OKvirji pa kar po starem

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.421
15.404
113
Citat:
Uporabnik kravakonj pravi:
Citat:
Uporabnik jest5 pravi:
Dokazov je več kot dovolj. Samo se jih "za dobre odnose" dostikrat spregleda.
Za to imamo v Sloveniji policijo in tožilstvo.

Funkcionalno branje ne sploh? Kaj ti je napisal v odgovoru, ki si ga repliciral?
 

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
Citat:
Uporabnik jest5 pravi:
Dokazov je več kot dovolj. Samo se jih "za dobre odnose" dostikrat spregleda.

Najbolj zabavna je bila pri sošolcu, ko so v bajti policaji pobrali metek, ki je prifrčal skozi okno iz ciganskega naselja in zapisali, da je steklo razbil neznan predmet
hysterical-1.gif
In ne, to ni zgodbica
Tudi policaji imajo družine in tudi oni so tarče kot praviloma vse morebitne priče
Vsi poznamo naš sodni sistem, kjer obtoženec dobi domov vse možne podatke o priči in vsi poznamo nadaljne postopke teh ubogih, ogroženih in diskriminiranih preganjancev, ki jim davkoplačevalci kratijo osnovne človekove pravice...
....res, prav hudobno bi privoščil konjukravi, da se enkrat sam znajde, vsaj kot priča zoper ta ubogi, diskriminirani narod,...
 

kravakonj

Fizikalc
30. okt 2012
5.215
0
36
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
Citat:
Uporabnik kravakonj pravi:
Citat:
Uporabnik jest5 pravi:
Dokazov je več kot dovolj. Samo se jih "za dobre odnose" dostikrat spregleda.
Za to imamo v Sloveniji policijo in tožilstvo.

Funkcionalno branje ne sploh? Kaj ti je napisal v odgovoru, ki si ga repliciral?
O funkcionalnem branju nekaterih uporabnikov bi pa lahko napisal že esej.

Jap, za pregon kriminala imamo tožilstvo in policijo. Da se zločinov Romov ne preganja je seveda vaša domneva.
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
39
Citat:
Uporabnik mosseero pravi:
ksz

Fantje, kaj pravite na eno antispam synthman style akcijo? Na vodi čutim, da je konjukrava zrel zanjo.

Mene ne štej poleg, ker imam 34 točk kredibilnosti.
bonk.gif
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.421
15.404
113
Briga mene funckionalno branje drugih uporabnikov, jaz te sprašujem po tvojem. Kaj bi že ti napisal v podobnem primeru? Aja že vem "ne posplošuj".

Kar se pa tiče pregona kriminala Ciganov ti je pa že Jest5 lepo napisal kako to poteka v praksi in verjemi, da to ni osamljen primer. Zakaj pa misliš, da ljudem popuščajo živci? Zgolj zaradi črnih gradenj? Boli navadnega človeka k... za črne gradnje Ciganov, samo ko se jih pa začenjo dotikati še ostala kriminalna dejanja se pa situacija začne spreminjat... aja saj res, to je zaradi "slovenskega sindroma" ter splošnega rasizma. Oujea.
 

kravakonj

Fizikalc
30. okt 2012
5.215
0
36
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
Briga mene funckionalno branje drugih uporabnikov, jaz te sprašujem po tvojem. Kaj bi že ti napisal v podobnem primeru? Aja že vem "ne posplošuj".

Kar se pa tiče pregona kriminala Ciganov ti je pa že Jest5 lepo napisal kako to poteka v praksi in verjemi, da to ni osamljen primer. Zakaj pa misliš, da ljudem popuščajo živci? Zgolj zaradi črnih gradenj? Boli navadnega človeka k... za črne gradnje Ciganov, samo ko se jih pa začenjo dotikati še ostala kriminalna dejanja se pa situacija začne spreminjat... aja saj res, to je zaradi "slovenskega sindroma" ter splošnega rasizma. Oujea.
jaz sem jasno napisal, da pri kriminalnih dejanjih ni popuščanj. Verjamem pa, da v veliki meri pretiravavte glede neučinkovitosti policije (tako kot tista bosa, da Romi živijo v palačah z bazeni in se naokoli vozijo v 2013 BMW-jih). Vi si najbrž želite ljudske pravice.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.421
15.404
113
Vse bolj se mi dozdeva, da ti niti ne živiš v Sloveniji..... Ti povem s čim se vozi nek "moj" lokalni cigo? BMW3 cabrio cca.2011 letnik in Porsche 911T cabrio nebivedukerletnikampakdefintivnomaxparletstar....uradna dejavnost: zbiranje kovin
hysterical-1.gif
p.s. to je un, ko so mu pred časom ugrabili otroka, ker je nekoga nategnil na polno mu bil dolžan več deset tisoč €.

