Novo pri bobu

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

boshor

Pripravnik
23. mar 2011
51
2
8
Maribor
Najlepša hvala!!!
nahrung002.gif

Ga že šibam na Petrol.
smile-1.gif

Lp
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.620
208
63
Kranj
Citat:
Uporabnik Spirit pravi:
Citat:
Uporabnik tomi pravi:
jutri bo spraševal kdaj bo spet bigbob
grin1.gif

nene, jutri bo prašal če se mu splača vzet bigbob glede na obstoječo naročnino pri mobitelu
evil.gif

od kje tebi ideja da sem na mobitelu? imam xs zame -50%.
 

astet

Pripravnik
4. jan 2012
95
14
8
Kako lahko izvem ime nekoga kateri ima BOB telefonsko številko. Ali obstaja kakšen imenik BOB telefonskih številk kot ima npr. Simobil, Mobitel (za Tušmobil ne vem)?
 
Nazadnje urejeno:

kingo

Pripravnik
10. maj 2008
579
21
18
Pregledal vse strani, pa nikjer nisem zasledil - ali so klici za Big Bob (9,90€) tudi za stacionarna omrežja (ali se pač za te klice še posebej plačuje?) Hvala lepa za odgovor!!!!!
 

pino

Pripravnik
20. jan 2008
235
21
18
za samo 9,90€ mesečno prejmeš 1000 minut pogovorov in 1000 SMS-ov v VSA SLOVENSKA OMREŽJA. vse to brez vezave in brez dodatnih stroškov. v kolikor boš porabil vseh 1000 minut pogovorov in 1000 SMS-ov, znaša strošek nadaljnih pogovorov in SMS-ov 4 cente.
 

jusko

Zelenc'
15. jun 2008
21
0
1
A mi lahko kdo potrdi, da se mu pravilno prikazuje informativna poraba na 4545 stanje ali števec porabe na moj.bob.si?
Pri meni že od začetka od kaj sem pri bobu (december 2011 - bigbob s podatkovno opcijo) informativna poraba za podatke prikazuje 1024 MB, zdaj a sem kaj porabil ali ne. Na suportu mi vedno odgovorijo, da tehniki odpravljajo težavo. Enak problem ima moja partnerka pri bobu.
A se vam informativna poraba podatkov pravilno prikazuje ali smo vsi na enakem? Zadeva se mi zdi nerodna, ker vedno rabim podatke z rezervo.
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
1
36
Citat:
Uporabnik Jest pravi:

Citat:
kje lahko preverim stanje na svojem bob računu?

če želiš preveriti stanje na svojem bob računu, vtipkaj *668# in pritisni tipko za klicanje.

To ne deluje
bonk.gif
Javi mi neko napako, poskusil že na dveh različnih telefonih torej ni problem v aparatu, prav tako poskusil pri drugi SIM kartici.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
18.352
9.689
113
40
MB
jaz se pa v moj bob več ne morem prijavit, ne z številko od boba ne z mobitelovo ki bo prenesena na bob, verjetno sem neki vmes zahaklan ?
grin1.gif
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
spirit,..
preverjanje stanja za prepaid *668# kliči
preverjanje stanja za postpaid beseda stanje na 4545,..

l.p. b
 

Desty

Pripravnik
2. jul 2009
613
0
16
desty.biz
Citat:
Uporabnik jusko pravi:
A mi lahko kdo potrdi, da se mu pravilno prikazuje informativna poraba na 4545 stanje ali števec porabe na moj.bob.si?
Pri meni že od začetka od kaj sem pri bobu (december 2011 - bigbob s podatkovno opcijo) informativna poraba za podatke prikazuje 1024 MB, zdaj a sem kaj porabil ali ne. Na suportu mi vedno odgovorijo, da tehniki odpravljajo težavo. Enak problem ima moja partnerka pri bobu.
A se vam informativna poraba podatkov pravilno prikazuje ali smo vsi na enakem? Zadeva se mi zdi nerodna, ker vedno rabim podatke z rezervo.


Je na portalu Moj Bob opozorilo:
Citat:
opozorilo v kolikor imaš vključeno podatkovno opcijo 1 GB prihaja do nepravilnega prikaza prenosa podatkov, saj sistem prikazuje porabljeno količino 1.024 MB že ob prvem prenosu, ne glede na dejansko porabo oz. količino prenesenih podatkov. težavo odpravljamo in se ti za nevšečnosti opravičujemo.

