Novo pri T2 III.

Commodore

Fizikalc
14. jul 2008
1.935
34
48
Kot zanimivost: po novem uvajajo indeksacijo cen tj. usklajevanje z inflacijo v splošne pogoje. Predstavljam si, da potem ne moreš novih cen uporabiti kot razlog za odstop od pogodbe.
Ja, to imajo v 32. členu napisano dobesedno. Mislim, da so drugi operaterji tudi nekaj podobnega začeli furati že od začetka koronsko-ukrajinske "hiper"inflacije. Mogoče bi bilo treba angažirati AKOS, da tovrstna določila tudi uradno razglasi za nična. Sprememba cene ne glede na izgovor je sprememba bistvenega elementa pogodbe, in če se ena stran (naročnik) ne strinja, jo lahko prekine brez vsakršnih stroškov, pa če se na trepalnice postavi operater.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.412
712
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Sem ravnokar probal... in se poveže ter tudi deluje v A1 omrežju (celo največ črtic signala je v A1 na moji lokaciji :) ) ... Dela tudi še vedno v Telekom omrežju ... Telefon je iPhone 7 Plus, ki nima 5G, tako, da tega ne morem probat... bi moral kartico prestavit v drug telefon ... :D

Pasted_Image_27__6__24__19_40.png
Pasted_Image_27__6__24__19_41.png
Pasted_Image_27__6__24__19_41.png
Pasted_Image_27__6__24__19_42.png


Pričakovano pa ne deluje prijava v Telemach omrežje :D

Pasted_Image_27__6__24__19_42.png
 

gasdopodna

Majstr
22. jul 2007
3.659
112
63
Obveščamo vas, da s 1. 8. 2024 spreminjamo ponudbo, splošne pogoje cene samostojnih storitev in tržnih paketov za rezidenčne in poslovne uporabnike.

Nove cene mesečnih naročnin bodo veljale tako za pakete iz aktualne ponudbe za rezidenčne uporabnike, kot tudi za starejše naročniške pakete, naročnino samostojnega interneta, dodatnih TV storitev in nekatere ostale storitve.

Obvestilo za rezidente: https://www.t-2.net/novice/spremembe-ponudbe-splosnih-pogojev-cenika-storitev-za-rezidente

Obvestilo za poslovne uporabnike: https://www.t-2.net/novice/spremembe-ponudbe-splosnih-pogojev-cenika-storitev-za-poslovne-uporabnike

Naročniki, na katere se navedene spremembe nanašajo in ki se s spremembami ne strinjajo, imajo v skladu s prvim odstavkom 192. člena ZEKom-2 pravico v roku 60 dni od prejema obvestila odstopiti od naročniške pogodbe brez plačila kakršnihkoli dodatnih stroškov (na primer stroškov prekinitve naročniškega razmerja oziroma drugih administrativnih stroškov, pogodbenih kazni, zneskov prejetih ugodnosti ali drugih dogovorjenih nadomestil), pri čemer pa morajo poravnati zapadle in neplačane obveznosti. Če se naročniki odločijo obdržati prejeto terminalsko opremo, so v primeru odstopa od naročniške pogodbe dolžni plačati tudi nadomestilo za terminalsko opremo, ki so jo prejeli po akcijski ceni. Če se odločijo, da bodo operaterju terminalsko opremo vrnili, jo lahko vrnejo v stanju, v kakršnem jim je bila izročena, ob upoštevanju njene normalne rabe. V tem primeru so operaterju dolžni plačati uporabnino za čas uporabe terminalske opreme, operater pa jim bo vrnil kupnino. Več informacij lahko dobite na telefonski številki 064 064 064 ali v naših poslovalnicah.

Norci...
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.412
712
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Najprej okrnijo storitve... in to brez kakšnega obvestila potem pa še tole... Izgleda bo treba resno razmišljati o menjavi operaterji... Pa še prvo leto bom poceni skozi prišel, če grem na Telekom ali Telemach ... Oz. na Telemach pomoje sploh ne morem it, ker imajo svoje kabelsko omrežje pri nas... in sem ravno zaradi optike šel na T-2 ... Optiko je pa tako delal GVI... tako da pomoje Telekom ne bi smel bit problem ... Edino kar me moti, da imajo spletno stran zelo raztreseno... in si sploh ne morem naklikati, kaj bi rabil in koliko bi me kostalo :D ...
 
