OKvirji pa kar po starem

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Citat:
Uporabnik kravakonj pravi:
Kot prvo, z izrazom 'ciganska sovjat' poveš veliko o svoji (ne)inteligenci.

Kot drugo, nihče ne nasprotuje spoštovanju zakonov glede kriminilatete - pri črnih gradnjah se stvar konča, ker ljudi ne moreš vreči na cesto (niti niso vsi Romi v črnih gradnjah).
ne enim so občine gradnje legalizirale, čeprav niso sezidane po zakonskih določilih.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.756
-8.630
113
Citat:
Uporabnik kravakonj pravi:
Zopet vlečeš statistiko iz anusa - sem ti povedal, večina Slovencev je depresivnh alkoholikov, ki zlorablja svoje otroke (ni daleč od resnice.)
Daj raje ti svoj anus popeli na dolensko, pa malo poglej razmere v živo.
smirk-1.gif
 

kravakonj

Fizikalc
30. okt 2012
5.215
0
36
Citat:
Uporabnik Fonzl pravi:
Citat:
Vsi Romi silijo svoje otroke v kriminal? Vsi Slovenci posiljujejo in pretepajo svoje otroke.

Ustav konje (in krave). Govorim pač o tistih, ki to počnejo. Hehe... o posiljevanju otrok, bratov, sester in vsega živega kar ne teče dost hitro pa tud kroži dost štorij naokol, ja. In v glavnem v njih ne nastopajo Slovenci.... lol
Prvi primer, ki mi pade na pamet, je ptujski Fritzel, Peter Rakuš.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.421
15.404
113
Citat:
Uporabnik jest5 pravi:
Citat:
Uporabnik kravakonj pravi:
Zopet vlečeš statistiko iz anusa - sem ti povedal, večina Slovencev je depresivnh alkoholikov, ki zlorablja svoje otroke (ni daleč od resnice.)
Daj raje ti svoj anus popeli na dolensko, pa malo poglej razmere v živo.
smirk-1.gif

Ne ne, to je zgolj delo za strokovnjake, kar pa on ni. Ve pa kaj je trenutno narobe.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
15.079
6.891
113
sem videl se post kjer se hvalis o poznavanju ciganske problematike v Grosupljem. No prostovoljcev ni 10. V solo cigancke vozijo najeti kombiji (ki jih placa obcina) in pa starsi sami (rdec ford focus, moder r megane, bel ford transit, zelen vw transporter - da ne bos stal pred solo in gledal sem ti jih kar jaz nastel). Prostovoljka je ena, ne bos verjel se cigani sami je ne marajo in so jo obtozili ze toliko stvari, da se mi zenska smili.

Ampak poglejmo naseljA. Imamo naselja Smrekec I in II, Oaza, Banat in Malo Mlacevo. Malo Mlacevo stoji na zemljiscu ki ga je cigo Nikolaj st. Kupil in gor postavil barako kjer zivi. Okoli so zrasle barake kjer zivi njegova sirsa druzina. Tam policija ne rabi intervenirat. Razen v zadnjem casu ko gre iskat kaj ukradenega ampak tam je mir.

Oaza - ne vem od kje mas obraz folku nabijat o ciganckih v barakah, ko mas pa Oazo, kjer so to take bajte, da si jih 90% zaposlenga folka ne more privoscit. Tam policija ne intervenira, ker so se naucili, da za izvedbo vecji kriminalnih poslov noces zbujat pozornosti z neumnostmi. Se pa delajo hisne preiskave vsake par mesecev in pol naselja je na pogojni zaradi: nasilnistva, povzrocitve hude telesne poskodbe, ropa, itd...

Banat - a si sploh vedel da obstaja? Dajo mir, so revezi in drzava slabo skrbi za njih. Ce majo kdaj avto neregistriran jih normalen policist spusti naprej. Ker so dobesedno revezi in se njihova kriminalna dejavnost konca ko kako podrto drevo v sosednji hosti sunejo.

