Novo pri bobu

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

MOBIKING

Pripravnik
15. okt 2010
163
0
16
V obrazcu ob sklenitvi pogodbe za osebo B in prenosu številke pač izpolniš kot lastnika prenešene številke osebo A. Obrazec za prenos-soglasje bo podpisala oseba A. Pogodbo pa B.
 

tesfalar

Fizikalc
1. nov 2008
1.122
75
48
Genau.
Sem lani na tak način brez vsakih težav tri številke, ki sem jih imel na družinskem bonusu prenesel na bob, vsako na svojega končnega uporabnika.
Potem pa seveda še svojo od roparjev k bobu. M@ je izgubil 4 naročnike, mi pa pridobili cca 60-70€ mesečno.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Jaz sem zdaj še babici prenesel zadevo k bobu, je zadnje čase malo več klicala in je "ropar" poslal zadnjo položnico preko 40 eur.

Spet bo velik letni prihranek, pri upokojencih se to še bolj pozna.

Jaki penzion paket do sedaj... naročnina + oderuška tarifa.
 

MOBIKING

Pripravnik
15. okt 2010
163
0
16
BIGbob s podatkovno opcijo 1 GB je še vedno četrtino cenejši in ima okoli 33% več količin od primerljivega Mobitelovega novinca Paket 2013. Ta ima še drobni tisk: sprememba paketa na 2013 stane 30 EUR. !!!! No toliko stane pri BOB-u mesečna naročnina za dva meseca.

Mislim da tu ni dileme kaj izbrati za leto 2013....:)

To pa kar sedaj ponuja Mobitel s paketom 2013 pa je imel Simobil že lansko leto v paketu Preprosto zame katerega pa sedaj več ni. Je pa fino gledat kako konkurenca in pametni uporabniki počasi silijo velikega rdečega da preneha odirati uporabnike.
 
Nazadnje urejeno:
I

Izbrisan uporabnik #488

Neko reklamo vrtijo, da pride tablica samo 1 eur na mesec, potem pa še minoren dodatek 29 eur na mesec (prenos podatkov).

Norca se delajo iz folka.
 

MOBIKING

Pripravnik
15. okt 2010
163
0
16
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Jaz sem zdaj še babici prenesel zadevo k bobu, je zadnje čase malo več klicala in je "ropar" poslal zadnjo položnico preko 40 eur.

Spet bo velik letni prihranek, pri upokojencih se to še bolj pozna.

Jaki penzion paket do sedaj... naročnina + oderuška tarifa.



Haha. Foter in mama sta imela neki Debitel paket mislim da Duet pop in vsa vesela razlagala kako malo telefonirata da ne porabita več kot vsak po 10 eur na mesec.

Sem jima pred časom vse skupaj prenesel na Bob 4 cente in sedaj se smejemo ko jima prihaja račun po 2-3 EUR.

Upokojence lahko edino še lovijo na foro centrov in trafik s sklepanje naročnin ker so načeloma manj vešči interneta in online registracij. Tu bi BOB še lahko pobral in rešil kar nekaj strank.
 

Piccadilly

Fizikalc
22. dec 2009
1.714
67
48
Moja babi je dobila oktobra položnico za 27 evrov, pa bi jo enaka količina klicev na bobu koštala 5,3€...

Sam ostajam na Mobitelu ker mam frišn telefon na aneks po obrokih pa nič kaj lepe stvari ne berem o Simobilovem omrežju.
 

MOBIKING

Pripravnik
15. okt 2010
163
0
16
Nekateri pač ko zmanjka argumentov na papirju zakaj plačevati več iščejo izgovore v "zraku".......:)

PS: Mislil sem na splošno glede govoric o omrežju ne osebno na tvoj post Slycer.
 

Pikec

Pripravnik
30. jan 2010
307
0
16
Citat:
Uporabnik MOBIKING pravi:
BIGbob s podatkovno opcijo 1 GB je še vedno četrtino cenejši in ima okoli 33% več količin od primerljivega Mobitelovega novinca Paket 2013. Ta ima še drobni tisk: sprememba paketa na 2013 stane 30 EUR. !!!! No toliko stane pri BOB-u mesečna naročnina za dva meseca.

Mislim da tu ni dileme kaj izbrati za leto 2013....:)

To pa kar sedaj ponuja Mobitel s paketom 2013 pa je imel Simobil že lansko leto v paketu Preprosto zame katerega pa sedaj več ni. Je pa fino gledat kako konkurenca in pametni uporabniki počasi silijo velikega rdečega da preneha odirati uporabnike.

Res je. Sem pa pričakoval, da bo SImobil odgovoril na Mobitelov 2013 paket z ponovno uvedbo paketa Preprosto zame, ali pa še kaj boljšega...
 

