OKvirji pa kar po starem

kravakonj

Fizikalc
30. okt 2012
5.215
0
36
Je kar jeba, če želiš 'dokazati', da se vsi Romi vozijo v luksuznih avtomobilih in imaš za to na voljo le en posnetek družine, ki ima v lasti deponijo. Verjamem pa, da slovenski nacionalisti delajo samomore, ko vidijo, da ima nekdo z malenkost več pigmenta boljši avto kot oni.
 

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
Pa kakšne lepe torbice imajo vsi
shocked-1.gif

hysterical-1.gif
 

kravakonj

Fizikalc
30. okt 2012
5.215
0
36
Ne vem, nisem preveril. Glede na to, da obratuje, jih najbrž ima. Lahko pa seveda da ne. Ne vem, tako kot ne vem, če sosed, ki je keramičar, izdaja račune. Pojma nimam.
 

Kasius

Hugo Boss Opanæiæ
15. dec 2007
4.061
0
36
Pri tvoji
ksz

Ne vem, če ste gledali zadnjič na A kanalu Svet. V Mariboru policaj ustavi dva mlada Cigana na skuterju. Cigan snema postopek skrivaj na mobitel. Cigan reče nekaj drugemu v ciganščini. Na posnetku se čuje, kako reče policaj Ciganu: kaj je s tabo, kaj si bolan?

Ne gospod..nisem bolan..

Policaj: pol pa govori slovensko..kak naj jaz vem, da mi zdaj nisi recimo jebal mater?

Pa še reče policaj: upam, da se srečava v civilu..
 
Nazadnje urejeno:

Kasius

Hugo Boss Opanæiæ
15. dec 2007
4.061
0
36
Pri tvoji
Glede jezika mu dam prav. Nimaš ti kaj nekomu govorit, ko te ima policaj v postopku, , sploh pa ne v jeziku, ki ga policaj ne razume. Kaj če bi Cigan rekel Ciganu, naj vzame pištolo in policaja vstreli?
 

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
Citat:
Uporabnik Kasius pravi:
ksz

Ne vem, če ste gledali zadnjič na A kanalu Svet. V Mariboru policaj ustavi dva mlada Cigana na skuterju. Cigan snema postopek skrivaj na mobitel. Cigan reče nekaj drugemu v ciganščini. Na posnetku se čuje, kako reče policaj Ciganu: kaj je s tabo, kaj si bolan?

Ne gospod..nisem bolan..

Policaj: pol pa govori slovensko..kak naj jaz vem, da mi zdaj nisi recimo jebal mater?

Pa še reče policaj: upam, da se srečava v civilu..
Pa ka res ni enega, ko bi povedal, da je snemanje brez dovoljenja posnetega, kaznivo in niti slučajno ne velja kot dokaz......
pa ka policaj čaka
bonk.gif
, ma da ovadi in stoži še Akanal zraven, ker je predvajal protizakonito pridobljen posnetek.
 

kravakonj

Fizikalc
30. okt 2012
5.215
0
36
Citat:
Uporabnik Kasius pravi:
Glede jezika mu dam prav. Nimaš ti kaj nekomu govorit, ko te ima policaj v postopku, , sploh pa ne v jeziku, ki ga policaj ne razume. Kaj če bi Cigan rekel Ciganu, naj vzame pištolo in policaja vstreli?
Se strinjam, vendar se da brez:

''Policaj: pol pa govori slovensko..kak naj jaz vem, da mi zdaj nisi recimo jebal mater?

Pa še reče policaj: upam, da se srečava v civilu.. ''
 

titov

Fizikalc
12. jun 2008
7.544
1
38
Sama si je kriva ker je rasistka, to se vidi potem, da njima ni dala hrane samo zato, ker imata drugačen pigment.

/kravakonj mode off
 

kravakonj

Fizikalc
30. okt 2012
5.215
0
36
Point je v tem, da ob novici, da je Slovenec posilil neko dekle, tega ne boš napisal. Čeprav sem siguren, da večino kraj, posilstev in umorov v Sloveniji izvedejo Novaki, Kranjci ipd.
 

brgo

Fizikalc
14. avg 2007
5.783
0
36
Milky way
Res je. Ker pri nas nekoga, ki seksa s 13 letno sestrično, sodišče zapre zaradi posilstva in še česa in potem pride v statistiko, če je pa to PES pa je to del njihove kulture in pač ne pride v statistiko.

V naših koncih je povsem jasno kdo izvede večino kraj. Verjamem, da tam kjer nimajo "pašnikov", da so stvari drugačne.
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
39
Citat:
Point je v tem, da ob novici, da je Slovenec posilil neko dekle, tega ne boš napisal. Čeprav sem siguren, da večino kraj, posilstev in umorov v Sloveniji izvedejo Novaki, Kranjci ipd.

Preberi kdaj črno kroniko, pa ne boš več tako prepričan.
priden.gif


Novo mesto - Predstavniki vodstva Policijske uprave Novo mesto in Regijske civilne iniciative za reševanje romske problematike so se v torek sestali na posvetu, na katerem so govorili o varnosti na območjih z večetničnimi skupnostmi.

Zakaj neki...