistike nihče ne fura, lahko pa počekiraš po sodiščih obravnave
 

kravakonj

Fizikalc
30. okt 2012
5.215
0
36
Jap - večino kaznivih dejanj izvedejo Slovenci. Največja verjetnost je, da me bo ubil, pretepel povozil - Slovenec (Kranjec, Razboršnik, Novak itd.)