Smrekec I in II. No to je pa naselje postavljeno na vodovarstvenem obmocju. Ki ima elektriko kljub temu da so vsi objekti nelegalni. Ki ima ob vsaki baraki bivalni kontejner, ki ne sluzi svojemu namenu ampak imajo not konje, pujse, younameit. Med sabo so skregani, zapiti, itd... Zdej so v naselje dobili asfalt, naslednje leto dobijo kanalizacijo. Trenutno ni vecjih tezav, ker je policija v zadnjem letu ene 6 problematikov spravila v pripor in cakajo na sojenje. Ampak z njimi se cela obcina ukvvarja in najmanj to ucinkuje. A stekas? Skoz hodijo neki varuhi k njim, skoz CSD, ni da ni...a oni stalno delajo probleme. Ampak kamni ne letijo vec. 6 let nazaj so se kamne metali na policijo. Trenutno tega ni. Ker jih nikoli ne dobijo za brezveze in ker vedo da ce bodo delal neumnosti da bodo odgovarjali.

V NM pa tega ni. Ni. A razumes? Ni. Pa je se vec institucij ki se ukvarjajo z njimi.

Evo primer: uboj v kocevju, cigoti fasejo pripor in pridni ko mravljice na povsetovi. Ker so v manjsini. Lepo opravljajo hisna opravila itd... (naj trigger popravi ce ni res ampak Ali lepo puca po hodnikih medtem ko je zunaj bil kriminalec brez primere) prides v zapor v NM (zraven sodisca) in dobis obcutek da cigoti furajo zapor.

Prvo bo treba pojacat red v NM pol se bomo pa o pravicah menili.
 

kravakonj

Fizikalc
30. okt 2012
5.215
0
36
Citat:
Uporabnik skala pravi:
Citat:
Uporabnik kravakonj pravi:
Kot prvo, z izrazom 'ciganska sovjat' poveš veliko o svoji (ne)inteligenci.

Kot drugo, nihče ne nasprotuje spoštovanju zakonov glede kriminilatete - pri črnih gradnjah se stvar konča, ker ljudi ne moreš vreči na cesto (niti niso vsi Romi v črnih gradnjah).
ne enim so občine gradnje legalizirale, čeprav niso sezidane po zakonskih določilih.
Ti si se pa že prej zelo osmešil. Guess what? Tudi slovenčkom se na veliko legalizira gradnje. Ampak to te najbrž ne moti.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.421
15.404
113
Citat:
Uporabnik kravakonj pravi:
Citat:
Uporabnik Matey pravi:

Dokaži.
osnova logik epravi: če jaz rečem, da obstaja božiček, in ti rečeš da ne, potem moram jaz tebi dokazati obstoj božička. Bo šlo?

To je drugače popolnoma res in ker priznavam tak sistem predajam štafetno palico tebi in nam prosim dokaži, kako veš, da dosledno spoštovanje že napisanih zakonov, ki funkcionirajo pri vseh in veljajo za vse ne morejo prinesti sprememb na bolje. To je namreč tisto, kar pa ti trdiš že od samega začetka.
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Citat:
Uporabnik kravakonj pravi:
Citat:
Uporabnik brgo pravi:
klasična metoda

preverjeno uspešna, samo pod drugo blagovno znamko

ne zagovarjam takšne metode. sem bil tam in nikomur ne privoščim
@Skala
Dammit, sedajle si pa izpadel [cenzura].
plin je namenjen pobijanju ščurkov. nekdo ima pač probleme v kleti/shrambi.
in če nebi bilo cenzure imam občutek, da bi bil užaljen. precej žališ druge uporabnike foruma gleda na tvoje visoke standarde komuniciranja in življenja...
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.421
15.404
113
Citat:
Uporabnik kravakonj pravi:
Citat:
Uporabnik skala pravi:
Citat:
Uporabnik kravakonj pravi:
Kot prvo, z izrazom 'ciganska sovjat' poveš veliko o svoji (ne)inteligenci.

