Novo pri Tušmobilu IX.

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.608
6.863
113
grazie...še zadnje vprašanje...

Kdaj dobite 920, črne matt barve?
wink-1.gif
 

Barbarian

Fizikalc
25. sep 2008
1.221
20
38
Mene pa zanima če imam Free 15 pa popust -25% in želim vzeti pred koncem aneksa tel. v istem paket in dodatno opcijo 9 ali moram doplačati kot da menjam paket?
Ve kdo?
 

dejvi

Fizikalc
30. avg 2010
1.324
0
36
maribor
mislim, da je le še -10%, po mojem ne,ker si se vezal le na čas, z novim gsm pa spet podaljšaš za 24 mesecev

lp
 

Azgard

Pripravnik
5. feb 2011
688
0
16
Kadarkoli lahko zastonj greš iz popusta na 24mesečno vezavo za telefon, to je lepota Tušmobila, ki jo konkurenca ne ponuja.
 

frenky666

Pripravnik
23. nov 2009
181
0
16
Novo mesto
Meni čez 1 mesec nekje poteče vezava na paket Vesolje, ki mislim da ga itak ni več. Kolikor gledam bi šel na Free15. Imam 2 leti star Ideos x5, ki je nekako na zadnjih izdihljajih.
Kaj priporočate? Da vzamem Free15 in popust na naročnino in nov aparat kupim recimo na mobisvet ali ebay..., ali da se vežem za 24 in vzamem pri njih telefon? Kolikor gledam niti nimajo nekaj ugodnih cen za telefone, sploh upoštevajoč 24mesečno vezavo. Kakšnih Opcij ne bi dodatno doplačeval mesečno, da bi si dodatno navidezno znižal ceno telefona, ker ne potrebujem dodatnih zadev izven tega paketa.
Aja, nabavil bi pač nek srednje razredni telefon. 200-300€.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.608
6.863
113
Te opcije so dejansko skoraj brezobrestni obroki, tako da vseeno niso tako neumne možnosti
smile-1.gif
Vsaj človek ne rabi skeširat par 100 eur naenkrat.
 

geronimo

Fizikalc
9. sep 2007
2.442
73
48
Citat:
Uporabnik frenky666 pravi:
Kakšnih Opcij ne bi dodatno doplačeval mesečno, da bi si dodatno navidezno znižal ceno telefona, ker ne potrebujem dodatnih zadev izven tega paketa.
Aja, nabavil bi pač nek srednje razredni telefon. 200-300€.

Odvisno koliko porabiš katerih enot je varijanta tudi, da vzameš free5 in potem z opcijo 12 pridobiš 700MB in še nižje cene telefonov, recimo Galaxy S3 mini za 60€.
 

frenky666

Pripravnik
23. nov 2009
181
0
16
Novo mesto
Žal mi Free5 res ne ustreza, tudi z opcijo vred ne.
Free15 bi bil taisti telefon 319€ ob 24 mesečni vezavi. Na mobisvet je trenutno ta telefon 304€, pa naročnino imaš potem namesto 15€ pač 13,5€ na mesec.
 

Azgard

Pripravnik
5. feb 2011
688
0
16
Če ti prenos podatkov ali SMSi(tudi SMSe lahko izbereš) iz opcije nič ne primomorejo k temu, da bi lahko vzel cenejši paket. Potem se ti najbolj res splača vzeti na Tušu 10% popust pa kupiti mobitel pri Mobisvetu ja.

V mojem primeru pa me opcije dejansko pridejo veliko ceneje, ker namesto paketa Mingl 17 vzamemMingl12 + opcije za prenos podatkov, ki mi mimogrede še telefon kupijo.

Kaj pa Brezmejnih 200 + opcije za SMSe, če podatkov ne rabiš? Mal si preračuni.
 

brezhibno

Pripravnik
3. jan 2012
228
23
18
Poteče mi paket 2000 enot in bi šel na mingl 17 brez vezave, je kakšen strošek za menjavo paketa ter ali lahko storim to preko klicnega centra ali moram v poslovalnico ?
 

trance0

Fizikalc
13. jan 2013
487
25
28
Slovenija
LG optimus 4x HD je že nekaj časa na tušmobilovi spletni strani, vsaj 2 tedna, kdaj točno so ga dali v ponudbo pa ne vem. Sem pa preiskusil ta telefon v Simobilovi areni in nimam večjih pripomb, razen morda, da se reč zaradi tegra 3 procesorja precej greje in da je nadgradnja na jelly bean pod velikim vprašajem. Po mojem se bolj splača počakati na LG/google nexus 4, ki ima boljši hardver in odlično podporo s strani google-a, kar pomeni redne nadgradnje na najnovejšo verzijo androida.
 

trance0

Fizikalc
13. jan 2013
487
25
28
Slovenija
Sem ravno testiral oba telefona lg nexus 4 in lg optimus 4x HD in moram priznati, da kakšnih večjih razlik v hitrosti delovanja in odzivnosti nisem opazil, oba sta zelo hitra. Nexus ima novo stock tipkovnico, ki po novem podpira tudi swype, vendar reč vsaj za slovenščino še ne deluje tako dobro kot na galaxy note 2, optimus pa ima za moj okus boljšo LG-jevo tipkovnico, ki ima nekoliko večje tipke, ne podpira pa swype-anja. Tokrat tudi nisem opazil, da bi se tegra 3 v optimusu med običajno rabo kaj bistveno bolj grela od snapdragona v nexusu. Optimus ima zamenljivo baterijo in razširljiv spomin, nexus pa ima boljši in novejši procesor ter 2 GB RAM. Kaj pa vem, glede na videno, pri nobenem od teh dveh ne moreš zgrešiti, saj se oba aparata odlično obneseta v praksi.
 
22. jul 2007
13.264
1.574
113
124
Zadnje čase je kar mrtvo pri tušmobilu, ali se obeta kakšna akcija v februarju, mi ravno takrat poteče 2 letni aneks
sprasujem se.gif
 

trance0

Fizikalc
13. jan 2013
487
25
28
Slovenija
Pojma nimam, bi bil pa že čas za kakšno novo udarno akcijo, tudi kakšen nov hud telefon bi že lahko dali v ponudbo. Tale LG optimus 4X HD je eden redkih dobrih zmogljivih telefonov, ki je v zadnjem času prišel na Tušmobil. Tudi meni se spomladi izteče aneks in se odločam za nov telefon. Verjetno bo padel eden od naslednjih: lg optimus 4x hd, lg nexus 4(če bo sploh na voljo pri Tušmobilu), samsung galaxy note 2.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.