OKvirji pa kar po starem

kravakonj

Fizikalc
30. okt 2012
5.215
0
36
Citat:
Uporabnik jest5 pravi:
confused-1.gif

Pa točno tak si. Situacije ne poznaš, a si najbolj glasen kaj bi morali narediti
hysterical-1.gif
Niti ne: jaz ne označujem skupine ljudi, ki jih ne poznam, za kriminalce in jaz ne zagovarjam nekih bedastih 'rešitev', ki so od realnosti oddaljene približno 200 svetlobnih let.
 

titov

Fizikalc
12. jun 2008
7.544
1
38
Zakaj bi dobili kazen, če bi kaznovali zločince in ostalo izvedli po zakonu?

Pa predno začneš bedarije klamfat, cela ta tema je o Romih, ki se ukvarjajo s kriminalom. Tudi v USA zapirajo črnce, ki se ukvarjajo s kriminalom, pa ne plačujejo nobenih kazni za kršenje človekovih pravic.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.756
-8.630
113
No nekateri pa to skupino ljudi dobro poznamo... Verjetno potem lahko upravičeno označimo večji del te skupine za kriminalce, če to dejansko so.
(Da se ti spet kaj ne zareče-večji del ni enako vsi)
 
Nazadnje urejeno:

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.421
15.404
113
Citat:
Uporabnik kravakonj pravi:
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
Kar je pa popolnoma realno in v to sem popolnoma prepričan in to brez da bi rabil za to biti pravnik, je pa drugo dejstvo in sicer to, da so zakoni napisani za vse, prav tako so napisane kazni, ki doletijo tiste, ki se predhodno omenjenih zakonov ne držijo.
V redu, potem pa odgovori na vprašanje: boš ti plačal kazen, ko bomo fasali tožbo za kršenje človekovih pravic, ko bomo Romom porušili domove, otroke poslali rejnikom, odrasle pa bogvekam?

Če jim že sedaj plačujem zemljo, nadpovprečne hiše, vodo, elektriko, prispevke za vrtec pa še miljon drugih stroškov, ki spadajo k procesiranju Ciganov v raznih postopkih bom pa plačal še to kazen. Kaj pa zdaj? Sej dražje že ne more biti...če pa bo se bom pa naredil cigana in ignoriral vse skupaj.
 

kravakonj

Fizikalc
30. okt 2012
5.215
0
36
Citat:
Uporabnik titov pravi:
Zakaj bi dobili kazen, če bi kaznovali zločince in ostalo izvedli po zakonu?
Govoril sem o rušenju črnih gradenj in posledicah, ki jih le-to prinese s sabo.
 

kravakonj

Fizikalc
30. okt 2012
5.215
0
36
Citat:
Uporabnik jest5 pravi:
No nekateri pa to skupino ljudi dobro poznamo... Verjetno potem lahko upravičeno označimo večji del te skupine za kriminalce, če to dejansko so.
(Da se ti spet kaj ne zareče-večji del ni enako vsi)
Imam resne dvome o vašem poznavanju, Sem napisal: 'slovenski sindrom'.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.421
15.404
113
Citat:
Uporabnik kravakonj pravi:
Citat:
Uporabnik titov pravi:
Zakaj bi dobili kazen, če bi kaznovali zločince in ostalo izvedli po zakonu?
Govoril sem o rušenju črnih gradenj in posledicah, ki jih le-to prinese s sabo.

Saj že skozi celo temo govoriš samo o črnih gradnjah. Kaj pa vse ostalo? Črne gradnje na zemljiščih, ki niso njihova, je zgolj majhen procent njihovih težav.
 

kravakonj

Fizikalc
30. okt 2012
5.215
0
36
Citat:
Uporabnik Matey pravi:

Če jim že sedaj plačujem zemljo, nadpovprečne hiše, vodo, elektriko, prispevke za vrtec pa še miljon drugih stroškov, ki spadajo k procesiranju Ciganov v raznih postopkih bom pa plačal še to kazen. Kaj pa zdaj?
Nadpovprečne hiše? Pa si ti že bil v romskem naselju?

Nič, pač si nemoralna oseba. Nič novega za Slovenijo.
 

kravakonj

Fizikalc
30. okt 2012
5.215
0
36
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
Citat:
Uporabnik kravakonj pravi:
Citat:
Uporabnik titov pravi:
Zakaj bi dobili kazen, če bi kaznovali zločince in ostalo izvedli po zakonu?
Govoril sem o rušenju črnih gradenj in posledicah, ki jih le-to prinese s sabo.

