Novo pri T2 III.

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.450
735
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Edino kar je neumno je da ni normalnega ogleda za nazaj ampak, si moraš kao posneti oddajo.


Ufff... to pa sploh prej nisem probal... Torej ta varianta odpade :D ... ker to imam tudi pri T-2 :D ... Edino se cel kup drugih programov je... pa mediateka... kjer so pa posnetki porazni... kot izpred 20 let ali vec :D ... vsaj tistih par oddaj, kar sem pogledal :p
 

Barbarian

Fizikalc
25. sep 2008
1.218
20
38
Imam težavo pri T-2
Namreč trenutno sem na dopustu in nimam več prenosa podatkov čeprav je 1.8. in je nov obračunski mesec (v juliju sem izven EU presegel in so mi blokirali zaradi varnosti)
Sedaj sem ponovno v EU in bi jih rabil a so še blokirani. Ima kdo kako idejo na koga se obrniti (mail mogoče) da mi to sprostijo ker to bi nucu že zaradi Google map za pot domov
 

Breyton

Majstr
2. avg 2007
1.458
108
63
40
Malo tu,malo tam :)
Imam težavo pri T-2
Namreč trenutno sem na dopustu in nimam več prenosa podatkov čeprav je 1.8. in je nov obračunski mesec (v juliju sem izven EU presegel in so mi blokirali zaradi varnosti)
Sedaj sem ponovno v EU in bi jih rabil a so še blokirani. Ima kdo kako idejo na koga se obrniti (mail mogoče) da mi to sprostijo ker to bi nucu že zaradi Google map za pot domov

Mail na : info@t-2.net ali klic na tehnično pomoč T-2 · +386 590 00 002 ( če kličeš iz tujine ) pa uredijo takoj
 

Barbarian

Fizikalc
25. sep 2008
1.218
20
38
Mail na : info@t-2.net ali klic na tehnično pomoč T-2 · +386 590 00 002 ( če kličeš iz tujine ) pa uredijo takoj H
Hvala, sem pogledal SMS in našel tel., poklicu (neverjetno jih dobil v 10 sec) uredil prek SMS-a in dela
No, če bo imel kdo težavo... je treba poslati SMS na 1111 VKLOP PODATKOV in se aktivira ponovno, dokler tega ne narediš ne bo delal tudi če si se v SLO vrnu
Namreč, nisem vedu da Norveška nima tega dogovora z EU in sem pač presegu prenos za 3-je države :rolleyes:
 

Barbarian

Fizikalc
25. sep 2008
1.218
20
38
Norveška ima enake pogoje kot EU, si pač presegel 5 eur po porabi podatkov EU in so te blokirali.

Prvi SMS sem spregledu da sem presegu varnostni limit prenosa podatkov (40€ brez DDV) no malo kasneje sem dobil še ta SMS da sem presegel 50€ + DDV in ob tem SMS-u so me blokiral!
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.853
742
113
www.jernej.org
Skoraj nikoli se ne splača kupovati v T-2 klubu. Če se ti splača, boš moral pa sam preverit. Večinoma se splača vzeti samo popuste na kakšne dodatne pakete (časovni zamik, xl hd in podobno).