Jaz rešim tako, da pri "stanje tekoče porabe" izberem "vrsta storitve: prenos podatkov" in potem "izvozi seznam v excel", potem pa tam sešteješ s funkcijo SUM. Pač, je zamudno, ampak vsaj veš koliko porabiš.
 

jusko

Zelenc'
15. jun 2008
21
0
1
Citat:
Uporabnik Desty pravi:
Citat:
Uporabnik jusko pravi:
A mi lahko kdo potrdi, da se mu pravilno prikazuje informativna poraba na 4545 stanje ali števec porabe na moj.bob.si?
Pri meni že od začetka od kaj sem pri bobu (december 2011 - bigbob s podatkovno opcijo) informativna poraba za podatke prikazuje 1024 MB, zdaj a sem kaj porabil ali ne. Na suportu mi vedno odgovorijo, da tehniki odpravljajo težavo. Enak problem ima moja partnerka pri bobu.
A se vam informativna poraba podatkov pravilno prikazuje ali smo vsi na enakem? Zadeva se mi zdi nerodna, ker vedno rabim podatke z rezervo.


Je na portalu Moj Bob opozorilo:
Citat:
opozorilo v kolikor imaš vključeno podatkovno opcijo 1 GB prihaja do nepravilnega prikaza prenosa podatkov, saj sistem prikazuje porabljeno količino 1.024 MB že ob prvem prenosu, ne glede na dejansko porabo oz. količino prenesenih podatkov. težavo odpravljamo in se ti za nevšečnosti opravičujemo.

Jaz rešim tako, da pri "stanje tekoče porabe" izberem "vrsta storitve: prenos podatkov" in potem "izvozi seznam v excel", potem pa tam sešteješ s funkcijo SUM. Pač, je zamudno, ampak vsaj veš koliko porabiš.

Torej nisem edini. Hvala za predlog s seštevkom!
 

flajr

Pripravnik
27. sep 2007
375
0
16
Citat:
Uporabnik tomi pravi:
jaz se pa v moj bob več ne morem prijavit, ne z številko od boba ne z mobitelovo ki bo prenesena na bob, verjetno sem neki vmes zahaklan ?
grin1.gif

Ko vneseš avtorizacijsko kodo in postaneš naročnik, se tvoj račun izbriše in se moraš še enkrat registrirati.
 

boc

Majstr
1. avg 2007
2.370
436
83
Kako je z vklopom/izklopom 1GB opcije ?
A se da oboje (vklop in izklop(!)) izvesti na "mojbob" ?
Ali je mogoce to opcijo vklopiti le za en mesec ?

boc
 

flajr

Pripravnik
27. sep 2007
375
0
16
Citat:
Uporabnik boc pravi:
Kako je z vklopom/izklopom 1GB opcije ?
A se da oboje (vklop in izklop(!)) izvesti na "mojbob" ?
Ali je mogoce to opcijo vklopiti le za en mesec ?

Ja.
Ja.
 

boc

Majstr
1. avg 2007
2.370
436
83
Torej se da tudi izklopit prek WWW ? To sprašujem ker na WWW piše, da je izklop mogoč s klicem na 090 XYXČ
Citat:

kaj je bob podatkovna opcija?

bob podatkovna opcija 1 GB ti omogoča brezplačno brskanje po spletu in sprejemanje/pošiljanje elektronske pošte. bob podatkovno opcijo 1 GB si lahko vklopiš v kolikor imaš aktiviran bob naročniški paket. cena za 1 GB prenosa podatkov je 5,00 € na mesec.

vključena količina podatkov velja samo za prenos podatkov v Sloveniji. v kolikor zakupljene količine podatkov nisi porabil, se neporabljena količina ne prenaša v naslednje obračunsko obdobje. obračunski interval za prenos podatkov je 64 kB.

v kolikor zakupljeno količino podatkov porabiš pred iztekom obračunskega obdobja, se vsak nadaljni GB prenesenih podatkov zaračuna v višini 5 €.

če opcije ne izklopiš, se samodejno obnavlja vsak mesec. v kolikor želiš bob podatkovno opcijo 1 GB izklopiti, pokliči na 090 068 068 (cena klica na minuto je 1 € z vključenim DDV). cena prenosa podatkov se po izklopu zaračunava v skladu s ceno za prenos podatkov v Sloveniji.
 

flajr

Pripravnik
27. sep 2007
375
0
16
Citat:
Uporabnik boc pravi:
Torej se da tudi izklopit prek WWW ? To sprašujem ker na WWW piše, da je izklop mogoč s klicem na 090 XYXČ

Da se. Večino stvari lahko urediš na moj.bob.si, če pa se slučajno tam ne da, lahko pošlješ mail na info@bob.si, ampak traja kakšna dva dneva. V vsakem primeru se lahko izogneš klicu na 090 (razen če ti ukradejo telefon, takrat boš najbrž želel hitro blokado SIM). Na spletni strani sicer marsikaj ne piše.

 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.