Kot drugo, nihče ne nasprotuje spoštovanju zakonov glede kriminilatete - pri črnih gradnjah se stvar konča, ker ljudi ne moreš vreči na cesto (niti niso vsi Romi v črnih gradnjah).
ne enim so občine gradnje legalizirale, čeprav niso sezidane po zakonskih določilih.
Ti si se pa že prej zelo osmešil. Guess what? Tudi slovenčkom se na veliko legalizira gradnje. Ampak to te najbrž ne moti.

Dokaži!!!!! Res me zanima kateremu Slovencu so legalizirali črno gradnjo, ki nastane tako kot pri Ciganih.
 

kravakonj

Fizikalc
30. okt 2012
5.215
0
36
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
Citat:
Uporabnik kravakonj pravi:
Citat:
Uporabnik Matey pravi:

Dokaži.
osnova logik epravi: če jaz rečem, da obstaja božiček, in ti rečeš da ne, potem moram jaz tebi dokazati obstoj božička. Bo šlo?

To je drugače popolnoma res in ker priznavam tak sistem predajam štafetno palico tebi in nam prosim dokaži, kako veš, da dosledno spoštovanje že napisanih zakonov, ki funkcionirajo pri vseh in veljajo za vse ne morejo prinesti sprememb na bolje. To je namreč tisto, kar pa ti trdiš že od samega začetka.
Črne gradnje je potrebno tolerirati, ker jih pač ne moreš postaviti na cesto. Kriminalnih dejanja se vsekakor ne sme tolerirati, to trdim že od vsega začetka. To je pa v bistvu to - saj pravim, da se naše mišljenj sploh ne razlikuje toliko. Do trenj pride zgolj takrat, ko nekateri vklopijo agresivno retoriko.
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Citat:
Uporabnik kravakonj pravi:
Citat:
Uporabnik skala pravi:
Citat:
Uporabnik kravakonj pravi:
Kot prvo, z izrazom 'ciganska sovjat' poveš veliko o svoji (ne)inteligenci.

Kot drugo, nihče ne nasprotuje spoštovanju zakonov glede kriminilatete - pri črnih gradnjah se stvar konča, ker ljudi ne moreš vreči na cesto (niti niso vsi Romi v črnih gradnjah).
ne enim so občine gradnje legalizirale, čeprav niso sezidane po zakonskih določilih.
Ti si se pa že prej zelo osmešil. Guess what? Tudi slovenčkom se na veliko legalizira gradnje. Ampak to te najbrž ne moti.
probaj ti najprej nekaj na črno sezidat pa potem legalizirat pa poglej koliko dokumentacije rabiš. pa sedaj pojdi do ciganov in jih prosi za vso to dokumentacijo, ki jo seveda imajo, če so hiše legalizirali.
 

kravakonj

Fizikalc
30. okt 2012
5.215
0
36
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
Citat:
Uporabnik kravakonj pravi:
Citat:
Uporabnik skala pravi:
Citat:
Uporabnik kravakonj pravi:
Kot prvo, z izrazom 'ciganska sovjat' poveš veliko o svoji (ne)inteligenci.

Kot drugo, nihče ne nasprotuje spoštovanju zakonov glede kriminilatete - pri črnih gradnjah se stvar konča, ker ljudi ne moreš vreči na cesto (niti niso vsi Romi v črnih gradnjah).
ne enim so občine gradnje legalizirale, čeprav niso sezidane po zakonskih določilih.
Ti si se pa že prej zelo osmešil. Guess what? Tudi slovenčkom se na veliko legalizira gradnje. Ampak to te najbrž ne moti.

Dokaži!!!!! Res me zanima kateremu Slovencu so legalizirali črno gradnjo, ki nastane tako kot pri Ciganih.
Amm, na stotine? Tule imaš opisan postopek: http://www.mojprojekt.si/paketi-storitev/legalizacija-objekta/

Smo pa ena redkih držav, ki legalizira črne gradnje, ki so hobij velikega števila Slovencev.
 

