Novo pri Tušmobilu IX.

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Nekam malo novosti je zadnje čase ja. Najbolj čudno pa mi je, da je še vedno na voljo paket vsenajboljše. Glede na prirast naročnikov se mi zdi čudno, da ni paket že zdavnaj pošel (tudi sam ga imam). Mogoče pa je samo finta, da je 5000 paketov na voljo - čeprav bi s tem delali antireklamo, ker ima potem človek občutek, da pol leta ne uspejo 5000 ljudi dobit (vključno s spremembami paketov).
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.608
6.863
113
Pomoje je večina folka pri tušu, zaradi cheap shit paketov, za iber pakete, pa so vseeno pri mobitelu. vsenajboljše bolj spada v slednje.
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Mogoče imaš prav in neki 'resni' uporabniki ne upajo it na Tušmobil zaradi omrežja.

Prej sem pozabil vprašat - omogoča Tušmobil dodatno SIM kartico? Svojih 2,5GB nikakor ne porabim, bi pa prav prišlo v tablici.
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Beeeee, zakaj samo na brezmejnih paketih? Vsenajboljše bi tudi lahko bil vštet, ker količine veljajo samo v Tušmobilovem omrežju.

Hvala vseeno!
 

Azgard

Pripravnik
5. feb 2011
688
0
16
Ja na žalost samo pri Brezmejnih, ki pa so dražji od teh novejših zdaj, tak da brezmejni se splačajo samo v primeru, da se greš Multipaket špilat, bodisi za tablet, bodisi za družino.

Drgač pa VseNajbolše se pomoje dobro prodaja, pa so zato ukinili tistih 5000. Takrat je zelo hitro številka padla iz 5000 na 3000, tak da sklepam, da so zdaj šli že čez, odvisno seveda od tega, koliko jih gre na vsenajbolše, koliko pa na Free pakete.

Drgač pa jaz mam zelo dobro idejo za paket, namreč preveč izbire zmede potrošnike, jaz vem da večina ljudi sploh ne ve vseh opcij, sam požirajo ko jim jaz razlagam, ko vem sceno napamet. Poleg tega je en sam paket veliko lažje oglaševati. Tak da jaz bi imel samo en paket za vse uporabnike, in bi se ta paket samodejno prilagajal glede na porabo. Ne bi bil ravno na pulze, ker to je out, pač pa bi bil nivojski(tier). Nivojev bi bilo kakih 5, da ni preveč komplicirano(z dodatki za ekstremne uporabnike). Iz opcij telefon bi pa jaz ukinil prenos podatkov(in torej kak evro pocenil), ker samo zmedo delajo uporabnikom, ker si moramo kombinacije preračunavat, če nam namreč že opcija da poatke lahko vzamemo paket z manj podatki itd...
In vsak mesec bi ti bil zaračunan tisti nivo, v katerega spadaš. Konec skrbi za potrošnika en sam paket, ki je za VSE od tisith, ki porabijo 5€ do tistih, ki porabijo 500€, to bi šlo za med če je pravilno oglaševano in v cenovnem rangu Free paketov.
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Citat:
Uporabnik Azgard pravi:
Drgač pa VseNajbolše se pomoje dobro prodaja, pa so zato ukinili tistih 5000. Takrat je zelo hitro številka padla iz 5000 na 3000, tak da sklepam, da so zdaj šli že čez, odvisno seveda od tega, koliko jih gre na vsenajbolše, koliko pa na Free pakete.

Hja samo kot sem prej napisal, je to prej antireklama, ker sedaj izgleda kot da že nevemkak dolgo niso uspeli pridobit 5000 ljudi s paketom, ki bi naj bil 'vau'.
 

Mimota

Pripravnik
12. okt 2011
95
0
6
Ma ne, to se sigurno ni za bat da niso dobli 5000 naročnikov :D konec koncev so imeli lani največjo rast med mobilnimi operaterji, to že nekaj pove, da jim gre očitno dobro, paket je pa tudi super.
 

smack

Pripravnik
17. avg 2007
409
3
18
Ljubljana
Kako je z paketom BREZ (brez mesečne naročnine) so kakšne omejitve? Na primer, če 2 meseca ne uporabljaš se naročnina avtomatsko ukine?
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
V službi v enem letu mislim, da nismo uporabili čisto nič, pa niso ukinili. Ja pa res, da je številka ves čas v uporabi za dohodne klice / SMS-e.
 

smack

Pripravnik
17. avg 2007
409
3
18
Ljubljana
Pod pogoji ponudbe sem našel samo to:

Storitve, ki se ne obračunavajo v skladu s to ponudbo, se zaračunavajo v skladu s Cenikom družbe Tušmobil. Ob sklenitvi naročniškega razmerja se naročniku obračuna enkratni strošek priključnine v višini 10,00 EUR (z vključenim DDV). V Tusmobilovem radijskem omrežju je obracunski interval 30 sekund, v omrežju ponudnika nacionalnega gostovanja 60 sekund. Tušmobilovo lastno radijsko omrežje je omrežje, ki ga zagotavlja Tušmobil, in ne vključuje uporabe omrežja ponudnika nacionalnega gostovanja. Ko se Tušmobilov uporabnik nahaja v Tušmobilovem lastnem omrežju, se mu na zaslonu mobilnega telefona izpiše oznaka TUSMOBIL, ko pa se nahaja oz. gostuje v omrežju ponudnika nacionalnega gostovanja, se mu na zaslonu mobilnega telefona izpiše oznaka TUSMOBIL MOBITEL. Nekateri modeli mobilnih telefonov (predvsem starejši modeli telefonov, ki niso bili kupljeni pri Tušmobilu) omrežje, v katerem se nahaja uporabnik, prikazujejo drugače, v zvezi s čimer se lahko pozanimate pri proizvajalcu svojega mobilnega terminala. Za pomoč in informacije se obrnite na klicni center za pomoč uporabnikom na telefonsko številko 070 700 700.
 
Nazadnje urejeno:

Azgard

Pripravnik
5. feb 2011
688
0
16
Če ni v pogodbi ničesar posebaj, potem omejitev ni. Pa najverjetneje res so vse pogodbe enake.
 

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.190
1.674
113
40
No, danes pa ste me tušmobilovci razočarali...po smrti očeta sem šel spremeniti naročnika, ker se zaradi aneksa ne da prekiniti razmerja. In mi želijo kar 20 eur zaračunati...ok, sej razumem, da je takšen cenik, ampak v takem primeru, ko nekdo umre, pa je hecno no...

Predlagal sem, da se samo ukine trajnik in bomo plačevali položnice...in dekle izpolni vlogo...priložim mrliški list in vse...in ji "šefi" zavrnejo prošnjo...

svašta...
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.608
6.863
113
mater čakam te nokie kot sahara vode, pa še zgleda bom kar nekaj časa ne?
smile-1.gif
 

trance0

Fizikalc
13. jan 2013
487
25
28
Slovenija
Kakšna bo pa cena? Predvidevam, da bo 1 EUR ob 24-mesečni vezavi z opcijo 23 EUR/mesec, imam prav? :D Redna cena bo pa verjetno okoli 550 EUR brez vezave?
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.