Novo pri Telemachu II.

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
Vsaj nenavadno je, da objaviš razprodajo potem pa prikažeš le tri telefone,..z moje strani fail tudi če imaš v trgovini še ostale modele,..
b
 

grmek

Pripravnik
18. sep 2007
159
4
18
Isti problem tu. LTE na 7070 ni pomagal. Je pa zato kratek Chat preko Chat.telemach.si, kjer je sogovornik potem ročno vklopil LTE profil za Net2go kartico.
Lp
 

psytoma

Pripravnik
2. feb 2010
251
1
18
Pomagajte mi prosim. imam mobitel HTC one mini 2, do sedaj so mi mobilni podatki delali normalno, tale teden pa, ne funkcionira vse tako kot bi moralo. Namreč v brskalniku na telefonu, mi noče povezati na nobeno stran, youtube recimo ne deluje, aplikacija tunein za radijske streame tudi ne deluje, dela pa mi recimo FB + mesenger in recimo aplikacija za radarsko sliko. Že 2x sem klical na telemach tehnično pomoč in jih prosil, da mi pošljejo nastavitve, vendar teh nastavitev ne prejmem. Kako bi si torej uredil internetno povezavo? Na trenutni lokaciji imam LTE, prav tako mi na telefonu trenutno piše 4G
 
22. jul 2007
12.993
1.397
113
123
Citat:
Uporabnik psytoma pravi:
Pomagajte mi prosim. imam mobitel HTC one mini 2, do sedaj so mi mobilni podatki delali normalno, tale teden pa, ne funkcionira vse tako kot bi moralo. Namreč v brskalniku na telefonu, mi noče povezati na nobeno stran, youtube recimo ne deluje, aplikacija tunein za radijske streame tudi ne deluje, dela pa mi recimo FB + mesenger in recimo aplikacija za radarsko sliko. Že 2x sem klical na telemach tehnično pomoč in jih prosil, da mi pošljejo nastavitve, vendar teh nastavitev ne prejmem. Kako bi si torej uredil internetno povezavo? Na trenutni lokaciji imam LTE, prav tako mi na telefonu trenutno piše 4G
Na htc-jih ne deluje opcija z nastavitvenim sms-om, drugače če ti piše 4G na telefonu potem že imaš nastavljen telefon na LTE, tako da je verjetno nekaj drugega vzrok tvoji težavi.
 

dinos77

Pripravnik
2. nov 2010
589
1
18
Slovenija
Omrežje je porihtano v nulo. Meni lovi vsepovsod, kjer se gibljem, LTE. Če te zanima za kater konkreten kraj pa imaš na njihovi strani zemljevid.
 

Tim

Pripravnik
9. sep 2007
79
1
8
Citat:
Uporabnik dinos77 pravi:
Omrežje je porihtano v nulo. Meni lovi vsepovsod, kjer se gibljem, LTE. Če te zanima za kater konkreten kraj pa imaš na njihovi strani zemljevid.

Z dobrimi 300. LTE baznimi postajami ne more biti ravno pokrito v nulo.
bonk.gif
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Zakaj pa ne? Ostala 2 jih imata več zaradi zagotavljanja večjih kapacitet v večjih krajih, ne pa zato, da bi pokrila več ozemlja.
 

Tim

Pripravnik
9. sep 2007
79
1
8
Citat:
Uporabnik SouthPark pravi:
Zakaj pa ne? Ostala 2 jih imata več zaradi zagotavljanja večjih kapacitet v večjih krajih, ne pa zato, da bi pokrila več ozemlja.

Dobro, pa naj bo tako.
 

krava

Majstr
5. sep 2007
3.602
294
83
www.kacnje.eu
Dolgo sem bil na Mobitelu. Poskušal sem tudi Simobil. Precej se gibljem po različnih koncih Slovenije - od mest do podeželja in gora.
V začetku poletja sem prešel na Telemach in bil prijetno presenečen. V večini primerov imam celo boljši občutek kot pri Mobitelu (no, razen doma
evil.gif
). Res ni slabo in splača se poskusiti.
Najslabše omrežje po mojem občutku pa ima Simobil. S tem pa res nisem bil zadovoljen. Evo, ne me raztrgat, to so moje izkušnje, pa malo razumem zadevo, pa dosti se premikam in primerjam.
 

psytoma

Pripravnik
2. feb 2010
251
1
18
Citat:
Uporabnik WeWatchingYou pravi:
Citat:
Uporabnik psytoma pravi:
Pomagajte mi prosim. imam mobitel HTC one mini 2, do sedaj so mi mobilni podatki delali normalno, tale teden pa, ne funkcionira vse tako kot bi moralo. Namreč v brskalniku na telefonu, mi noče povezati na nobeno stran, youtube recimo ne deluje, aplikacija tunein za radijske streame tudi ne deluje, dela pa mi recimo FB + mesenger in recimo aplikacija za radarsko sliko. Že 2x sem klical na telemach tehnično pomoč in jih prosil, da mi pošljejo nastavitve, vendar teh nastavitev ne prejmem. Kako bi si torej uredil internetno povezavo? Na trenutni lokaciji imam LTE, prav tako mi na telefonu trenutno piše 4G
Na htc-jih ne deluje opcija z nastavitvenim sms-om, drugače če ti piše 4G na telefonu potem že imaš nastavljen telefon na LTE, tako da je verjetno nekaj drugega vzrok tvoji težavi.

Vem, da je nekaj drugega, samo kaj?
 

Dumber

Fizikalc
19. feb 2008
1.017
4
38
Ptuj
Težava iPhone in Telemach.

Po nadgradnji na ios 10 je Telemach imel težavo z avtorizacijo iMessagesov. Enostavno jih ni avtoriziral in niso delovali. Seveda sem jaz vsak dan parkrat probal avtorizirat in ni delovalo. Po ponovni namestitvi iosa in clean instalaciji sem začel razmišljat mogoče je pa napaka pri telemachu. Jih pokličem in napako mi potrdijo. In zagotovi, da bo odpravljena kmalu.
Napaka je bila odpravljena še isti dan čez par ur.

Problem: Da se iMessages avtorizira pošlje sms sporočilo v anglijo, to sms sporočilo se normalno zaračuna. Ker je pač takart imel Telemach težave in ker sem jaz očitno miljonkrat se probal povezat (kar je logično) je vsakič znova mi zaračunal 0,15 eur. Kar je potem skupaj naneslo cca 7 eur.

Sem pisal na telemach o tej napaki in o tem, da tega definitivno ne mislim plačat. Na kar mi dajo povsem ignoratski odgovor:

"Obveščamo vas, da se poslano SMS sporočilo na tuje številke obračuna skladno z veljavnim cenikom podjetja Telemach."

Kot, da so smotani. A še je kdo opazil to težavo. In sedaj še ugotavljam, da je težava še vedno prisotna. Po vsakem vklopu telefona se iMessages ponovno zaračuna in ponovno zakasira 0,15 eur. Včasih kar tako brez veze čez dan.
 

Dumber

Fizikalc
19. feb 2008
1.017
4
38
Ptuj
Citat:
Uporabnik CLIO15 pravi:
In IPhone ni nikoli kriv? ??

A ti bereš ? So oni priznali težavo pri njih. Kdo omenja da iphone ni nikoli kriv ? Pred nadgradnjo tega ni bilo. Druga omrežja s tem nimajo težav. Preverjeno.