Novo pri T2 III.

Bajkman

Majstr
23. jun 2010
3.674
152
63
Aja, še to. Sicer nimam T2, sem pa se že večkrat ukvarjal predvsem z delvanjem VoLTE na Samsungu in je poleg najnovejšega software-ja včasih problem v CSC (Country Specific Code) kodi. Lahko je aparat kompatibilen, a če nima kompatibilnega CSC ter firmware, VoLTE ne bo delal. Najbolje je imeti CSC SIO (Slovenija in s tem za vse operaterje, to so tisti Samsungi, ki so kupljeni v prosti prodaji), saj je CSC MOT za Telekom in CSC SIM za A1. Slednja dva imata potem še dodatne aplikacije za njihove storitve itd...
Če na telefonu ni SIO, pač pa eden izmed ostalih za ostale države, se preprosto spremeni v SIO s programom SamFw Tool.
Če pa je na Samsungu MOT, SIM ali ka drug specifičen za operaterja, je pa treba flashirati s primernim Firmware-jem.
 

Jastreb

Fizikalc
2. mar 2018
224
27
28
Kje pa lahko vodiš kateri sofware imam?Jaz imam relmi7pro, poslal sem sms in je vklopljeno,in še vedno ne dela.Hvala
Lp
 

Zardoz

Pripravnik
25. sep 2007
64
1
8
Imam Samsunga Galaxy S22 in S21FE 5G pa v nastavitvah telefona sploh ni volte oz vowifi SMS pa je prišel da je vklopljeno
Imam Galaxy S24. Prejšnji teden sem poslal SMS za aktivacijo VoLTE. Po odgovoru sem telefon ponovno zagnal, vendar možnosti vklop VoLTE ni bilo v nastavitvah. Včeraj sem ponovno poizkusil, a opcije vklopa še vedno ni bilo. Danes pa sem namestil posodobitev One UI 6.1 in po restartu se je v statusni vrstici poleg jakosti signala pojavil napis VoLTE. :aplauz:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Bajkman