OKvirji pa kar po starem

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
39
http://www.24ur.com/novice/crn...eksploziva.html

Zdaj vprašanje če znajo brat.
evil.gif
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
oropali kik kamnik? pa če so sledi res nebo hudega, čeprav nebi škodli kaki odbiti prsti. samo potem bi vrjetno še tožili podjetje...
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
Včeri je bilo pri Svetu, da so "neznanci" ukradli 4km kabla z drogov. In to že četrtič!! Telekom noče več novga napelat:/
 

krko

Guru
5. sep 2010
2.640
1.350
113
Citat:
Uporabnik Kasius pravi:
ksz

Ne vem, če ste gledali zadnjič na A kanalu Svet. V Mariboru policaj ustavi dva mlada Cigana na skuterju. Cigan snema postopek skrivaj na mobitel. Cigan reče nekaj drugemu v ciganščini. Na posnetku se čuje, kako reče policaj Ciganu: kaj je s tabo, kaj si bolan?

Ne gospod..nisem bolan..

Policaj: pol pa govori slovensko..kak naj jaz vem, da mi zdaj nisi recimo jebal mater?

Pa še reče policaj: upam, da se srečava v civilu..

 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
39
Nič se cigo ne pohvali, zakaj so ga ustavili...

In da policaj zaradi tega faše disciplinsko; pa kaj so normalni?!
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
39
http://www.radiokrka.com/poglej_clanek.asp?ID_clanka=179937

Če vas bodo kdaj rubežniki hoteli izseliti iz hiše, ki ste jo naredili na svoji zemlji, z denarjem, ki ste ga zaslužili z lastnimi rokami, se lahko sklicujete na tale citat:

Citat:
Ob tem so opozorili, da bi prisilna izselitev pripadnikov romske skupnosti iz njihovih, četudi nelegalnih, bivališč, pomeni kršitev človekovih pravic in temeljnih svoboščin.

(Da me ne bo kdo resno jemal, to za nas neljudi ne velja)

Citat:
Morebitna preselitev bi morala biti izvedena zakonito in v skladu z najvišjimi standardi mednarodnih organizacij s področja človekovih pravic," so poudarili pri varuhu.

Kaj točno to pomeni?
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.515
1.064
113
Titograd
To pomeni da se jih preseli v casa 5*

Ne res, dalejnčki, kaj delate z brazilci tam doli da se obnašajo ko opice? Naši cigani v mariboru ne upajo piskat in so čisto kul
smile-1.gif
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.473
2.796
113
v lokalni ostariji
preveč kravakonjev imajo dol:)

važno da svet najde "šokantno grdo obnašanje"... toko temu koga podpirajo novinarji...

me zanima če bi se tok trudil za enega ki bi pihnil 0,25 bi se v polomljeni dolenščini pogovarjal s policisti... a bi zahteval kaznovanje policistov? ne tam bi podprl delo policistov... tuki jih pa pluvajo...

tko dvolično kot krava simentalka:)
 

kravakonj

Fizikalc
30. okt 2012
5.215
0
36
Citat:
Uporabnik krko pravi:
Citat:
Uporabnik Kasius pravi:
ksz

Ne vem, če ste gledali zadnjič na A kanalu Svet. V Mariboru policaj ustavi dva mlada Cigana na skuterju. Cigan snema postopek skrivaj na mobitel. Cigan reče nekaj drugemu v ciganščini. Na posnetku se čuje, kako reče policaj Ciganu: kaj je s tabo, kaj si bolan?

Ne gospod..nisem bolan..

Policaj: pol pa govori slovensko..kak naj jaz vem, da mi zdaj nisi recimo jebal mater?

Pa še reče policaj: upam, da se srečava v civilu..

<iframe width="420" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/JoELmTrp7b4" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Aha, ''zadevo je treba prvo preverit v tem in tem postopku, nato je treba začeti ta in ta postopek itd.'' Ne ne, zadeva je precej jasna - tale policaj si zasluži vsaj suspenz, če ne odpovedi. Je sramota za vse policaje, ki svoje delo opravljajo normalno.
 

kravakonj

Fizikalc
30. okt 2012
5.215
0
36
ko bo hčerki Mira Senice rekel 'ali si mi jebala mater', bo ostal brez službe in brez jajc. in moram reči, da je to edino pravilno: če moramo vsi ostali državljani opravljati svoje delo profesionalno in odgovorno - za koji ku*** plačujemo policaje, ki tega ne delajo? Naj se poviša plačo tistim, ki so profesionalni (in takšna je večina), to sodrgo, ki meče slabo luč na svoje sodelavce, pa naj se gladko odžaga.
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.473
2.796
113
v lokalni ostariji
če se bo hčerka razgovarjala v enem tujem jeziku je prav da jo opomni naj neha. tuki slabo luč mečejo taki kot si ti... policist je bil čisto korekten. sploh pa ne pove obravnavani zakaj je bil ustavljen... najbrž ne kar brez zveze...

itak pa važno da ščitiš ene kriminalce... druge bi pa zapiral, pohabil ker so ali prestari, ne obvladajo računalnika al pa spijejo pivo preveč... ja res pravi načelnež si...
 

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
Ne razumem zakaj nobeden ne ovadi bumbarja, ki je snemal in Akanal, ki je to celo predvajal
pa benti, če policija ne sme brez naloga ali privolitve snemat,
ki je zaj informacijska pooblaščenka, kak lahko sploh se kdo pogovarja o disciplinski na podlagi protipravno pridobljenega posnetka...
u piždumat ko me to razpizdi
jezen.gif
 

kravakonj

Fizikalc
30. okt 2012
5.215
0
36
Zaradi mene je tisti Cigo pedofil, morilec, tat - whatever - naloga policaja je, da se obnaša profesionalno. Njegov argument, zakaj je popizdil, ker sta se pogovarjala v romščini, ni bil 'lahko se pogovarjata o tem, da me bosta ubila', ampak 'mogoče si mi jebal mater'. Zame se tule vse konča.

Drugače bi pa tudi sam rad vedel, zakaj so ju policisti obravnavali - ali je šlo za kontrolo prometa, ali za kaj drugega. Sumim, da sta bila kriva zločina 'preveč pigmenta v koži'. V ZDA bi polcijska uprava takšno obnašanje drago plačala, v našem slovenijastanu pa sta policaja deležna pohval. Se bom pa smejal, ko bodo policaji j*ebali tebe.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.756
-8.630
113
Citat:
Uporabnik kravakonj pravi:
Sumim, da sta bila kriva zločina 'preveč pigmenta v koži'.
Pa ti si pravi jasnovidni fenomen
crazy1.gif

No v resnici je samo želel preveriti, če imata na glavi kaj uši in bolh. A ni prijazen
hysterical-1.gif