Novo pri Tušmobilu IX.

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.480
754
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Jumboti prqvijo, da pojdi na www.dnar.si
wink-1.gif
 

Smrkc

Fizikalc
24. feb 2009
3.152
22
38
37
Porabljaš ga tekom celega leta (velja do 31.1 naslednje leto). Porabiš ga za plačilo računa, za nakup aparata, dodatne opreme, za nakup vrednostnice itd....
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.622
6.868
113
Potem tole ni ravno pravilno?

Citat:

D*NAR lahko člani Tuš kluba pridobivate s svojimi nakupi celo leto, in sicer od 1. 1. do 31. 12., porabljate pa od 1. 1. do 31. 1. naslednje leto.

Ker jaz si to tako razlaga, da zdaj do 31.12.2013 "zbiram dnar" potem ga pa o 1.1.2014 do 31.1.2014 lahko porabim, torej v enem mesecu?
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.622
6.868
113
Aha, malce nerazumljivo napisan stavek, ali pa sem jaz pretrd
wink-1.gif


Torej se bo dalo s dnarjem plačevati tudi tušmobil račune, kako pa bo to zgledalo, verjetno samo osebno na poslovalnicah? Kdaj bi pa naj ta dnar prešel v uporabo? Na kartico mi ga nabira že o konec maja, pa še niti enkrat nisem v tuš trgovinah bil opozorjen, da ga lahko porabim pri nakupu
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.480
754
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Na podoben nacin je pri Leclercovi kartici... Kar se nabere in ne pokoristis sproti, lahko v koledarskem letu koristis do 31.12. ... tisto, kar pa pridobis v decembru, lahko pokuris se v januarju ... Tako nekako se mi zdi, da je ... Lahko pa koistis to dobroimetje samo v Leclercu ... torej za nakup cesarkoli iz njihove ponudbe... Podobno je tudi s Spar Plus kartico ...
 

Smrkc

Fizikalc
24. feb 2009
3.152
22
38
37
"Valuta Dnar" se lahko koristi v celem kompleksu Tuš (drogerije, bowling, itd)
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Aha, malce nerazumljivo napisan stavek, ali pa sem jaz pretrd
wink-1.gif


Torej se bo dalo s dnarjem plačevati tudi tušmobil račune, kako pa bo to zgledalo, verjetno samo osebno na poslovalnicah? Kdaj bi pa naj ta dnar prešel v uporabo? Na kartico mi ga nabira že o konec maja, pa še niti enkrat nisem v tuš trgovinah bil opozorjen, da ga lahko porabim pri nakupu

''Vrednost nakupa, pri katerem je mogoče koristiti D*NAR kot način plačila, ni omejena. Pri koriščenju D*NAR-ja je možno kupiti katerikoli izdelek ali storitev, izvzeta pa je plačilo položnic.''

Torej ne, računov za Tušmobil ne boš mogel plačevat.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.480
754
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik SouthPark pravi:

''D*NAR-ja ni mogoče pridobivati
na izdelke v akcijah Tuš klub -50 % takoj, D*NAR, Tuš klub Maxi, na izdelke iz programa
zvestobe, na revije, časopise, tobačne izdelke, vrednostnice za mobilne telefone, povratno
embalažo, plinske jeklenke, darilne kartice in bone ter na plačilo položnic.''

Torej ne, računov za Tušmobil ne boš mogel plačevat.

Iz tega jaz razumem, da ga pri teh izdelkih ne mores pridobivati "d'nar-ja"... nic pa ne pise, da ga ne mores za placilo teh izdelkov porabiti ...


DNAR_-_z_nakupi_pridobivate_DNAR_na_Tus_klub_kartico-20130606-165519.jpg


http://www.dnar.si/pogosta-vprasanja

6. Kako lahko porabljate D*NAR na kartici?
Z D*NAR-jem lahko plačujete karkoli, kadarkoli in kjerkoli v skupini Tuš. Pri porabi D*NAR-ja podpišete potrdilo o transakciji. Blagajničarki le sporočite koliko D*NAR-ja iz svoje Tuš klub kartice želite porabiti. Če ne veste kakšno je vaše stanje D*NAR-ja na Tuš klub kartici, povprašajte blagajničarko.

