Novo pri bobu

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik borovnica pravi:
bob praznuje prvo obletnico delovanja,..
bravo,..
b

Tudi jaz moram čestitati
smile-1.gif


V enem letu sem porabil za 183 EUR, storitev je bila vedno ok, deluje povsod normalni, tudi v tujini (Malta, Albanija itd.).
Nobene razlike napram prejšnjemu ponudniku.

"Roparju" sem leto pred tem plačal 755 EUR.

Razlika, prihranek na letni ravni = 572 EUR za enako storitev, pri čemer ima določene zadeve bob celo boljše (MojBob npr.).
Bob mi je torej omogočil npr. en teden počitnic z letalom v Grčiji

Vsakemu priporočam!
zmaga.gif
 

Desty

Pripravnik
2. jul 2009
613
0
16
desty.biz
Citat:
Uporabnik Desty pravi:
Ima še kdo težave s plačilo prek portala Moj Bob? Dodam račun v košarico in lepo košarico plačam s Klikom in je to to. Ampak za zadnja dva računa še vedna piše, da sta v teku. Pa čeprav je bilo plačilo uspešno sprocesirano na Kliku in vse in tudi SMS sem dobil, da je bilo plačano. Pa še za znesek mi kaže, da je 0,00, pa čeprav je pred plačilom kazalo xx,xx€.



Da še malo pohvalil Bob ekipo.
smile-1.gif
 

Piccadilly

Fizikalc
22. dec 2009
1.714
67
48
Ali se prenos številke začne urejat ko je bob aktiviran ali že po podpisu pogodbe?

Nona je že prejšnji teden podpisala pa še nima stare številke. Aktiviral sem pa šele včeraj bob 4 cente.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.481
755
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Prenos stevilke se pomoje zacne takrat, ko prejmejo podpisane obrazce ... Ker prenesena stevilka je lahjo pa predplacniskem paketu ali pa na narocniskem (v tvojem primeru osnovni paket 4 cente)
smile-1.gif
...
 

Alioth

Pripravnik
8. avg 2007
469
7
18
Postopek prenosa se začne za tem, ko aktiviraš naročniški paket. Če si to naredil včeraj, bodo v kratkem poslali sms z datumom prenosa. Ponavadi je ta 5 dni od poslanega sms-ja. Vedeti pa moraš, da to ni pravi prenos številke ampak v bistvu samo menjava sim in sprememba paketa, zato ne veljajo predpisi določeni za prenos številke k drugemu operaterju.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.481
755
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik Alioth pravi:
Postopek prenosa se začne za tem, ko aktiviraš naročniški paket. Če si to naredil včeraj, bodo v kratkem poslali sms z datumom prenosa. Ponavadi je ta 5 dni od poslanega sms-ja. Vedeti pa moraš, da to ni pravi prenos številke ampak v bistvu samo menjava sim in sprememba paketa, zato ne veljajo predpisi določeni za prenos številke k drugemu operaterju.

Stevilo lahko prenses tudi na predplacniski paket? In ce stevilko prenasas recimo od drugega operaterja ali ponudnika (torej Mobitel, Tusmobil, Debitel, izimobil, T2,...) gre za cisto pravi prenos stevilke... Edino, ce prenasa iz Si.mobila, potem gre tehnicno res samo za menjavo SIM in spremembo paketa... na papirjih pa je vse enako kot ce prenasas stevilko recimo od Mobitela ... In pomoje morajo veljati enaka pravila in roki, kot veljajo za vse ...
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
Pričakuješ lahko martinovo nedeljo,..
vse ostalo je v božjih rokah,..

b

navadite se, da se o bodočih aktivnostih ne razpravlja na forumih
 

nowinc

Pripravnik
31. maj 2008
328
1
18
Hvala. Vem, da si enkrat napisal, da ne smes oz. ne smete dajati informacij glede bodocih akcij.
Ljudje smo pa itak neucakani... :)
 

Cawo

Fizikalc
Osebje foruma
25. jul 2007
2.867
19
38
Citat:
Uporabnik Jest pravi:
Prenos stevilke se pomoje zacne takrat, ko prejmejo podpisane obrazce ... Ker prenesena stevilka je lahjo pa predplacniskem paketu ali pa na narocniskem (v tvojem primeru osnovni paket 4 cente)
smile-1.gif
...

Točno tako, pa velja prav povsod enako
smile-1.gif

Od prejema obrazca na operaterja pa velja čas za prenos 3 delovne dni.
 

pino

Pripravnik
20. jan 2008
235
21
18
Ma odkar je zadnjic simobil, no bob crknu, mi sedaj vsi jamrajo kolk me slabo slisijo al pa me sploh ne. Sem najprej pomisli da je moj note crknu. Pa me enkrat slisijo dugic pa nic. Je mozno da je to omrezje kaj u malori. Podrocje pa zasavje,
 

frenky666

Pripravnik
23. nov 2009
181
0
16
Novo mesto
Morda kdo ve, kako se na moj.bob izklopi oziorma zapre prenos podatkov? Ker starša tega ne potrebujeta, se pa zgodi, da kdaj kaj ponesreči tipkneta....
 

pablo

Pripravnik
3. jun 2008
149
0
16
Po pomoti sem si aktiviral opcijo 1gb, sedaj pa že 2 meseca piše, opcija vklopljena, sprememba v teku in ni možno izklopit... Pomoč?
 

Apachi

gps navigator
Osebje foruma
21. jul 2007
2.195
20
38
Murska Sobota
Citat:
Uporabnik rollingstones pravi:
Citat:
Uporabnik frenky666 pravi:
Morda kdo ve, kako se na moj.bob izklopi oziorma zapre prenos podatkov? Ker starša tega ne potrebujeta, se pa zgodi, da kdaj kaj ponesreči tipkneta....

Se pridružujem zgoraj zastavljenemu vprašanju...
tongue-1.gif
Preprosto izbriši APN nastavitve pa lahko tipkata kar želita
grin1.gif
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.