Novo pri Telemachu II.

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Tolk obupne strani kot jo imajo pri Telemachu pa res težko kje najdeš.
Prav rad bi videl tistega cepca, ki je stran delal.
Vse je nepregledno, tričetrt stvari pa sploh ni napisano-dokler je bil tušmobil ja bila stran petkrat bolj pregledna, zdaj pa za vsako stvar lahko kličeš ob tem pa pri treh klicih dobiš trikrat drugačen odgovor
bonk.gif


Prav norca se delajo z uporabniki.

Zdaj sem ugotovil, da dodatno sim kartico za deset evrov omogočata paketa še več in največ.
 
Nazadnje urejeno:

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Ne razumem, zakaj pošiljajo tako nejasne reklame potem pa stokajo, ker vsi za brezveze kličejo njihovo pomoč.

Njihovih fiksnih storitev ne morem imeti, ker nimam njihovega omrežja, tako, da s tem popustom očitno ne bo nič in nimam druge kot, da vse številke prenesem na Izi, kjer dobim dve naročnini za ceno ene pri Telemachu.
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.638
3.635
113
Lahko imaš njihove fixne storitve.
Če imaš Telekomov fixni priključek televizijo pa preko Total tv. Tak da ne zavajaj.
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
Citat:
Uporabnik WeWatchingYou pravi:
Ali dodatna številka, katero priključiš paketu ŠE VEČ ima kakšne omejitve (drobni tisk) ali pa je enakovredna z nosilno?

Citat:
Ali naročniški paketi omogočajo dodatno kartico SIM in katere storitve lahko uporabljam z njo?
Nekateri naročniški paketi omogočajo zakup dodatne kartice SIM za 10 EUR na mesec, ki omogoča uporabo vseh zakupljenih storitev iz osnovnega paketa.


p.s. danes je prišla položnica z nekaj dodatnimi stroški. Sicer vsega skupaj par centov... So v klicnem centru priznal njihovo napako in bodo poslal drugo položnico pravilno obračunano.
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
A preko Telekomovega omrežja bi lahko naročil Net gold+telefonija?
Kje pa lahko vidim to ponudbo?
TV me ne zanima so mi DVB-T programi čez glavo preveč.

Malo nazaj sem klical pa so mi povedali, da ne morem naročiti fiksnega interneta pri njih.
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.516
290
83
Lahko naročiš Telemach fiksne storitve. če maš od Telekoma Slovenije optiko..
wink-1.gif
Za bakrene povezave pa nevem če gre... Za optiko 100% se da naročit..
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Imam predpotopno bakreno parico, ki mi omogoča največ 4 mega linijo, nazadnje, ko sem vprašal so mi povedali, da ne morem naročiti fiksnih storitev pri njih.

V bistvu bo pa kmalu mobilni internet cenejši in hitrejši od fiksnega, tako, da me fiksna naročnina v bistvu vedno manj zanima.
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Citat:
Uporabnik Alex pravi:
Kako je pa lahko HSPA na tvoji C7 vedno hitrejši me pa res zanima.
priden.gif

Pravi mobilni internet je vsaj zame tisti, ki ima "modem" in ga lahko potem lepo uporabljaš na računalniku/prenosniku...

Internet na telefonu je zame samo za na hitro kakšno malenkost pogledat, ker so tudi 10 inčni ekrani premali za normalno delo za tam je 3G čisto dovolj.
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Zanima me ali se lahko odjavim preko interneta ali pa vsaj priporočene pošte?

Ker se mi enostavno ne da hoditi na prodajno mesto in se tam pregovarjati zakaj odhajam stran.

Treh od šestih naročnin sem se zdaj že znebil.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.123
3.599
113
Marlbor
Ne rabiš odjavljat, enostavno vrži sim v koš in ignoriraj vse njihove položnice.
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Nisem jaz tak, jaz sem vedno za čiste račune.
Centa nisem nikomur dolžen in tudi ne mislim biti.

Danes je zadnji dan za brezplačni odstop od pogodbe zaradi nestrinjanja z novimi splošnimi pogoji.

Najlažje bi mi bilo poslati odjavo preko elektronske pošte na info@telemach.si ampak glede na to koliko so zakomplicirani tega najbrž ne bodo upoštevali, tako, da najbolje, da jim pošljem priporočeno po pošti.

A je kaj važno na katero poslovno enoto?
 

peters

Pripravnik
30. jul 2007
196
0
16
Še moja izkušnja s Telemachom:
Imel sem dve mobilni telefonski številki, ki sta na domačem območju kar naenkrat postali nedosegljivi. Ker isti pogoji v Telekomovem roamingu seveda ne veljajo, sem za mnenje povprašal njihovo tehnično službo. Odgovor telefonista je bil: zaradi direktive EU so začeli ukinjati GSM oddajnike, zato naj zamenjam telefonski aparat. Toliko da me ni vrglo na rit. Ok, aparata sta res preprosta, vendar skoraj nova, zato te razlage nisem sprejel. Ker v enem tednu od njih ni bilo niti pomoči niti pravih odgovorov, sem se odločil za drugega operaterja, ki na mojem področju odlično deluje.
Dodatni šok pa je prišel z zanjo položnico - gor je namreč obračunana storitev "ukinitev računa" v višini skoraj 12 eur + davek. Seveda so pravno čisti, ker imajo to v ceniku, kot bi lahko imeli v ceniku tudi "brisanje riti", pa bi to moral plačat.
Naj omenim, da sta taisti številki pred časom zapustile Telekom (in se priklopile Telemachu) in takšne ali podobne neumnosti na zadnjem računu ni bilo.
V skoraj 14 dnevnem dopisovanju z info@telemach (in še prej nekaj časa s tehniki) z njimi nisem mogel doseči ničesar. Niso me cenili niti kot naročnika, niti ko sem odhajal, zato Telemacha niti od daleč ne želim več videti.
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
Vedno so na voljo alternative,..Telemach pa ni GSMja ukinil zaradi direktive temveč zaradi tega ker ni želel plačati koncesije za GSM spekter,..
b
 

natko45

Fizikalc
1. nov 2010
1.017
3
38
To še je bilo iz časov Tušmobila, ko se je še zategovalo pas. Telemach bi sedaj drugače ravnal, ker ima €. Ampak je kaj je. Imaš sedaj še druge frekvence in 3g ter 4g omrežje.