Novo pri Tušmobilu IX.

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
I

Izbrisan uporabnik 3287

Danke. Najbolj me skrbi omrezje. Vse bolj slisim o tem. Mi je pa najbolj pomembna relacija in 3G:
jesenice-lj-portoroz-brezice. Ostalo mi je vseeno. Lp
 

Barbarian

Fizikalc
25. sep 2008
1.221
20
38
Ah, ne sekiri se.. Se z kolegom meniva- prekine- pokliče/m nazaj in veselo šprehaš naprej... big deal
wink-1.gif

Sm šel iz SM na TM in mi ni žal
ne-ne-1.gif
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Citat:
Uporabnik smt pravi:
Danke. Najbolj me skrbi omrezje. Vse bolj slisim o tem. Mi je pa najbolj pomembna relacija in 3G:
jesenice-lj-portoroz-brezice. Ostalo mi je vseeno. Lp

Na takih 'glavnih' relacijah še nikoli nisem bil brez signala oz. da bi mi kjerkoli prekinilo. Če na teh relacijah potrebuješ nonstop 3G, pa ti nebi priporočal.
 

Dekster

MOBITEL PR
8. apr 2009
995
0
16
Ljubljana
Citat:
Uporabnik SouthPark pravi:
Citat:
Uporabnik smt pravi:
Danke. Najbolj me skrbi omrezje. Vse bolj slisim o tem. Mi je pa najbolj pomembna relacija in 3G:
jesenice-lj-portoroz-brezice. Ostalo mi je vseeno. Lp

Na takih 'glavnih' relacijah še nikoli nisem bil brez signala oz. da bi mi kjerkoli prekinilo. Če na teh relacijah potrebuješ nonstop 3G, pa ti nebi priporočal.

Na glavnih relacijah nobeden od operaterjev nima povsod 3g omrežje, kolikor sem sam ugotovil v praksi.


Lp.
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
Citat:
Uporabnik Narodnjak pravi:
če mu kej pomaga, v čatežkih simobilov jedva lovi edge, tušmobil pa na polno 3g
smile-1.gif

e stari tole pa ne bo držalo,.. bazeni so zunaj pokriti s hsdpjem,.. pri hišicah vsaj starih pa je tako da je edge, zunaj tudi hsdpa,..je pa res da je bolj na robu celice,..
b
 

map

Guru
6. jul 2008
7.836
1.961
113
najrajš na babi
V samih Brežicah je Simobil za malenkost bolje, ampak ni velikih razlik. Opazno je predvsem v hitrosti 3G. V Tušmobilu, praktično pod oddajnikom je download šibal okoli 5 MB/s upload nikoli ni prišel čez 0,5Mb. Simobil hitrost downloada nekje enaka, upload okoli1.8 ali 2. Oddajnika sta na isti bajti. je pa pri Simobilu predvsem dopoldne, ko je verjetno veliko uporabnikov na bazni en zanimiv pojav. Včasih download ne preseže 1, upload pa šiba 2 ali več.
Ampak za normalno mobilno uporabo več kot dovolj, marskikdo nima doma takšnih hitrosti doma na kablu.
 
Nazadnje urejeno:

map

Guru
6. jul 2008
7.836
1.961
113
najrajš na babi
Ma pa TM vsaj na področju Brežic izredno slab edge praktično ne pridem čez 0,02 MB downloada in 0,03 MB uploada. Zgleda, da zadeva deluje samo na GPRS, EDGA sploh ni. Za primerjavo simobil konstantno okoli 0,25. Kar je 10 x hitreje. Pingi so med 850 in 1300 ms. Zadeva je tako slaba, če hočeš kakšen 1mb z googleplaya zdownloadat, ter ven meče in teži, da ni povezave.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.622
6.868
113
ksz...

torej kako zdaj nek naročnik tušmobila koristi ta D*NAR, torej da si zniža mesečni račun, tako kot je bilo prej, s tistimi "brezplačnimi minutami" ?
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.622
6.868
113
Tale "baje" me bolj zanima, lahko kdo to potrdi, da ne bom za brezveze začel na bolj vlko v tušu kupovat
smile-1.gif


