Novo pri Tušmobilu IX.

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.620
208
63
Kranj
hehe....ne sem mislil, da jih operatorjem ne bodo dal, ker odžirate drugim potem posel :p
149€ za nekoga, ki itaq misli biti 24 mesecev na free 5 je super izbira....bom kolega vprašal, ko ima free 5, če mi vzame
smile-1.gif
 

tado

Fizikalc
15. maj 2008
2.267
1
36
Import direkt s Kitajske se mi zdi... Ne vem kako da si upajo to sploh prodajat....
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
tudi prepaidovci so občutljivi na kvaliteto,..redko vidim folk, ki kupi telefon in ga po dveh mesecih vrže stran,.. razen kriminalcev,..
b
 

tado

Fizikalc
15. maj 2008
2.267
1
36
Mi smo prvega že dobili na servis. Am izdelava je dobra, zaslon je tudi še kar ok, ni Android kar en sistem, sicer nisem preveril kateri, klasični kitajsko kot preko Ebaya. So se pa zelo potrudili glede pakiranja, navodil, celo tista etiketa znotraj telefona je Tušmobil (IMEI)...
Za to ceno se mi zdi solidna izbira...
 
Nazadnje urejeno:

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
4.007
339
83
www.svetidej.com
Tušmobil, ki so pri njemu že 5 let je podaril rokavice z sporočilom:
Citat:
Hvala za pet let zaupanja!
Hvala ker ste bili med prvimi, ki so verjeli v nas! Zdaj nas je že četrt milijona, a prvim pripada prav posebno mesto. V znak zahvale vam poklanjamo par rokavic za lažjo uporabo pametnih telefonov in tablic v mrzlih dneh. Želimo vam prijetno uporabo in upamo, da boste še dolgo del naše velike družine

 

Tojka

Pripravnik
4. okt 2011
176
6
18
oo to pa je res ful lepo od Tušmobila!
smile-1.gif
Nasploh se mi zdi, da imajo zelo korekten odnos do svojih strank. Tako da pohvale!
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.608
6.863
113
Nekaj me zanima, pri teh Opcijah:

Citat:

Z izbiro Opcije se naročniku dopolni zakupljena količina sms sporočil oz. prenosa podatkov v izbranem naročniškem paketu, ali dopolni količina prenosa podatkov, ki se prenaša z najvišjo hitrostjo, ki jo na določeni lokaciji dopušča omrežje, v skladu z določili in omejitvami posameznega paketa. Opcijo je mogoče izbrati za določeno časovno obdobje (obdobje vezave) in predstavlja dopolnitev oz. spremembo naročniškega paketa v razširjeni paket z Opcijo. Izbira Opcije ob vezavi naročniku omogoči določeno višjo stopnjo popusta za terminal kot je ta na voljo v razširjenem paketu brez Opcije.

Torej recimo Opcija 12 ima naročnik na voljo 200 SMS ali 700 MB. To pomeni, da mora naročnik, ob podpisu, izbrati kaj želi imeli; ali 200 SMS ali 700MB, ali kako delujejo te opcije?
 

Smrkc

Fizikalc
24. feb 2009
3.152
22
38
37
Drži ja, ob podpisu aneks se odločiš kaj ti bolj ugaja glede na tvoje potrebe in paket. Če izbereš recimo free15 potem SMSi niso smiselni, ker so tako ali tako že neomejeni v sklopu paketa, tako da recimo vzameš prenos podatkov in ostane vseh 300enot za klice na ostala omrežja...
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.608
6.863
113
Pa se lahko to potem recimo spremeni, za naslednji mesec, ali obvelja to dokler je naročnik vezan na aneks?
 

Smrkc

Fizikalc
24. feb 2009
3.152
22
38
37
Za celo obdobje vezave velja to kar si izbereš ob podpisu aneksa in opcije
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.608
6.863
113
Aha, hvala.

Kateri paket pa dobi nekdo, ki sedaj podpiše aneks s paketom mingl12 ali mingl17, pa potem več ne more imeti tega paketa, aneks pa še kar je?
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.