Novo pri Telemachu II.

22. jul 2007
13.013
1.421
113
123
P...a si tečen kot letos, pa pojdi malo na dopust bi ti koristil.
Ali pa se spokaj v tebi na čast ustvarjeno temo, ker se ponavljaš kot
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Kaj bi še rad saj me skoraj cel mesec ni bilo
confused-1.gif

Če imaš kak vikend na morju z veseljem pridem za kak mesec, ne bom foruma prav nič pogrešal;)

Si dobil izdelke iz največje nemške trgovine s kitajsko robo?
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.515
290
83
Daj ne sanjaj .. Naročnino plačat moreš neglede al si se vezal al ne..Tko da ne mešaj dreka ko se vidi da nimaš pojma... Plačaš obroke za telefon naročnina nima veze ki tako al tako plačaš enako al si vezan al ne..
bonk.gif
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Pojma ti nimaš.
Naročnina pri vezavi je obvezna in je vsaj 15 evrov ali več.
Brez vezave pa lahko plačuješ samo 3,5 evre pri paketu revolucija s 50% popustom ali recimo 6,2 evra pri izimobilu, 9,9 pri Petrolu, 11 pri bobu....
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.515
290
83
Glej naročnino lahko izbereš 15 eur pa se ti vežeš al ne. Tak da ne sanjaj o nečem če nimaš pojma..
 
Nazadnje urejeno:

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Zakaj bi plačeval 15 evrov, če pa lahko 3,5 in imam v enem samem letu pri treh članih družine kar 414 evrov prihranka?

Nimamo vsi bogatih staršev in starih staršev, da bi nam plačali vse stroške, kot nekaterim od vas.
 
Nazadnje uredil moderator:

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.405
712
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik fikus pravi:
Zakaj bi plačeval 15 evrov, če pa lahko 3,5 in imam v enem samem letu pri treh članih družine kar 414 evrov prihranka?

Nimamo vsi bogatih staršev in starih staršev, da bi nam plačali vse stroške, kot nekaterim od vas.

Pa dej ze nehaj s tem nabijanjem... Ti za 3,5€ dobis "dve kepici sladoleda", nekdo drug pa za 15 € dobi "12 kepic sladoleda"

Ce ze primerjas, potem primerjaj tisto, kar dobis za nek znesek... Ker po tvoji logiki je najbolje, ce sploh nimas telefona... ves koliko bos sele potem prisparal... Pa ce se prodas se avto in hodis pes ali z biciklom, bos se vec prisparal...
bonk.gif


Temu se rece "fikus logika"
hysterical-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Hvala bogu, da imamo vsaj toliko svobode še, da si lahko vsak sam izbere paket, ki mu najbolj ustreza.

Mene prav nič ne moti, če imate paket za 15, 25 ali pa 150 evrov, rad pa komu pomagam, če ne drugače pa vsaj z nasvetom in marsikomu bi bil več kot dovolj paket z več kot tisoč enotami za samo 3,5 evra in tak bo zelo vesel te informacije.
 
Nazadnje uredil moderator:

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.405
712
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik fikus pravi:
Hvala bogu, da imamo vsaj toliko svobode še, da si lahko vsak sam izbere paket, ki mu najbolj ustreza.

Mene prav nič ne moti, če imate paket za 15, 25 ali pa 150 evrov, rad pa komu pomagam, če ne drugače pa vsaj z nasvetom in marsikomu bi bil več kot dovolj paket z več kot tisoč enotami za samo 3,5 evra in tak bo zelo vesel te informacije.

Zal imamo smolo, da moderatorji tukaj ne znajo prisluhnit in smo zato prisljeni brati tvoje vsiljevanje mnenja v vseh moznih temah.... ce tematika ustreza ali ne...
frown-1.gif
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Ja res ste ubogi reveži, pištolo vam držim na čelu, da MORATE brati moje komentarje.
srce-1.gif


Da se ne bom preveč ponavljal še zadnjič stotič napišem, da sta potrebna samo uboga dva klika in že me ne vidite več.
Kako krasno (ali pa dolgočasno) bi bilo življenje, če bi bilo vse tako zelo preprosto.

Moderatorje je pa treba samo pohvaliti, ker očitno želijo narediti pravi forum z informacijami in mnenji iz vseh možnih strani ter s tem zanimiv in koristen za vse, ne pa samo neko brezvezno klepetalnico, kjer par predstavnikov operaterjev nima kaj početi in zato debatirajo med sabo in hvalijo drug drugega....
 
Nazadnje uredil moderator:

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.515
290
83
Noben te ne bi preganjal če bi se ti držal teme.. če si v temi Novo pri Telemach se drži in napiši kaj je novega ne pa nabijat o akciji ki daš 3,50 eur.. Govori o redni ponudbi in ne o akcijah
13.gif
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.402
484
83
::1/128
Če imaš mobilno, lahko uporabljaš na telefonu, kjer se avtenticiraš s SIM kartico (EAP-SIM). Če imaš fiksne, lahko uporabljaš iz različnih naprav z uporabniškim imenom in geslom. Ne vem pa na pamet, kako je z omejitvami prenosa.
 

DMX

Fizikalc
20. avg 2007
2.324
11
38
Kaj se lahko naredim, da mi bo zacel paket neomejeni EU delovati? Imam aktiviranega, vkljucene mobilne podatke in data roaming, internet pa mi se vseeno ne deluje. Sem na operaterju T Mobile. Anyone???