27. jan 2022
5.206
1.943
113
Najprej okrnijo storitve... in to brez kakšnega obvestila potem pa še tole... Izgleda bo treba resno razmišljati o menjavi operaterji... Pa še prvo leto bom poceni skozi prišel, če grem na Telekom ali Telemach ... Oz. na Telemach pomoje sploh ne morem it, ker imajo svoje kabelsko omrežje pri nas... in sem ravno zaradi optike šel na T-2 ... Optiko je pa tako delal GVI... tako da pomoje Telekom ne bi smel bit problem ... Edino kar me moti, da imajo spletno stran zelo raztreseno... in si sploh ne morem naklikati, kaj bi rabil in koliko bi me kostalo :D ...
Lahko greš na optiko pri Tlelemachu, ampak ti bodo dali nižje hitrosti kot na lastnem coaxu za isto ceno. ;)

UL boš imel boljši kot na coax, DL pa slabši.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.412
712
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Glede časovnega zamika je T-2ju potekla pogodba in je bila zahteva od ponudnika TV programov.

To mi je jasno.., sao kot kaze tisti, ki gledamo te programe v manjsini... in so ocenili, da se jim ne splaca podpisati nove pogodbe ... Sem med tistimi, ki najvec spremljajo ravno nemske programe ... Pocasi zacenjam zbirati ponudbe pri konkurenci ;) ... Prvo leto bom gotovo prisel skozi ceneje... kasneje pa je strosek podoben za podoben obseg storitev ...
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.599
3.626
113
Weipu TV si nainštaliraj.

Imaš za par Eur na mesec .
Aplikacijo pa moreš z apkpure dol cuknit.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.412
712
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Weipu TV si nainštaliraj.

Imaš za par Eur na mesec .
Aplikacijo pa moreš z apkpure dol cuknit.

Sem sicer preveril… in je problem gledati izven Nemcije… Sicer se menda da, samo moraš potem vzeti tavelik paket za 13€ mesečno… pri tamalem za 7,5€ gre samo preko telefona, tablice ali web playerja…torej ne preko aplikacije na smart TV ali android boxu…
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.599
3.626
113
Sem sicer preveril… in je problem gledati izven Nemcije… Sicer se menda da, samo moraš potem vzeti tavelik paket za 13€ mesečno… pri tamalem za 7,5€ gre samo preko telefona, tablice ali web playerja…torej ne preko aplikacije na smart TV ali android boxu…
Vzemeš velikega, en mesec je free, pol pa odjavi in Idi na dopust in boš kmalu dobil ponudbe na email za cca 7€.
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.599
3.626
113
Ja je.
Aplikacijo boš našel na Apk pure.
Jaz sem neki Browser nainštaliral pa pol dol cuknil.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.412
712
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Vzemeš velikega, en mesec je free, pol pa odjavi in Idi na dopust in boš kmalu dobil ponudbe na email za cca 7€.

Evo... nekako mi je uspelo... Sicer z namestitvijo aplikacije ni bilo problemov... Problem je bil pa z registracijo računa ... ampak je na koncu nekako šlo skozi ... Z Apple ID loginom... Potem je bil problem z dodajanjem plačilnega sredstva... SLO kartica ni šla skozi (preko Apple pay) ... je pa šlo preko PayPal-a ...

Ti to tudi uporabljaš? Ali to, kar si napisal glede odjave in da dobim novo nižjo ponudbo drži ali je samo ugibanje :D ... Bom sedaj probal par dni... itak je prvi mesec brezplačno ... :D
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.599
3.626
113
Sem zalaufal in en mesec gledal, pol pa odjavil.
Kmalu zatem so začeli me snubiti z ponudbmi.
Mislim da imam še eno na email u kjer mi dajo celo leto za 69€ če plačaš naprej.

Edino kar je neumno je da ni normalnega ogleda za nazaj ampak, si moraš kao posneti oddajo.

Nemci pač.