Pa to plačevanje v tušmobilu, pomeni da se morš tam "vsest" dol, al majo kake avtomate, kot recimo simobil ?
 

sylver

Fizikalc
21. okt 2008
3.338
27
48
Izola, Ljubljana
Danes sem bil v poslovalnici v Ljubljani (BTC), sem šel plačat račun in se malo pozanimal. Dejansko je tvoja Tušklub kartica po novem "plačilna kartica" v skupini Tuš. Po domače rečeno to pomeni, da lahko prineseš položnico za mobilne storitve in jo poravnaš s Tušklub kartico.

Denar, ki ga imaš na svoji Tušklub kartici, pa se sešteva z nakupi v trgovini Tuš (hrana, pijača, tudi nekatera tehnika, bowling...).

Če boš imel zbranih recimo 200 EUR ali več na svoji kartici, boš lahko kupil tudi mobilni telefon v prosti prodaji
smile-1.gif
To je dejansko pravi denar, samo da ga lahko porabiš v celotni skupini Tuš (kupuješ z njim hrano, pijačo....igraš bowling...kupiješ v Drogeriji Tuš....). Plačal boš lahko na blagajni.

Bo pa še dodatna ugodnost v kratkem za vse nove naročnike Tušmobila baje...še neke dodatne popuste se bo dalo dobit ob sklenitvi naročniškega razmerja
aplauz.gif
 

Mimota

Pripravnik
12. okt 2011
95
0
6
Citat:
Uporabnik sylver pravi:
Danes sem bil v poslovalnici v Ljubljani (BTC), sem šel plačat račun in se malo pozanimal. Dejansko je tvoja Tušklub kartica po novem "plačilna kartica" v skupini Tuš. Po domače rečeno to pomeni, da lahko prineseš položnico za mobilne storitve in jo poravnaš s Tušklub kartico.

Denar, ki ga imaš na svoji Tušklub kartici, pa se sešteva z nakupi v trgovini Tuš (hrana, pijača, tudi nekatera tehnika, bowling...).

Če boš imel zbranih recimo 200 EUR ali več na svoji kartici, boš lahko kupil tudi mobilni telefon v prosti prodaji
smile-1.gif
To je dejansko pravi denar, samo da ga lahko porabiš v celotni skupini Tuš (kupuješ z njim hrano, pijačo....igraš bowling...kupiješ v Drogeriji Tuš....). Plačal boš lahko na blagajni.

Bo pa še dodatna ugodnost v kratkem za vse nove naročnike Tušmobila baje...še neke dodatne popuste se bo dalo dobit ob sklenitvi naročniškega razmerja
aplauz.gif

Tole so res dobro poštimali ... mi lajk it
cheer.gif
 
Nazadnje urejeno:

Biciklari

Pripravnik
13. sep 2012
558
0
16
a mi lahko kdo pove kakšne nastavitve za MMS oz. od katerega telefona mi drug operater lahko pošlje OTA da bo ta telefon sprejel?
Telefon Tušmobil U2081 in pa T558 kitajček press!
confused-1.gif
 
Nazadnje urejeno:
I

Izbrisan uporabnik 3287

Citat:
Uporabnik Biciklari pravi:
a mi lahko kdo pove kakšne nastavitve za MMS oz. od katerega telefona mi drug operater lahko pošlje OTA da bo ta telefon sprejel?
Telefon Tušmobil U2081 in pa T558 kitajček press!
confused-1.gif
. Sicer za druge telefone: a klic na 080 700 700 in je bilo rešeno. Sicer ne gre za vse telefone prek sms-jev. Nastavis rocno.
 

Biciklari

Pripravnik
13. sep 2012
558
0
16
jaz mislim če so slučajno testirali od katere druge znamke, Samsunga,...ipd. da primejo nastavitve na ta dva če pošlješ OTA sms?
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.