Novo pri bobu

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Gaston

skeptik
19. jul 2007
890
2
18
Citat:
Uporabnik pino pravi:
Gaston probaj ce lahko kaj prej pa napisi, ceprav ahm ne vem ce bo kaj pomagalo.
Bom poskusil tekom dneva, pa sporočim kako in kaj. Sem pa, iskreno povedano, tudi jaz malo skeptičen.


@Ralliart:
Naj bodo jajca ali ne, taki komentarji so na nivoju sedemletnikov.
Če človek vpraša za nasvet ali prosi za pomoč, pričakuje kaj konstruktivnega. Ti si npr. svoje mnenje argumentiral, torej si imel kaj povedati. Z njim se človek lahko strinja ali ne, ugovarja... Vsaj v svetu odraslih je ponavadi tako.

Pajac pa se zgolj predpubertetniško napihuje in pametuje, uporabna vrednost njegovega pisanja pa je enaka nuli.
Že tako imam težave ogibati se njegovim famoznim debilizmom tipa "MB je lep, LJ je grda" in podobnim. Pa ne rečem nič, preskočim in si mislim svoje. Tokrat pa je vtaknil svoj mozoljasti nos v zadevo v kateri aktivno sodelujem. Pa se mi je zdela primerna priložnost, da mu dam vedeti, kaj si mislim o večini njegovih "prispevkov" na forumu.
 

Gaston

skeptik
19. jul 2007
890
2
18
Citat:
Uporabnik Gaston pravi:
Citat:
Uporabnik pino pravi:
Gaston probaj ce lahko kaj prej pa napisi, ceprav ahm ne vem ce bo kaj pomagalo.

1. vzamete baterijo iz telefona in počakate 2 minuti
2. po ponovnem zagonu telefona preizkusite ali se s telefonom lahko povežete na internet in ali lahko pošiljate ter sprejemate MMS sporočila (MMS sporočilo pošljete sami sebi)
Bom poskusil tekom dneva, pa sporočim kako in kaj. Sem pa, iskreno povedano, tudi jaz malo skeptičen.

Dela že v tč.2, torej mi ni bilo treba ponovno nastavljati dostopnih točk.

Je pa zanimivo, da mi stari mms še vedno "Prenaša", čeprav piše da poteče šele 27.novembra.
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Citat:
Uporabnik Gaston pravi:
Citat:
Uporabnik Gaston pravi:
Citat:
Uporabnik pino pravi:
Gaston probaj ce lahko kaj prej pa napisi, ceprav ahm ne vem ce bo kaj pomagalo.

1. vzamete baterijo iz telefona in počakate 2 minuti
2. po ponovnem zagonu telefona preizkusite ali se s telefonom lahko povežete na internet in ali lahko pošiljate ter sprejemate MMS sporočila (MMS sporočilo pošljete sami sebi)
Bom poskusil tekom dneva, pa sporočim kako in kaj. Sem pa, iskreno povedano, tudi jaz malo skeptičen.

Dela že v tč.2, torej mi ni bilo treba ponovno nastavljati dostopnih točk.

Je pa zanimivo, da mi stari mms še vedno "Prenaša", čeprav piše da poteče šele 27.novembra.

Prenasal ti bo MMS do konca sveta oziroma omejitve, prekinji prejemanje, izklopi tel in take fore pa bo vrjento pocas kej od tega, sam na mir ne pustit ker nebo haska
 

pino

Pripravnik
20. jan 2008
235
21
18
Lepo Gaston da dela men noce. Bom sedaj se kolega prosil za kartico z mobitel narocnino in probal v Note. Ce se pol ne bo nic pol je pa res tulifon u malori.
 

nowinc

Pripravnik
31. maj 2008
328
1
18
KSZ

Kdaj lahko pričakujem prenos številke oz. prekinitev razmerja pri sedanjem operaterju? V torek zjutraj sem podpisal pogodbo in obrazec za prenos številke na bob.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
18.359
9.696
113
40
MB
si dobil sms od sedanjega operaterja? če nisi, še niso dobili zahteve za prenos
 

nowinc

Pripravnik
31. maj 2008
328
1
18
Ne, ničesar še nisem dobil. Predvidevam, da se prekinitev razmerja pri sedanjem operaterju stori istočasno, ko se naredi prenos številke k novemu operaterju.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

ksz

V ponedeljek je TNT pripeljal babici pogodbo v podpis in prenos številke, v petek zjutraj je bila številka že prenešena.

