Novo pri bobu

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

cool_B

Zelenc'
26. okt 2012
8
0
1
Citat:
Uporabnik Jest pravi:
Citat:
Uporabnik cool_B pravi:

Z Boba sem dobil odgovor, da je bila pošiljka odpremljena 19.10. preko TNT dostavne službe (??) in naj se obrnem na njih...

Jaz bi se vseeno obrnil na bob in njim tezil... Saj ni tvoj problem, ce izberejo salabajzersko dostavno sluzbo ... in konec koncev... tracking stevilko imajo oni, saj so oni posiljatelj ...

Lahko ti je pa dostavljalec pustil kje kaksno obvestilo, ker te ni bilo doma in si ga spregledal... Tako je bilo pri mami... Dostavna sluzba je prisla naslednji dan po oddaji, a mami ni opazil listka v nabiralniku... Sele v ponedeljek ga je opazila in poklicala ter se zmenila za ponovno dostavo v torek ...

No, TNT itak ni dosegljiv med vikendi, tako da sem odgovoril Bobu s prijaznim sporočilom, naj sami raziščejo zadevo in sporočijo čimprejšnjo ugodno rešitev vsega skupaj, ker če so (oni ali njihovi partnerji) že pri izročanju pogodbe tako nezanesljivi, me je kar malo strah kaj me še čaka pri njih kasneje. Dostavljalcev TNTja zagotovo še ni bilo, redno preverjam nabiralnik, v katerega ne prejemam reklamnega materiala, zgolj pošto. Bomo videli, kako bo sedaj naprej - lahko pa verjetno v vsakem primeru pričakujem Mobitelovo položnico za 19eur še za prihodnji mesec, ne? Potemtakem je najbolje počakati z aktivacijo Boba in prenosom številke do cca. 20.11. (če mi tačas sploh uspejo dostavit pogodbo)? Ali se da tudi pri paketu Džabest dobiti povrnjen sorazmerni delež, če prekineš sredi meseca (zaradi zakupljenih vsebin namreč)?
 

kripo

Fizikalc
19. avg 2007
1.941
1
38
46
Ljubljana
Na BOB lahko greš tudi prej, saj dobiš 100 min bonusa, tako da v minus zagotovo ne boš šel
wink-1.gif
 

tomi

Guru
1. sep 2007
18.359
9.696
113
40
MB
mi lahko kdo pove kje na elektronskem računu je referenca za plačilo ?
redface-1.gif


edit: že mam, je v pogosto zastavljenih vprašanjih
 
Nazadnje urejeno:

Desty

Pripravnik
2. jul 2009
613
0
16
desty.biz
Ima še kdo težave s plačilo prek portala Moj Bob? Dodam račun v košarico in lepo košarico plačam s Klikom in je to to. Ampak za zadnja dva računa še vedna piše, da sta v teku. Pa čeprav je bilo plačilo uspešno sprocesirano na Kliku in vse in tudi SMS sem dobil, da je bilo plačano. Pa še za znesek mi kaže, da je 0,00, pa čeprav je pred plačilom kazalo xx,xx€.

 
Nazadnje urejeno:

cool_B

Zelenc'
26. okt 2012
8
0
1
Po napaki TNTja sem 30.10. končno prejel pogodbo in aktiviral naročnino - kdaj lahko sedaj okvirno pričakujem prenos številke z Mobitela? Do danes še nisem prejel nobene informacije namreč.
 

Nev3no

Zelenc'
19. apr 2010
2
0
1
Zdravo.

Mene pa zanima kdaj bo na voljo spet Big Bob (stari paket) oz. nov Big Bob kot ga imajo npr v Avstriji kjer je še 1000 MB prenosa podatkov za skupno ceno 9.90 ?

Drugače pa sem z Bobom zelo zadovoljen.

LP,
 

medo10

Fizikalc
3. sep 2007
1.693
7
38
Jo bo obeležil s kakšnim ugodnim paketom za uporabnike, da ne bo potrebno predolgo čakati na registracijo nove številke?
smile-1.gif
 

proteus

Pripravnik
25. nov 2011
709
2
18
Nekaj me zanima. Zakaj ima bob narejeno tako kratek interval zvonenja? Recimo, če me kdo kliče zvoni samo 4x. Če pa jaz recimo nekoga kličem na Mobitel številko mi je pa zvonilo več kot 11x. Se to da kako spremenit, da bo tistemu, ki me kliče večkrat zvonilo?

