Novo pri bobu

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Desty

Pripravnik
2. jul 2009
613
0
16
desty.biz
Sem opazil, da je microSIM očitno zastonj. Mi je na računu niso računali.
smile-1.gif
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Evo mati na mini bobu, zadeva testirana deluje brez problemov. Stevilko so prenesli v 13ih dneh.

Dejte mi sam povedat ali je mozno nastavit alarm, recimo predno prekoracis 200minut, sicer je itak tolk pocen pogovor da je brezveze,ampak sem mislil tako da meni prileti na mail ce mati kaj zafrknejo z presezkom pogovorov?
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
ej, govorimo o nizkocenovni ponudbi z minimumom storitev,.. obveščanja o doseženi količini ni, saj bi si operater sam pljuval v skledo,..

opažam pa trend Slovencev,.. imeti S3, iPhone 4S, blackberry potem pa pritožbe da si ne znajo nastaviti telefona in zakaj morajo klicat 090, zakaj bb ne dela, v kateri trgovini lahko takoj menjajo sim kartico,zakaj ni mnp narejen v treh dneh,..

nizki stroški pač za seboj potegnejo omejene storitve, plačljivo podporo in daljše odzivne čase,..
b
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Sej ni nihce rekel da bi morali imeti, samo vprasal sem ce slucajno to je, glede na to da obstaja pregled preko spleta. Pa mati vrjami d a nima s3 ima nokio ki ima komaj barvni display, samo tastari ga znajo kdaj posrat. Nima veze ne bit uzaljeni ko otroc takoj.
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
Ralliart ni letelo nate.. hotel sem le povedati da so ljudje včasih skregani z realnostjo,..

b
 

Cawo

Fizikalc
Osebje foruma
25. jul 2007
2.867
19
38
Si probal poslati MMS? Zrihtano je bilo že nekaj časa nazaj
smile-1.gif


A imaš podatkovno povezavo vklopljeno? iMessage namreč isto dela preko podatkovne povezave, kot MMS.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
18.352
9.689
113
40
MB
mms dela, imessage dela ... sem zdaj probal s kolegom, blontna je prej trdila da ma wifi vkloplen pa ga zgleda ni mela
grin1.gif


je pa fora da mam cellular data ON, nimam pa nastavitev ... je pa jb telefon
crazy1.gif


ampak ok tudi internet dela, preko edge in 3G tak da mi je načeloma vseeno za nastavitve
grin1.gif
 

rollingstones

800. registrirani uporabnik
3. sep 2007
514
0
16
Rožna dolina
Torej, problem se nanaša na šumenje med samimi pogovori.
Stara mati je novi uporabnik storitev BOB in že od prvega dne, ko sem ji zamenjal SIM kartico so težave pri klicanju.
confused-1.gif


Signal je v redu, kliče in sprejema klice normalno, nato pa, ko se vzspostavi povezava pride do šumov, ki so različnih jakosti.
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
Citat:
Uporabnik Dr_Strangelove pravi:
Bio na prvoj liniji fronte pa se uplašio prijateljske paljbe.
smile-1.gif

še vedno sem na prvi fronti a nimam časa odgovarjati na vsak mail,.. eni v službi delamo, drugi morda hodijo v službo,..

b
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.620
208
63
Kranj
zakaj tako drago?

Storitve v gostovanju Klic v tujini VIPnet d.o.o., Croatia 00:01:24 5,33

1minuta 24 pa 5,33€ ne me jebat?
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.