Novo pri Telemachu II.

DMX

Fizikalc
20. avg 2007
2.326
11
38
Citat:
Uporabnik SouthPark pravi:
Poleg tega pazi - data roaming je lahko blokiran tudi s USSD ukazom, ne samo v telefonu.

Na telefonu ga nimam, kak pa se preveri ta ussd lock al kaj pac je?
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.924
4.197
113
Na Telemachu ne delujejo SMS iz googla. Imam drugostopenjsko avtentikacijo. SMS pri verifikaciji nikoli ne dobim. Enkrat so mi na Tušu to odpravili, kaj so naredili pojma nimam...

Sedaj pa pravijo da je pri njih vse ok... Zanimivo pa je da na drugih operaterjih ni tega problema. Tudi sms ob nedosegljivosti in zgrešenem klicu hodi po par ur pri vklopu...

Mogoče kdo ve kaj se pri tem operaterju dogaja?
 

pep

Pripravnik
21. avg 2007
393
24
18
*121*4*1#

S tem lahko preveriš zaporo prenosa podatkov v tujini. Vsaj pri mojem paketu je tako.
Drugače pa:

*121#

In nato slediš menijem in nastaviš oziroma preveriš marsikaj.
 

DMX

Fizikalc
20. avg 2007
2.326
11
38
Vse zapore prenosa podatkov in ostale zadeve so izkljucene, a net se vedno ne deluje. Paket EU/ZDA neomejeni pa je tudi vkljucen. Sem pa probal tako na tmobile kot na tele2 pa ne dela
frown-1.gif
. Kaj bi se lahko nardil?
 

milos621

Pripravnik
29. apr 2008
913
10
18
Kako se z PC (notebook) logirati v Unifi omrežje? Sem naročnik Še Več paketa in na telefonu se logiram s SIM-ko. Drugih storitev pri Telemachu nimam.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.481
755
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik DMX pravi:
Vse zapore prenosa podatkov in ostale zadeve so izkljucene, a net se vedno ne deluje. Paket EU/ZDA neomejeni pa je tudi vkljucen. Sem pa probal tako na tmobile kot na tele2 pa ne dela
frown-1.gif
. Kaj bi se lahko nardil?

Hmmm... poklices svojega operaterja
confused-1.gif
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.626
6.868
113
Citat:
Uporabnik milos621 pravi:
Kako se z PC (notebook) logirati v Unifi omrežje? Sem naročnik Še Več paketa in na telefonu se logiram s SIM-ko. Drugih storitev pri Telemachu nimam.

Mislim da moraš v moj telemach potem pa tam poiskati UNIFI in ga aktivirati. Potem se pač prijaviš z enakim uporabniškim in geslom v unifi, kot ga uporabljaš za moj telemach
 

Dr_S

Pripravnik
22. avg 2007
899
6
18
Če si uporabnik samo mobilnih storitev, potem ne moreš uporabljati UniFi na PC
 

Stancek

Pripravnik
25. jul 2011
83
1
6
Slovenske Konjice
Citat:
Uporabnik optiplex pravi:
Na Telemachu ne delujejo SMS iz googla. Imam drugostopenjsko avtentikacijo. SMS pri verifikaciji nikoli ne dobim. Enkrat so mi na Tušu to odpravili, kaj so naredili pojma nimam...

Sedaj pa pravijo da je pri njih vse ok... Zanimivo pa je da na drugih operaterjih ni tega problema. Tudi sms ob nedosegljivosti in zgrešenem klicu hodi po par ur pri vklopu...

Mogoče kdo ve kaj se pri tem operaterju dogaja?



Meni ta stiritev deluje že od samega začetka pa sem že prej bil tudi njihov naročnik Telemach sedaj mam pa še enopri njih pa enako vse deluje, kar se tiče Googla.
LP
 

pep

Pripravnik
21. avg 2007
393
24
18
Android vsaj pri novejših verzijah omogoča deljenje povezave preko bluetooth.
Torej preko wifi se povežeš na UniFi, potem pa nastaviš deljenje povezave preko bluetootha in se na prenosniku preko bluetootha priključiš na telefon in na internet.
Podobno sem recimo prejšnji teden naredil v Nemčiji, kjer sem v hotelu dobil samo en username in password za dostop do interneta.
Prijavil sem se s telefonom in nato delil povezavo naprej še na tablico...
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Nekdo je pred kratkim spraševal za bazno na relaciji Jesenice - Kranjska gora, nova bazna je na območju Dovca. Pa še pred mesecem dni 3 na območju Trente.
 

milos621

Pripravnik
29. apr 2008
913
10
18
Citat:
Uporabnik SouthPark pravi:
Nekdo je pred kratkim spraševal za bazno na relaciji Jesenice - Kranjska gora, nova bazna je na območju Dovca. Pa še pred mesecem dni 3 na območju Trente.

Jaz. Misliš Dovja?