Novo pri Telemachu II.

DMX

Fizikalc
20. avg 2007
2.324
11
38
Citat:
Uporabnik Jest pravi:
Citat:
Uporabnik DMX pravi:
Urejeno! Lp

Kaj pa je bilo narobe?

Novi access point sem si moral naredit in to je bilo to. Sem imel noter se starega od tusmobila. Sem klical na telemach, kjer so mi pomagali pri nastavitvah
 

pikapoka07

Pripravnik
6. dec 2013
212
3
18
Citat:
Uporabnik dinos77 pravi:
Citat:
Uporabnik pikapoka07 pravi:
ksz

Kam je najbolje javiti, da internet deluje s polžjo hitrostjo (že nekaj časa)? Mail,..?

Mejl ali chat (http://chat.telemach.si/).

Hvala! Chat je bil odlična izbira
cheer.gif
 

natko45

Fizikalc
1. nov 2010
1.017
3
38
Mislim, da to ta paket in ta opcija ni več del aktualne ponudbe. Ampak to ne pomeni, da ni možno. Najbolje da jih pokličeš/jim pišeš/obiščeš in ti bodo dali točne info. Premisli pa, če se ti splača iti na paket Še več, ker tam pa imaš to opcijo (+10€ za drugo sim kartico).
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.588
3.620
113
Lahko pripopaš tekst.
Če se prijavim se jih leto dni ne rešiš z najednajem če bi postal naročnik
 

Ginginova

Guru
28. jul 2007
6.522
1.405
113
Ništa novo. Govoric cel kup. Od tega da je vse naprodaj kot grupacija, da je naprodaj reč per partes, pa do tega na drugi strani, da se ne prodaja, temveč celo kupuje še enega operaterja v regiji.

Na koncu je pa vse odvisno, kdo komu v resnici ponudi dovolj denarja in ne samo to, kaj je nekdo mislil, da je v resnici kupil (npr ko je Simobil kupoval Tušmobil in mislil, da ga je kupil, nato pa izvisel).
 

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
3.968
322
83
www.svetidej.com
Edini resni kupec je Telenor.

Telenor in United Groupa v Srbiji skupaj ponujata četverček, ker Telenor nima fiksnega omrežja. Prav tako, je Telenor v preteklosti že ponujal money za Tele2 HR. Če hoče Telenor biti dolgoročno prisoten na Balkanu ga mora kupiti.

Drugače odkar je KKR lastnik bolj kot ne kupoval: Tušmobil, kablaše v Sloveniji, kablaše v BIH, kablaša v Črni Gori ...
 

Ginginova

Guru
28. jul 2007
6.522
1.405
113
Sedaj je verjetno zgolj faza ovohavanja med akterji, zato so govorice začele tudi krožiti.
Na koncu pa lahko izpadejo tudi najbolj čudne varijante. Kupec, ki kao izgleda kot najbolj verjeten, pa v realnosti ponudi premalo in akterji začno ubirati druge plane in kombinacije prodaj in nakupov.
 

Ginginova

Guru
28. jul 2007
6.522
1.405
113
Zanimanje ni nič novega. Jaz se recimo zanimam za vilo v Cannesu z dvema bazenoma. Če bi mi jo dali za 35 k EUR, jo takoj vzamem.
smile-1.gif


Dati na mizo milijardo in pol EUR ali pa morda celo še več, kot si verjetno nekateri želijo za zgoraj navedeno, je pa seveda povsem druga kategorija "zanimanja".
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
Bi znal bit,.. je pa res,d a se jaz s temi telefoni nebi hvalil,..ajde dopuščam možnost da sem razvajen saj ni notri nobenega flagshipa,..
b
 

Dale

Fizikalc
21. jul 2007
823
41
28
isti mifi ista lokacija - Free2go kartica se za data poveže bp na LTE, Net2go 3G only.

Je Net2go omejen na 3G ?

Hvala za pojasnilo.
 

Smrkc

Fizikalc
24. feb 2009
3.152
22
38
37
Vrjetno na data sim-ki nimaš aktiviranega LTE profila, drugače mora delati.