Saj že skozi celo temo govoriš samo o črnih gradnjah. Kaj pa vse ostalo? Črne gradnje na zemljiščih, ki niso njihova, je zgolj majhen procent njihovih težav.
Že približno 50x sem napisal, da glede ostalega za vse veljajo isti zakoni - če Rom ukrade avto, mora v čuzo, no questions asked.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.756
-8.630
113
Citat:
Uporabnik kravakonj pravi:
Citat:
Uporabnik jest5 pravi:
No nekateri pa to skupino ljudi dobro poznamo... Verjetno potem lahko upravičeno označimo večji del te skupine za kriminalce, če to dejansko so.
(Da se ti spet kaj ne zareče-večji del ni enako vsi)
Imam resne dvome o vašem poznavanju, Sem napisal: 'slovenski sindrom'.
Recimo da je 26 let bivanja 4km od njihovega naselja, 4 leta z njimi v osnovni šoli, v srednji 5 sošolcev, ki so bivali v neposredni bližini dveh največijih novomeskih ciganskih naselji itd dovolj podlage, da lahko z 100% gotovostjo trdim, da jih poznam konkretno bolje od tebe.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.756
-8.630
113
Citat:
Uporabnik kravakonj pravi:
Citat:
Uporabnik Matey pravi:

Če jim že sedaj plačujem zemljo, nadpovprečne hiše, vodo, elektriko, prispevke za vrtec pa še miljon drugih stroškov, ki spadajo k procesiranju Ciganov v raznih postopkih bom pa plačal še to kazen. Kaj pa zdaj?
Nadpovprečne hiše? Pa si ti že bil v romskem naselju?

Nič, pač si nemoralna oseba. Nič novega za Slovenijo.
Si bil ti že v kakšnem?
confused-1.gif
 

kravakonj

Fizikalc
30. okt 2012
5.215
0
36
Citat:
Uporabnik jest5 pravi:
Citat:
Uporabnik kravakonj pravi:
Citat:
Uporabnik jest5 pravi:
No nekateri pa to skupino ljudi dobro poznamo... Verjetno potem lahko upravičeno označimo večji del te skupine za kriminalce, če to dejansko so.
(Da se ti spet kaj ne zareče-večji del ni enako vsi)
Imam resne dvome o vašem poznavanju, Sem napisal: 'slovenski sindrom'.
Recimo da je 26 let bivanja 4km od njihovega naselja, 4 leta z njimi v osnovni šoli, v srednji 5 sošolcev, ki so bivali v neposredni bližini dveh največijih novomeskih ciganskih naselji itd dovolj podlage, da lahko z 100% gotovostjo trdim, da jih poznam konkretno bolje od tebe.
Super.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.421
15.404
113
Ti ne samo da ne dojemaš situacije pravilno ampak niti ne znaš vodit oz. normalno sodelovat v pogovoru..lepo sem ti napisal, da če so napisani zakoni za vse in če veljajo za vse, naj veljajo tudi za Cigane. In potem mi ti odpišeš, če se strinjam, da potem prevzamem nase morebitno kazen za kršenje človekovih pravic, jaz ti odgovorim da ja, prevzamem in tvoj zaključek je, da sem nemoralna oseba in da ni to nič novega za Slovenijo
stupid-1.gif


In za razliko od tebe sem že bil v romskih naseljih (in jih tudi na hitro zapustil) in guess what, niso vse zgolj barake ampak vmes tudi takšne hiše, da bi bil sam presrečen, če bi imel samo polovico take. A isti Cigani, ki imajo te hiše, nimajo za vrtec in podobne zadeve, ne morejo prikazat od kje jim denar za gradnjo le-te, zemlja tako ali tako ni bila nihova, pa še in še in še in še in še....