Piccadilly

Fizikalc
22. dec 2009
1.714
67
48
Mobiking, se je polno folka na FB strani Simobila pojavilo pod nekim kontraverznim sestavkom ki ni imelo lepih besed za Simobil. Mene trenutno itak najbolj Mobitel vleče nase zaradi aneksa, drugače bi verjetno tudi sam sprobal. Če bi želel zaradi slabega signala preklopiti nazaj na Mobitel bi itak že v parih mescih na bobu prišparal dovolj za vse odklopne in [morebitne] priklopne penale na Mobitelu.
 

Bush

Fizikalc
19. okt 2008
1.735
0
36
Citat:
Uporabnik Pikec pravi:
Res je. Sem pa pričakoval, da bo SImobil odgovoril na Mobitelov 2013 paket z ponovno uvedbo paketa Preprosto zame, ali pa še kaj boljšega...
Saj imaš Bigbob, a ne?
 

Pikec

Pripravnik
30. jan 2010
307
0
16
Citat:
Uporabnik Bush pravi:
Citat:
Uporabnik Pikec pravi:
Res je. Sem pa pričakoval, da bo SImobil odgovoril na Mobitelov 2013 paket z ponovno uvedbo paketa Preprosto zame, ali pa še kaj boljšega...
Saj imaš Bigbob, a ne?

Ja, in kaj pol? Ostale pakete SImobil lahko ukine, al kaj?
 

MOBIKING

Pripravnik
15. okt 2010
163
0
16
Ti paketi so primerljivi predvsem če dokaj veliko govoriš. Verjetno je kar nekaj ugodnejših paketov za občasne telefoniste kateri niso vezani na naročnino pa še vseeno mislim da jih BOB 4 cente večino povozi.
 

Pikec

Pripravnik
30. jan 2010
307
0
16
Citat:
Uporabnik MOBIKING pravi:
Ti paketi so primerljivi predvsem če dokaj veliko govoriš. Verjetno je kar nekaj ugodnejših paketov za občasne telefoniste kateri niso vezani na naročnino pa še vseeno mislim da jih BOB 4 cente večino povozi.

To se pa strinjam.
 

MOBIKING

Pripravnik
15. okt 2010
163
0
16
Tele diskusije za in proti bi šle lahko v nedogled. V bistvu sem se oglasil samo zato, ker ne razumem kako nekateri ne uvidijo, da se zvestoba monopolistom ne izplača, ker se ta zvestoba predvsem zelo drago plača in biti zvest nekomu ki več jemlje kot daje je popolnoma skregano z razumom in logiko.
 

Pikec

Pripravnik
30. jan 2010
307
0
16
Citat:
Uporabnik MOBIKING pravi:
Tele diskusije za in proti bi šle lahko v nedogled. V bistvu sem se oglasil samo zato, ker ne razumem kako nekateri ne uvidijo, da se zvestoba monopolistom ne izplača, ker se ta zvestoba predvsem zelo drago plača in biti zvest nekomu ki več jemlje kot daje je popolnoma skregano z razumom in logiko.

aplauz.gif
 

Azgard

Pripravnik
5. feb 2011
688
0
16
Men je predvsem zabavno, da je za nektere "revolucija" tale bob, in kar naenkrat hodijo dol z Mobitela, ker je drag. Čeprav je že mnooooogo let polno alternativ Mobitelu, ki so prav vse cenejše, nekatere celo isto drage ali cenejše od zdajšnega BOBa (pač odvisno od posameznika, kaj rabi v paketu).

Ampak no, bolje pozno, kot pa nikoli...
 

Mantara

Pripravnik
6. avg 2007
355
3
18
Aktiviral sem številko pri bobu, prenesel oz. bo prenesena številka v petek iz simobila na bob. Težava je v tem da ne sprejmem nobenega sms-a na to številko, katero imam dokler se ne prenese moja številka.
Pisal na suport, oni trdijo da je številka ok in da je aktivna in da deluje normalno.
Probal kartico v več različnih telefoni, poslan sms z več različnih številk, vendar sms-a ne dobim in ne dobim nikakor. Sms dobim edino če pošljem preko najdi.si.
Na suportu pravijo da naj te osebe katere so mi pošiljale sms-e preverijo nastavitve pri svojemu operaterju. WTF??? te osebe pošiljajo drugim nromalno sms-e in jih tudi dobijo.

Torej kaj naredit? Na info@bob.si sem jim vse to povedal, odgovor je njihov da je vse ok. Na 090 ne mislim klicat ker bom porabil pol ure da jih to razložim in da bodo sploh razumeli kako in kaj.

Kaj bi lahko tu šlo še narobe? kaj na poskusim še?

hvala in lp
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.