Brezhibna storitev.
 

nowinc

Pripravnik
31. maj 2008
328
1
18
Jaz sem enako storil v torek zjutraj in se ni bilo prenosa stevilke, tudi sedanji operater me se ni obvestil o prenosu stevilke.
 

krnekejjeto

Fizikalc
20. apr 2012
1.386
0
36
Snecer, brez jebe, pa kok tebe plačajo za reklamo? Da se ti da, tkole promovirat.

Jest bi jim na info pisal in zahteval honorar.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Prav nič, samo povem kak je potekalo.
V ponedeljek me je od TNTja poklical človek, ker sem dal svojo kontaktno, da sem mu opisal pot, ker tam ni številke.

Popoldne sem šel do babice, da mi je pokazala papirje, ker tam nima interneta sem aktiviral kodo preko mojega telefona (bob internet, na e71, celo delovalo je
smile-1.gif
, nakar sem opazil še en obrazec za prenos številke. Ker nisem vedel, če je to kopija, ga je podpisala in zanesel sem ga na pošto za vsak primer (navadno poslano).

V četrtek zvečer je dobila sms (tak ne zna prebrati), da bo v petek preklop. Ker je nisem dobil na telefon sem se danes oglasil pri njej, da sem menjal sim kartico in to je to.

Pač sem opisal dogodek, ki je tekel povsem gladko.

Nikogar nisem gnjavil, klical, če pa bi nastal problem, imamo srečo, ker je na forumu uporabnik borovnica.

reality@ če bi ti bolj pozitivno razmišljal, bi se ti zadeve tudi bolj pozitivno reševale.
 

krnekejjeto

Fizikalc
20. apr 2012
1.386
0
36
čak, čak.... ok si zadovljen. Načeloma verjamem, samo hvališ in zganjaš komercialo, kot da bi mu neki od tega.

ps pa kdo je reku, da nisem pozitivc...
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Telefon pa ima samsung c260, nekaj takega, eden boljših modelov za starce, ko dvigne odpre, ko neha poklopi in 9 številk v spomin. Baterija solidna.

Mobitel mi je dvignil dekl, ko je dobila zadnji račun 42 EUR na penzion paket.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik krnekejjeto pravi:
čak, čak.... ok si zadovljen. Načeloma verjamem, samo hvališ in zganjaš komercialo, kot da bi mu neki od tega.

ps pa kdo je reku, da nisem pozitivc...

Zadovoljni uporabnik je najboljša reklama a ne?
Zakaj bi grajal, če je potekalo vse ok, a ne smem napisat.

Na začetku, ker sem bil med prvimi, sem imel manjši problem:

1. moja cifra ni mogla poklicati boljše polovice na simobil, vse drugo je špilalo, se je uredilo, borovnica je uredil.
2. prenos za očeta = brezhibno
3. prenos za mamo = brezhibno
4. prenos za babico = brezhibno

Da ne boš rekel, da samo hvalim. Je pa od prenosa moje cifre že eno leto, od tedaj vse normalno, nikoli klical na 090 (niti da bi jih pozdravil), ne pisal, ne gnjavil.

Edino kar je z moje strani nekorektno, da plačam račun vsakega 15. v mesecu skupaj z ostalimi položnicami in ne že teden prej kot majo napisano pa ni problema, lahko obračunajo obresti za nazaj, plačam tisti drobiž.

Zadnjič je fotr zgubil račun in ni vedel kaj bi, pa sem mu hitro registriral mojbob (vrhunska storitev napram mobitelu monitor) in je takoj videl...
 

krnekejjeto

Fizikalc
20. apr 2012
1.386
0
36
No sej jest tud priznam, da smo skor vse prenesl na boba....

still hvalu jih ne bom, ker nimam nič od tega.....
Mam pa slab občutek, da bo praksa kot na simobilu, ko bo enkrat kvota userjev presežena bodo ta bigbob skenslal in giga podatkov za 5 eur.

Zaenkrat pa je to tak dumping, da glava boli.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.