7. Ali so kakšne omejitve pri porabi D*NAR-ja?
Z D*NAR-jem ne morete plačevati položnic na Abatočkah v trgovinah Tuš. D*NAR-ja ni možno zamenjati za gotovino.

 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.480
754
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik SouthPark pravi:
Iz tega jaz razumem, da nonstop stiskaš F5, ker sem označil napačen stavek in v 30s post popravil s pravim stavkom
wink-1.gif

Glih slucajno sem odprl temo ...
smirk-1.gif
) ...




EDIT:
Sem pogledal... http://www.tus.si/akcije/poloznice-placujte-v-tusu


V vseh trgovinah Tuš (razen franšiz) na prodajnih mestih, označenih z znakom Abatočka, lahko z gotovino plačujete univerzalne plačilne naloge (obrazec UPN) z vrstico OCR do največjega zneska 500 € na enem nalogu.

Torej to velja za placilo ostalih poloznic... lahko pa, da lastne lahko vseeno placas s tem "d'narjem"


EDIT 2:

Sem nasel tudi vir
smile-1.gif
>> Splošni pogoji poslovanja - D*NAR >> http://goo.gl/OPJp9

 
Nazadnje urejeno:

Smrkc

Fizikalc
24. feb 2009
3.152
22
38
37
Plačevati ne bo mogoče položnic v Tuš trgovinah (kje je Abanka okence), bo pa možno plačevati TM računa v poslovnih enotah (MMC-ji)
 

tado

Fizikalc
15. maj 2008
2.267
1
36
Kinematografi in MOL niso del skupine Tuš. Več info na dnar.si
 
Nazadnje urejeno:

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
marburg,.. sčasoma se bodo papirnati računi ukinili oz. bodo ratali plačljivi kot pri Tušu,.. enako se bo zgodilo z razčlenjenem računom,..odvisno pa bo od tebe kaj boš izbral,..in v bistvu še vedno ne boš imel ničesar od tega,..
b
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.622
6.868
113
ksz...

kdaj bo potem začela laufat ta zadeva D*NAR, torej da se bo lahko koristilo, ker zaenkrat se zgleda samo zbira?
 

Cawo

Fizikalc
Osebje foruma
25. jul 2007
2.867
19
38
Citat:
Uporabnik SvetIdej pravi:
Moram opozoriti uporabnike, da bo od 1.7.2013 vodenje računa (tisk položnice) se zaračunalo 0,30 €/mesec. Če imata aktiviran le e-račun tega zneska naj ne bi plačali na mesec.

E-račun se lahko aktivira na portalu Moj Tušmobil.

Kje to kaj uradno piše?

Namreč, en mesec prej morajo dati obvestilo na spletno stran, zaradi spremembe cen, hkrati pa stranke lahko prekinejo naročniško razmerje brez stroškov prekinitve.
 

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
4.008
339
83
www.svetidej.com
sej so (do 5.6. so dali PDF sprememb, od 5.6. pa celotni cenik od 1.7):
- http://www.tusmobil.si/obvestila.html
Obvestilo31.05.2013
Spoštovani uporabniki,

s 1. 7. 2013 bo v uporabo stopil predpis, ki na novo opredeljuje oz. spreminja obstoječo stopnjo davka na dodano vrednost. V Tušmobilu želimo uporabnikom ponuditi najugodnejše storitve tudi v prihodnje, zato cenjene uporabnike obveščamo, da bodo obstoječe cene Tušmobilovega predplačniškega paketa FREE2GO ter mesečne naročnine naročniških paketov FREE, NAJBLIŽJI in NAJBLIŽJI 1500 ostale nespremenjene. Cene preostalih storitev in naročnin bodo usklajene s spremenjeno stopnjo davka na dodano vrednost in prilagojene v skladu s cenovno politiko družbe kot izhaja iz naših cenikov.«

- http://tusmobil.si/pomoc-in-informacije/cenik.html


Si.mobil ni objavil novega cenika ... Pri vas je lahko alarm
smile-1.gif
Obvestilo ste dali, samo cenika ni pa nikjer... Ni jasno ali boste zaokrožili na 2 decimalki ali 4... Pa tudi zadeve so spreminjali na bobu pa ni bilo nikjer obvestila o spremembi cen na bob.si (naprimer prejšnje leto evrotarifa).
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.