Piccadilly

Fizikalc
22. dec 2009
1.714
67
48
Čestitam da vm je ratal, s prepiranjem s trolom, zjebat zanimivo temo. Nehajte mu že replicirat.
 

kravakonj

Fizikalc
30. okt 2012
5.215
0
36
Citat:
Uporabnik skala pravi:
Citat:
Uporabnik kravakonj pravi:
Citat:
Uporabnik skala pravi:
Citat:
Uporabnik kravakonj pravi:
Kot prvo, z izrazom 'ciganska sovjat' poveš veliko o svoji (ne)inteligenci.

Kot drugo, nihče ne nasprotuje spoštovanju zakonov glede kriminilatete - pri črnih gradnjah se stvar konča, ker ljudi ne moreš vreči na cesto (niti niso vsi Romi v črnih gradnjah).
ne enim so občine gradnje legalizirale, čeprav niso sezidane po zakonskih določilih.
Ti si se pa že prej zelo osmešil. Guess what? Tudi slovenčkom se na veliko legalizira gradnje. Ampak to te najbrž ne moti.
probaj ti najprej nekaj na črno sezidat pa potem legalizirat pa poglej koliko dokumentacije rabiš. pa sedaj pojdi do ciganov in jih prosi za vso to dokumentacijo, ki jo seveda imajo, če so hiše legalizirali.
In? Ostane dejstvo, da smo ena redkih držav, kjer se črne gradnje tolerirajo na državni ravni.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.421
15.404
113
Citat:
Uporabnik kravakonj pravi:
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
Citat:
Uporabnik kravakonj pravi:
Citat:
Uporabnik Matey pravi:

Dokaži.
osnova logik epravi: če jaz rečem, da obstaja božiček, in ti rečeš da ne, potem moram jaz tebi dokazati obstoj božička. Bo šlo?

To je drugače popolnoma res in ker priznavam tak sistem predajam štafetno palico tebi in nam prosim dokaži, kako veš, da dosledno spoštovanje že napisanih zakonov, ki funkcionirajo pri vseh in veljajo za vse ne morejo prinesti sprememb na bolje. To je namreč tisto, kar pa ti trdiš že od samega začetka.
Črne gradnje je potrebno tolerirati, ker jih pač ne moreš postaviti na cesto. Kriminalnih dejanja se vsekakor ne sme tolerirati, to trdim že od vsega začetka. To je pa v bistvu to - saj pravim, da se naše mišljenj sploh ne razlikuje toliko. Do trenj pride zgolj takrat, ko nekateri vklopijo agresivno retoriko.

Full dobr ampak to žal ni dokaz temveč zgolj tvoje mnenje in saj veš, žal nisi strokovnjak. Dokaži torej kako veš, da dosledno spoštovanje že napisanih zakonov, ki funkcionirajo pri vseh in veljajo za vse ne morejo prinesti sprememb na bolje. To je namreč tisto, kar pa ti trdiš že od samega začetka.
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Citat:
Uporabnik kravakonj pravi:
Črne gradnje je potrebno tolerirati, ker jih pač ne moreš postaviti na cesto. Kriminalnih dejanja se vsekakor ne sme tolerirati, to trdim že od vsega začetka. To je pa v bistvu to - saj pravim, da se naše mišljenj sploh ne razlikuje toliko. Do trenj pride zgolj takrat, ko nekateri vklopijo agresivno retoriko.
črna gradnja je kriminalno dejanje. torej praznavaš, da bi jim morali tolerirati kriminalna dejanja?
 

kravakonj

Fizikalc
30. okt 2012
5.215
0
36
Citat:
Uporabnik Slycer pravi:
Čestitam da vm je ratal, s prepiranjem s trolom, zjebat zanimivo temo. Nehajte mu že replicirat.
Če ne trobiš v isti rog, si troll, ali kako?