Ti si dejansko tako beden sogovornik, da v vsaki debati poiščeš eno točko, ki gre vsaj malo na roko tvojemu "scenariju" (zgolj črna gradnja in ne vsi njihovi prestopki, prekrški, zločini) in se potem na to obešaš do konca, kljub temu da ti je že samo danes tekom miljon besed cel kup ljudi poizkušalo obrazložiti, da morda pa le nimaš prav. Ampak ne, ti imaš prav, mi pa smo nemoralni rasisti. Dafaq
bonk.gif
 

kravakonj

Fizikalc
30. okt 2012
5.215
0
36
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
In potem mi ti odpišeš, če se strinjam, da potem prevzamem nase morebitno kazen za kršenje človekovih pravic, jaz ti odgovorim da ja, prevzamem in tvoj zaključek je, da sem nemoralna oseba in da ni to nič novega za Slovenijo
stupid-1.gif
Točno. Meni osebno se ne zdi moralno kolektivno kaznovanje ljudi, ker je pač med njimi nekaj kriminalcev. To se mi zdi skrajno nemoralno.
In za razliko od tebe sem že bil v romskih naseljih (in jih tudi na hitro zapustil) in guess what, niso vse zgolj barake ampak vmes tudi takšne hiše, da bi bil sam presrečen, če bi imel samo polovico take. A isti Cigani, ki imajo te hiše, nimajo za vrtec in podobne zadeve, ne morejo prikazat od kje jim denar za gradnjo le-te, zemlja tako ali tako ni bila nihova, pa še in še in še in še in še....

Citat:
Uporabnik Matey pravi: Ampak ne, ti imaš prav, mi pa smo nemoralni rasisti. Dafaq
bonk.gif
Kaj pa, če imate narobe vi - glede na to, da ima vesoljna Slovenija o Romih enako mnenje kot vi, rešilo se ni pa še nič?
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.756
-8.630
113
O kakšnem kolektivnem kaznovanju ti blodiš?
Kaznuje se tiste, ki so kvalificirani za kazen. Če je to praktično celo naselje, hja jebat ga.
 

kravakonj

Fizikalc
30. okt 2012
5.215
0
36
Citat:
Uporabnik jest5 pravi:
O kakšnem kolektivnem kaznovanju ti blodiš?
Kaznuje se tiste, ki so kvalificirani za kazen. Če je to praktično celo naselje, hja jebat ga.
Tule je bilo že večkrat napisano, da je celotno naselje polno kriminalcev (vir: lastna rit).
Sem rekel že 500x: kriminalna dejanja naj se kaznuje. Seveda iščete konflikt, tako da boste to preslišali.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.756
-8.630
113
Citat:
Uporabnik kravakonj pravi:
Citat:
Uporabnik jest5 pravi:
O kakšnem kolektivnem kaznovanju ti blodiš?
Kaznuje se tiste, ki so kvalificirani za kazen. Če je to praktično celo naselje, hja jebat ga.
Tule je bilo že večkrat napisano, da je celotno naselje polno kriminalcev (vir: lastna rit).
Sem rekel že 500x: kriminalna dejanja naj se kaznuje. Seveda iščete konflikt, tako da boste to preslišali.
Torej kje je problem, da se kaznuje praktično vso naselje? Kajti cigana brez masla na glavi boš v ciganskem naselju težko našel.
Tisti ki so normalni niso v naseljih
 

kravakonj

Fizikalc
30. okt 2012
5.215
0
36
Citat:
Uporabnik jest5 pravi:
Citat:
Uporabnik kravakonj pravi:
Citat:
Uporabnik jest5 pravi:
O kakšnem kolektivnem kaznovanju ti blodiš?
Kaznuje se tiste, ki so kvalificirani za kazen. Če je to praktično celo naselje, hja jebat ga.
Tule je bilo že večkrat napisano, da je celotno naselje polno kriminalcev (vir: lastna rit).
Sem rekel že 500x: kriminalna dejanja naj se kaznuje. Seveda iščete konflikt, tako da boste to preslišali.
Torej kje je problem, da se kaznuje praktično vso naselje? Kajti cigana brez masla na glavi boš v ciganskem naselju težko našel.
Tisti ki so normalni niso v naseljih
Še enkrat: za to potrebuješ dokaze, predlog tožilstva, razsodbo itd. Tako kot za vse ostale ljudi.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.756
-8.630
113
Dokazov je več kot dovolj. Samo se jih "za dobre odnose" dostikrat spregleda.

Najbolj zabavna je bila pri sošolcu, ko so v bajti policaji pobrali metek, ki je prifrčal skozi okno iz ciganskega naselja in zapisali, da je steklo razbil neznan predmet
hysterical-1.gif
In ne, to ni zgodbica
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.421
15.404
113
Pazi na glavo, ne butaj preveč z njo ob zid, več kot očitno ne boš prišel skozi.....