Okrvavljen Trump - Varnostni incident na zborovanju

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.955
1.202
113
42
To enostavno ni res. In glede na to, da sem ti to že napisal, ti si pa to mirno ignoriral ter še dodatno stopnjeval iz slabega vplivanja na že uničeno življenje mee resnično zanima zakaj se tako obnašaš. Enostavno te nisem navajen gledati takšnega, nikoli nisi bil tak pa se poznava že zeloooo dolgo.
Napisal si nekaj na splošno....
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.955
1.202
113
42
Ja nevem meni se nič kar ste napisali ne zdi hudo. Čakam na propad civilizacije kao o katerem vsi govorite
 
  • Haha
Reactions: Matey

sixpower

Guru
22. sep 2011
3.097
2.711
113
Lublana
Obišči stran
Ja nevem meni se nič kar ste napisali ne zdi hudo. Čakam na propad civilizacije kao o katerem vsi govorite

Meni se zdi najhujša promocija in toleranca islama. Woke agenda to iz nekega razloga podpira. Zakaj? Res ne razumem, ker te "wovkovci" so prvi, ki jim bodo islamisti odbili glave. Ne razumem zakaj bi morali sprejet in razumet islamiste? Zakaj se jim pusti graditi džamije? Medtem ko oni ves čas samo planirajo kako nas bodo prevladali in uničili. In zakaj se proti islamu ne sme nič reči? Niti v šali? Mnogi takoj v luft skačejo, žalijo in grozijo , če se samo pošališ na račun islama. Pa ne govorim o muslimanih ampak o povprečno zabitih Slovencih, ki se hkrati celo za ateiste proglašajo. Tako zmedenih glav res ne razumem in takšne glave so zelo škodljive. Muslimani se pa itak takoj vžigajo in grozijo samo, da omeniš, da greš v McD na malico.