Novo pri Telemachu II.

22. jul 2007
13.024
1.423
113
123
Ja od kar je telemach prevzel tušmobil gredo stvari samo še navzdol, zaradi takšnih in podobnih stvari(vsako mesečne reklamacije računov) sem pred leti zapustil simobil.
Očitno se bliža čas - time to say goodbye, sam kam iti sedaj
sprasujem se.gif
 

natko45

Fizikalc
1. nov 2010
1.017
3
38
Citat:
Uporabnik sistemik pravi:
Citat:
Uporabnik fikus pravi:
Zna pa res biti, da si imel enote izključno za uporabo iz Tušmobilovega omrežja, zdaj si se pa verjetno priklopil na Mobitel in ti zato vse računajo.
To je že res, ampak je to gostovanje navedeno tudi v pogodbi, razlika je le v načinu obračuna posamezne enote. Če so pa v tem času kaj v zvezi s tem spremenili, pa je to za moje pojme kršenje pogodbe iz njihove strani. Prej pri Tušmobilu tega problema ni bilo, pa sem bil tudi takrat priklopljen tako na Mobitel kot na Tušmobil oddajnike.
Če je tako, grem takoj vstran od Telemacha, le to, kar je še obvezno, plačam, pa adijo.

Mislim, da ni bilo nobene spremembe pri obračunavanju enot. Če bi bilo, bi te valda obvestili. Pri tvojem primeru bo treba reklamirat vse razen 14,90+7€ in bo zadeva rešena v normalnem času.
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.607
3.627
113
Citat:
Uporabnik WeWatchingYou pravi:
Ja od kar je telemach prevzel tušmobil gredo stvari samo še navzdol, zaradi takšnih in podobnih stvari(vsako mesečne reklamacije računov) sem pred leti zapustil simobil.
Očitno se bliža čas - time to say goodbye, sam kam iti sedaj
sprasujem se.gif

Fikus mode ON

K izimobilu
evil.gif
 

sistemik

Majstr
15. jul 2011
3.342
313
83
Citat:
Uporabnik WeWatchingYou pravi:
Ja od kar je telemach prevzel tušmobil gredo stvari samo še navzdol, zaradi takšnih in podobnih stvari(vsako mesečne reklamacije računov) sem pred leti zapustil simobil.
Očitno se bliža čas - time to say goodbye, sam kam iti sedaj
sprasujem se.gif
Jaz sem v enaki dilemi...
Najhuje je, ker sma z mojo resno razmišljala, da bi v poslovnem prostoru presedlala iz AMIS interneta na Telemach, v paket bi pa vključila še mobilno telefonijo. Sedaj je ta ideja definitivno pozabljena...
rolleyes-1.gif
 

sistemik

Majstr
15. jul 2011
3.342
313
83
Citat:
Uporabnik natko45 pravi:
Mislim, da ni bilo nobene spremembe pri obračunavanju enot. Če bi bilo, bi te valda obvestili. Pri tvojem primeru bo treba reklamirat vse razen 14,90+7€ in bo zadeva rešena v normalnem času.
zmaga.gif

Jutri grem k njim, pa da vidim... Zaradi take šlamparija lahko rečem samo, Telemach adijo. V najslabšem primeru grem nazaj k Mobitelu, čeprav mi to tudi ne diši preveč.
 
I

Izbrisan uporabnik 17097

En kup enga nakladanja.Nobeden pa ne prebere kaj sem napisal.Kaj se še pri nobenem od operaterjev ni zgodilo da je prišlo do napake pri obračunu.
O tem je bilo veliko napisanega.Zato ne nabijajte v prazno.Pokliči na Telemach ali pojdi v najbljižjo enoto z izpiskom in računom in boste tam uredili zadevo.Lepo boš reklamiral račun in plačal tisto kar je treba plačat.
Ni pa sedaj zaradi tega delat paniko preko forumov in grozit z odhodom.Pa pojdi kdo ti brani.
bonk.gif
 

sistemik

Majstr
15. jul 2011
3.342
313
83
Neka resna firma si tega ne bi smela privoščit in pika. A mi bodo krili tudi odvečno pot na Telemach center? Imam kaj bolj pametnega za počet kot pa hodit naokrog zaradi napake ponudnika telekomunikacijskih storitev...
Klical jih pa ne bom, ker se mi je že zgodilo da te vežejo sem in tja, noben študent na telefonu pa ti pa ne zna nič povedat.
 

Macola20

Pripravnik
17. sep 2007
286
2
18
Če si klical/SMS/podatki iz Telekomovega omrežja, se to pri paketu Svetovni premium doplača. Ta paket je od začetka tak.
 

dinos77

Pripravnik
2. nov 2010
589
1
18
Slovenija
Citat:
Uporabnik sistemik pravi:
Neka resna firma si tega ne bi smela privoščit in pika. A mi bodo krili tudi odvečno pot na Telemach center? Imam kaj bolj pametnega za počet kot pa hodit naokrog zaradi napake ponudnika telekomunikacijskih storitev...
Klical jih pa ne bom, ker se mi je že zgodilo da te vežejo sem in tja, noben študent na telefonu pa ti pa ne zna nič povedat.

Resnim firmam tudi pade omrežje dol za nekaj ur po celotni Sloveniji, in se potrudijo napako odstranit, jo odstranijo in se opravičijo. Brez da bi kazal s prstom se lahko vse zgodi vsakomur. Zato verjetno tvojemu operaterju tudi ni vseeno. Boš pa moral narediti pol poti, da bo operater lahko naredil drugo polovico.
 
I

Izbrisan uporabnik 17097

Citat:
Uporabnik dinos77 pravi:

Resnim firmam tudi pade omrežje dol za nekaj ur po celotni Sloveniji, in se potrudijo napako odstranit, jo odstranijo in se opravičijo. Brez da bi kazal s prstom se lahko vse zgodi vsakomur. Zato verjetno tvojemu operaterju tudi ni vseeno. Boš pa moral narediti pol poti, da bo operater lahko naredil drugo polovico.
Tako je.Tudi sam sem imel isti primer.Sem šel pač do najbljižje poslovalnice kjer so mi lepo razložili zadevo,napisali smo reklamacijo,čez par dni me je poklicala njihova uslužbenka se opravičila za nastalo napako in mi zaradi neugodnosti zaokrožila znesek položnice navzdol in smo bili vsi zadovoljni.
Namesto da se tukaj preko foruma nekaj ****** bi lahko že zdavnaj to zadevo rešil preko telefona ali mimogrede v najbližji poslovalnici.
 

Narodnjak

Majstr
20. jul 2007
10.288
284
83
38
Ljubljana
Citat:
Uporabnik Macola20 pravi:
Če si klical/SMS/podatki iz Telekomovega omrežja, se to pri paketu Svetovni premium doplača. Ta paket je od začetka tak.

to sm mu že jz takoj reku

nevem kaj je tle telemach pol kriv
 

roblek007

Pripravnik
19. apr 2009
228
3
18
Odlično, 2 več, upam da na lokacijah kjer so bele lise.
Aja, včasih se kar preveč zanašamo na tvojo aplikacijo.
 
I

Izbrisan uporabnik 17097

A predplačniška kartica ob nesignalu isto preklaplja na mobitel brez dodatnih stroškov?