OKvirji pa kar po starem

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
39
http://www.delo.si/novice/slovenija/za-romsko-komunalo-zmanjkalo-1-2-milijona-evrov.html#comments

Ubožci.

Menda jim ja potem ne bodo zaračunali še meteornih vod, če bo speljana v kanalizacijo.
roza.gif
 

Gavran

direktor!
22. jul 2007
9.034
4.948
113
Nuku`Alofa
Citat:
Uporabnik kravakonj pravi:

Slovenijo prehiteva ne samo Hrvaška, ampak tudi Srbija
Tudi on pritrjuje besedam Jerneja Rovška, da sta Srbija in Hrvaška pri zaščiti pred diskriminacijo prehiteli Slovenijo: Hrvaška ima ministrstvo za človekove pravice, štiri ombudsmane, v Srbiji imajo varuha človekovih pravic in specializirano neodvisno institucijo za varstvo pred diskriminacijo s 25 zaposlenimi, v načrtu jih je celo 66.

Ja res je, samo v Sloveniji smo Slovenci v podrejenem položaju proti ciganom - le kateremu Slovencu je država kupila parcelo in brezplačno komunalno uredila celo naselje, račune za elektriko pa plačuje "občina"?

Uporabil sem naziv cigan, ker:
1. je v SSKJ z ustrezno obrazložitvijo
2. isti naziv se uporablja v slovenski književnosti (Jurij Kozjak, Bajke in povesti o Gorjancih,...)
3. beseda Rom pomeni "človek" jaz pa se ne dam poniževati v "nečloveka"
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.419
15.400
113
Citat:
»Pripeljal je mimo, se ustavil pred nama, skočil ven in začel skakati. V začetku sploh nisva vedela, zakaj naju je ustavil,« nadaljuje Mikolič. Očital jima je, da je s kamiona padel kamen in mu razbil sprednje steklo. Mikolič, ki je takrat vozil tovornjak in ki je še sedel za volanom, mu je lepo razložil, da kamnov zadaj ne vozi, saj sta imela tam privezana samo les in lestev.

Vse jasno - izsiljevanje odškodnine za avto, ki najverjetneje sploh ni registriran
rolleyes-1.gif
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
je zadnjič en bivši voznik kamiona rekel, da bi moral vsak kamionist imeti v kamionu eno tako pol metra dolgo železno palico. pa je ni treba oporabiti, samo včasih pokazati...
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Citat:
Polde Jevšek, ki že vrsto let dela z Romi, je dejal, da v zadnjih letih zanositev pri romskih dekletih, mlajših od 15 let, ni bilo. Med 15. in 18. letom pa običajno pride do zanositve
ja malo prirediš dokumente, daš od kakšne druge če sitnarijo in tako je vse v redu...
 

jonny77

Guru
16. sep 2007
11.260
2.393
113
Pomurje
Glih pogledal malo to bogastvo. Pa mi smo en navaden drek napram tem. V bistvu smo mi beli cigani za njih. Dobesedno.
 

kravakonj

Fizikalc
30. okt 2012
5.215
0
36
Pred dnevi so sporočili, da bo znameniti ciganski orkester 100 violin svojo evropsko turnejo 21.12. zaključil v Stožicah:

link
 

titov

Fizikalc
12. jun 2008
7.544
1
38
Sfalil si temo, ta je o kriminalnih dejanjih romov, če jih imaš na zalogi jih limaj, sicer pa ne spamaj.