Drugače se pa ne muči več, se mi ne da več ukvarjati s tabo in močno upam, da se mi bo uspelo zadržati kar se tiče replyjev na tvoje prispevke....si kot blondinka, ki se nasloni na zid, ki se nato podere, saj pametnejši popusti..... Čawbaw in lep dan še naprej v tej rastistično zblojeni Sloveniji
roza.gif
 

kravakonj

Fizikalc
30. okt 2012
5.215
0
36
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
Vse bolj se mi dozdeva, da ti niti ne živiš v Sloveniji..... Ti povem s čim se vozi nek "moj" lokalni cigo? BMW3 cabrio cca.2011 letnik in Porsche 911T cabrio nebivedukerletnik....uradna dejavnost: zbiranje kovin.
Aha, dobra logika: Peter Rakuš je pedofil in Slovenec - ergo, vsi Slovenci so pedofili. Kakšen odstotej Romov pa vozi M3 cabrio (ali kaj podobnega)?
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
Drugače se pa ne muči več, se mi ne da več ukvarjati s tabo in močno upam, da se mi bo uspelo zadržati kar se tiče replyjev na tvoje prispevke....si kot blondinka, ki se nasloni na zid, ki se nato podere, saj pametnejši popusti..... Čawbaw in lep dan še naprej v tej rastistično zblojeni Sloveniji
roza.gif
Chill out, samo forum je.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.756
-8.630
113
Citat:
Uporabnik kravakonj pravi:
(tako kot tista bosa, da Romi živijo v palačah z bazeni in se naokoli vozijo v 2013 BMW-jih). Vi si najbrž želite ljudske pravice.
Hmmm ni švoh ane?
hisa.jpg
 

kravakonj

Fizikalc
30. okt 2012
5.215
0
36
Kot prvo, kje piše, da je hiša last Romov? kot drugo, ali bo potem slika kolibarskega naselja dokaz, da vsi Romi živijo v kolibah?

Logika vam resnično peša.
 
Nazadnje urejeno:

jest5

Guru
18. avg 2007
25.756
-8.630
113
Piše, piše
smirk-1.gif

Če se ti da pa malo brskaj v dolenjskem listu. Bajta je bila oproščena rušenja
 

kravakonj

Fizikalc
30. okt 2012
5.215
0
36
Citat:
Uporabnik jest5 pravi:
Piše, piše
smirk-1.gif

Če se ti da pa malo brskaj v dolenjskem listu. Bajta je bila oproščena rušenja
Torej je slika kolibarskega naselja dokaz, da vsi Romi živijo v kolibah?
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.756
-8.630
113
Citat:
Uporabnik kravakonj pravi:
Citat:
Uporabnik jest5 pravi:
Piše, piše
smirk-1.gif

Če se ti da pa malo brskaj v dolenjskem listu. Bajta je bila oproščena rušenja
Torej je slika kolibarskega naselja dokaz, da vsi Romi živijo v kolibah?
To trdiš ti
smirk-1.gif
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.421
15.404
113
...nisem se mogel zadržat.....

Torej si ti dokaz, da mi vsi ostali narobe razmišljamo, samo in edino ti pravilno?
Rekel si, da ne živijo v takšnih hišah in se ne vozijo z dragimi avtomobili, takoj dobil si dva primera, da se spet motiš. Seveda pa ne živijo vsi v takšnih hišah, kot tudi niso vsi Cigani problematični.

over & out
 

kravakonj

Fizikalc
30. okt 2012
5.215
0
36
Citat:
Uporabnik jest5 pravi:
Citat:
Uporabnik kravakonj pravi:
Citat:
Uporabnik jest5 pravi:
Piše, piše
smirk-1.gif

Če se ti da pa malo brskaj v dolenjskem listu. Bajta je bila oproščena rušenja
Torej je slika kolibarskega naselja dokaz, da vsi Romi živijo v kolibah?
To trdiš ti
smirk-1.gif
Niti ne. Trdim pa, da neproporcionalen del Romov živi v kolibah, to pa ja. Piše, v poročilih AI in EK.
 

kravakonj

Fizikalc
30. okt 2012
5.215
0
36
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
...nisem se mogel zadržat.....

Torej si ti dokaz, da mi vsi ostali narobe razmišljamo, samo in edino ti pravilno?

over & out
Tega nisem napisal nikjer.

Imaš pa ogromno samokontrolo.