Pa še nekaj, zakaj ko odzvoni teh 4x, reče tisti odzivnik boba, prosim vtipkajte številko?
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.142
3.610
113
Marlbor
Nekako običajno pri vseh operaterjih je, da zvoni 1 minuto, preden centrala vrže "ni odgovora".
 

Sokol

Pripravnik
4. avg 2007
660
9
18
Dolenjska
Citat:
Uporabnik proteus pravi:
Nekaj me zanima. Zakaj ima bob narejeno tako kratek interval zvonenja? Recimo, če me kdo kliče zvoni samo 4x. Če pa jaz recimo nekoga kličem na Mobitel številko mi je pa zvonilo več kot 11x. Se to da kako spremenit, da bo tistemu, ki me kliče večkrat zvonilo?

Pa še nekaj, zakaj ko odzvoni teh 4x, reče tisti odzivnik boba, prosim vtipkajte številko?
Verjetno imaš vključeno tajnico. Sicer ne vem, če jo Bob sploh ima, ampak lahko bi bilo to.
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
13.040
3.929
113
Poizkusi to

Preusmeritev lahko kadarkoli izključite v meniju mobitela ali pa v mobitel vtipkajte ##002# in potrdite tipko za klic za preklic vseh preusmeritev.
 

Gaston

skeptik
19. jul 2007
890
2
18
A tega, koliko časa zvoni preden preusmeri klic na drugo številko, se pa ne da nastaviti?
Sploh pa... A je čas do preusmeritve nastavitev operaterja ali telefona?
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.481
755
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik Gaston pravi:
A tega, koliko časa zvoni preden preusmeri klic na drugo številko, se pa ne da nastaviti?
Sploh pa... A je čas do preusmeritve nastavitev operaterja ali telefona?

Preusmeritve se nastavljajo na telefonu, vendar se izvajajo v centrali (ukaz se poslje preko menijev ali preko splosnih GSM kod) ...


Lahko probas tole, ce mogoce deluje pri tvojem operaterju...


Preusmeritev klica:

Z zakasnitvijo
Aktiviraj: * * 002 * ŠTEVILKA * * (5 do 30 Sekund) # [KLIČI]
Deaktiviraj: # # 002 # [KLIČI]
Preveri status: * # 002 # [KLIČI]

Pogojno
Aktiviraj: * * 004 * ŠTEVILKA * * (5 do 30 Sekund) # [KLIČI]
Deaktiviraj: # # 004 # [KLIČI]
Preveri status: * # 004 # [KLIČI]

Če ne dvignemo
Aktiviraj: * * 61 * ŠTEVILKA * * (5 do 30 Sekund) # [KLIČI]
Deaktiviraj: # # 61 # [KLIČI]
Preveri status: * # 61 # [KLIČI]

Če smo nedosegljivi
Aktiviraj: * * 62 * ŠTEVILKA # [KLIČI]
Deaktiviraj: # # 62 # [KLIČI]
Preveri status: * # 62 # [KLIČI]

Engaged
Aktiviraj: * * 67 * ŠTEVILKA # [KLIČI]
Deaktiviraj: # # 67 # [KLIČI]
Preveri status: * # 67 # [KLIČI]

Briši vse preusmeritve
# # 002 # [KLIČI]


http://goo.gl/thL69
 

Gaston

skeptik
19. jul 2007
890
2
18
Najlepša hvala.

Meni preusmeritev nastavljena v menujih telefona sicer deluje. Je pa zakasnitev nekoliko prekratka, in bi jo rad podaljšal. Da bi telefon vedno zvonil vsaj 20 ali celo 30 sekund, preden bi preusmeril na drugo številko.


Če dobro razumem, moram
- za 20 sekundno zakasnitev vtipkati * * 61 * ŠTEVILKA * * ( 20 ) # [KLIČI],
- za 30 sekundno pa * * 61 * ŠTEVILKA * * ( 30 ) # [KLIČI]

S tem bi "povozil" operaterjevo prednastavljeno zakasnitev. Razumem prav?


Sicer sem pa na bobu.
 
Nazadnje urejeno:
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.