Novo pri Tušmobilu IX.

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Ganesh

Fizikalc
14. avg 2009
2.921
0
36
Allarround
rescue.facelock.net
Meni so jo prenesli v ponedeljek.
Prvo pozitivno presenečenje - prenos podatkov v LJ (za sedaj testirano na treh koncih) precej hitrejši kot pri M@.

Verjamem, da bo prišlo še kako negativno a razlika v odzivnosti omrežja je precejšnja. Verjetno je razlog zasičenost/zasedenost M@ omrežja. Aja... ni testirano s programi temveč le z uporabniško izkušnjo
wink-1.gif
.
 

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
4.008
339
83
www.svetidej.com
Moram opozoriti uporabnike, da bo od 1.7.2013 vodenje računa (tisk položnice) se zaračunalo 0,30 €/mesec. Če imata aktiviran le e-račun tega zneska naj ne bi plačali na mesec.

E-račun se lahko aktivira na portalu Moj Tušmobil.
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.304
18
38
MB
Citat:
Uporabnik SvetIdej pravi:
Citat:
Uporabnik Jodlarcek pravi:
Citat:
Uporabnik SvetIdej pravi:
https://moj.tusmobil.si/
Računi => Storitve (spodaj naroči/spremeni eračun)
Jaz tega ne najdem?? Zgleda da moram dobiti prvi račun, da bom lahko to aktiviral....ali?
to bo to ja
Dajte me prosim razsvetliti, kaj to eračun točno pomeni? A to pomeni, da dobim račun v npr. pdf-ju, ali da ga dobim direktno v BankaNet in ga samo potrdim ?
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.480
754
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik Jodlarcek pravi:

Dajte me prosim razsvetliti, kaj to eračun točno pomeni? A to pomeni, da dobim račun v npr. pdf-ju, ali da ga dobim direktno v BankaNet in ga samo potrdim ?

Oboje se da ... Jaz imam tako, da dobim po mailu pdf, v Klik-u pa je med e-racuni in samo potrdim in je placano...
 

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
4.008
339
83
www.svetidej.com
3 možnosti imaš pri Tušu za eračun:
- dobiš račun v e-banko in potrdiš in plačaš
- dobiš račun na mail
- dobiš obvestilo o računu na SMS.

Lahko imaš vse 3 možnosti ali samo 1.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.622
6.868
113
Za katere vse banke, pa deluje prva opcija? A to potem že avtomatsko importano, ali se dobi kak file, ki se ga potem uvozi prek spletne banke, ali kako deluje?
 

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
4.008
339
83
www.svetidej.com
Moralo bi delati za vse spletne banke, ki imajo možnost eračuna.

Se mi zdi je že importano v spletno banko. Moraš pritisniti samo gumb plačaj.
 

Bajkman

Majstr
23. jun 2010
3.679
152
63
Glede tega paketa Najbližji 1500 me zanima, če je možno na njega vzeti tudi Multipaket? Upam da ni že kje odgovorjeno, če je pa ne zamerite.

LP
 

map

Guru
6. jul 2008
7.836
1.961
113
najrajš na babi
So pa ažurni. V torek popoldne sklenil naročnino. Ponoči iz včeraj na danes je bila številka prenešena. zaenkrat vse dela. Pohvalno.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.622
6.868
113
ksz...

In kdaj bomo kaj izvedeli o novi tuš akciji D*NAR in navezi s tušmobilom? Mi na alterju bi morali prvi vedet o čem se gre
wink-1.gif
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.