Oktobra z otrokom in letalom na toplo.

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.391
3.789
113
davorinm.wordpress.com
Kaj priporocate oktobra za en pozni oddih z druzino? Ne upam si raznih Turcij, Egiptov...da je dosti toplo se. Mogoce Kanarci? Kaj drugega? Ce ima kdo kaksno direktno priporocilo + oceno koliko bom moral sparivcka shujsati? Za do 1 teden. Hvala.
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
E mater, jaz sem se že pred 1 mesecem isto spraševal, pa do zdaj še nisma našla rešitve...

Nekako sta bili glavni ideji Sicilija ali Lefkas... Meni sicilija na splošno ne diši najbolj... Bom verjetno potem res nekaj ultra last minute vzel za teden ali več.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.391
3.789
113
davorinm.wordpress.com
Sem videl, da je kar drag špas tole...bomo šli raje v kake toplice za podaljšan vikend
grin1.gif
 

PIC

Fizikalc
17. avg 2007
2.466
2
38
14.10 do 21.10 Trst-Valencia povratna karta 63 eur. Krasno mesto, dobra in poceni hrana (tapasi), utrip mesta mladosten, plaža je, z avtom tudi bližnji izleti do Gandie etc.

LP
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Citat:
Uporabnik vogel pravi:
KSZ

Danes sem tole zasledil, mogoče komu prav pride:

Karibi za 200€ - letalo, direktni let iz Londona

kolikor sem potem na hitro poklikal, se dobi soba v hotelu že od 600€ dalje za 7 dni, 2 odrasli+ otrok. Torej cca 1500€ komplet.

Nebi ostalim potnikom privoščil, da morajo otroka trpet 10+ ur na letalu. Čeprav mislim, da nebi bilo problemov, raje prvič na nekaj krajšega.
 

luka51

Guru
16. avg 2007
14.315
5.601
113
Citat:
Uporabnik KillaKHAN pravi:
Nekako sta bili glavni ideji Sicilija ali Lefkas... Meni sicilija na splošno ne diši najbolj... Bom verjetno potem res nekaj ultra last minute vzel za teden ali več.

samo ne lefkade, ker vas bojo komarji požrli
 

klicko

Pripravnik
6. maj 2008
61
2
8
Jaz bi ti predlagal Lanzarote, saj je po eni strani dokaj majhen otok, ter tako relacije majhne. Po drugi strani pa je veliko za videt, ter še ni tako turistično obljudeno.
Vsekakor pa bi se jaz osebno izogibal turističnih krajev, ter bi raje iskal apartma v kakšni izmed vasic. Saj drugače si obsojen na penzionerje iz Nemčije
smile-1.gif
 

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
Kanarci so dovolj južno da bo še vedno toplo, samo kar sem slišal od ljudi, ni to hrvaško toplo morje... vsi surferji so celo leto v neoprenih
tongue-1.gif


Kakor sem gledal temperature po sredozemlju, nekje do sredine oktobra je čist prijetno, konec-začetek novembra pa računaj na pozno aprilske temperature glede na nas.

Če se motim me popravite, sem jih imel že v planu, ampak da bom rinil v 21C morje mi pa tudi ni dopust
grin1.gif
)
 

klicko

Pripravnik
6. maj 2008
61
2
8
Glede morja je res ni to jadransko morje, temperature čez celo leto okoli 20 stopinj:) Sm spregledal ta pogoj...
 

cbb

Chef
6. avg 2007
3.337
2
38
51
Nč več u Jesenicama... Zdej Horjul
Kanarci so zame skotaj isti, kot terme Čatež ali podobno. V morju se ne moreš kopat, torej ti ostane bazen s sladko vodo. All inclusive imajo tudi v čatežu...
Razen, če misliš plazit z otrokom po otoku, raziskovat to in ono...
 

snjaper

Pripravnik
10. avg 2011
116
13
18
Bil v Tuniziji, bilo je super, voda topla, sonce, animacije za otroke in za ostale,pa tudi hrana dobra, pa predvsem poceni in veliko policistov.
 

dotore

Pripravnik
18. avg 2007
438
3
18
V agenciji mi je svetoval južni Ciper, Kanarci so precej hladnejši od njega...na koncu sem se odločil in grem v Malago....malo na potep.
lp