Novo pri Telemachu II.

milos621

Pripravnik
29. apr 2008
913
10
18
Morda kdo ve ali bodo med Belco in G. Martuljkom kaj postavljali? Martuljek je ponekod (relativno) slabo pokrit.
 

asko

Fizikalc
22. jul 2007
2.565
3
38
Telemach danes spet s težavami...tokrat s s storitvami v tujini. Že od cca 14.00 se ne morem priklopiti na nobeno omrežje.
confused-1.gif


http://telemach.si/a15119/Pomoc/Novosti-in-obvestila/Nujno-obvestilo.html
 

maki3

Pripravnik
14. sep 2007
681
3
18
Poskusi reset, gasipali
smile-1.gif
meni zdaj dela, teoreticno bi moralo tudi cca 160km stran delat v istem roamingu...
 

krava

Majstr
5. sep 2007
3.607
297
83
www.kacnje.eu
Dober mesec dni sem na Telemachu in ... so far so good ... nimam večjih pripomb. Njihov signal sploh ni tako slab, očitno so v zadnjih mesecih precej nadgradili omrežje. Imam pa vprašanje za znalce - na telefonu (čisti Android) imam vključen Roaming, da deluje prenos podatkov, ko sem v Telekomovem omrežju. Malo sitno pa je, da pogosto na kratko skočim čez mejo, tam pa mi začne cuzati podatke, saj imam narejenih nekaj sinhronizacij. Ok, cena je precej padla, pa vseeno. Prepričan sem, da imate Telemachovci informacijo, katera aplikacija omogoča, da malo bolj podrobno reguliraš data roaming? Torej, da dovoljuje data roaming v nacionalnem gostovanju (Telekom), ne pa v ostalih omrežjih.
 

Dare1

Pripravnik
20. jul 2007
524
2
18
*121#, izbereš zapore storitev in potem zapora podatkov v tujini. Če/ko spet rabiš podatke v tujini, ponovno samo izklopiš zaporo.
 
22. jul 2007
13.023
1.423
113
123
Citat:
Uporabnik krava pravi:
Dober mesec dni sem na Telemachu in ... so far so good ... nimam večjih pripomb. Njihov signal sploh ni tako slab, očitno so v zadnjih mesecih precej nadgradili omrežje. Imam pa vprašanje za znalce - na telefonu (čisti Android) imam vključen Roaming, da deluje prenos podatkov, ko sem v Telekomovem omrežju. Malo sitno pa je, da pogosto na kratko skočim čez mejo, tam pa mi začne cuzati podatke, saj imam narejenih nekaj sinhronizacij. Ok, cena je precej padla, pa vseeno. Prepričan sem, da imate Telemachovci informacijo, katera aplikacija omogoča, da malo bolj podrobno reguliraš data roaming? Torej, da dovoljuje data roaming v nacionalnem gostovanju (Telekom), ne pa v ostalih omrežjih.
klik
 

Wolf

Zelenc'
28. jul 2007
29
0
1
Telemachu padel Roaming ... prijava v nobeno omrezje ni možna že več ur...lokacija Pula Hrvaška.
 

asko

Fizikalc
22. jul 2007
2.565
3
38
Nekam pogosto imajo težave s tujino. Tudi prejšnji se skoraj celo popoldne in večer nisem mogel v tujini prijaviti na nobeno omrežje. Razumem, da se napake in težave dogajajo, vendar ne tako pogosto.
confused-1.gif
 

jozo

Fizikalc
29. sep 2007
457
28
28
Sodišinci
Citat:
Uporabnik CLIO15 pravi:
Niso plačali? ??

Ravno berem na fb komentarje...avtoprevozniki so lahko res hudi....že par ur nedosegljivi...baje tudi na Madžarskem ne dela...to si tak operater nebi smel privoščiti....še posebej Telemach ne ker se tako hvali z svojim omrežjem in storitvami....
 

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.385
392
83
Citat:
Uporabnik jozo pravi:
Imajo na svoji strani obvestilo....tudi Avstrija ne dela....
In kje naj bi se skrivalo to obvestilo? Včeraj zvečer ga ni bilo, vsaj ne pod "novosti in obvestila".
In res, njihov roaming je milo rečeno nezanesljiv. 3 mesece bo kar sem njihov uporabnik in imam poleg omenjenega še težave z mojo nedosegljivostjo in nedosegljivostjo ostalih številk (tujih). Pa smo preverjeno vsi dosegljivi, vključno z menoj, polni signala...