Novo pri bobu

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Sej jim tezim ,sem poslal ze 4 mail, pa vendo isti odgovor. Mal se mi neumno zdi, ker je res stos sam v tem da zbrisejos star profil in ga skreirajo na novo.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
18.352
9.689
113
40
MB
profil se zbriše sam, jaz sem si po prenosu enostavno naredo novega, pa dela
smile-1.gif
 

Morphey

Fizikalc
6. okt 2008
1.163
4
38
Maribor
Kot zgleda pride do napake če si ustvariš bob račun še z bob številko (naročniško), kasneje pa ti prenesejo številko od bivšega operaterja. Tedaj pride do napake. Sam ne moreš nič, je pa težava rešljiva v 5. minutah.
cheer.gif
 
Nazadnje urejeno:

Alioth

Pripravnik
8. avg 2007
469
7
18
Točno to se zgodi. Zadeva je sicer rešljiva "z enim klikom", na žalost pa to pri Bobu traja obsolutno predolgo. Pri meni se je vleklo 12 dni in še več bi se lahko, če...
cheer.gif

Imam pa slab občutek, da bi se s klici na 090 prej uredilo kot z zastonj maili.
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
sporocite mi na zs tezave, identifikacijske podatke in stevilko kjer so tezave pa pogledamo kaj se da naredit.
lp z zadra
b
 

pino

Pripravnik
20. jan 2008
235
21
18
Tud sam sem imel enake tezave. Pa sem se naredu neumnega pa poklical na Simobil jim rekel ko se hocem registrirat,na Bob da mi napise naj poklicem njihovo dtevilko - od Simobila. Pa mi rece operater naj povem ime priimek in stevilko telefona pa je blo v parih minutah reseno. Probi Ralliart mogoce ti rata.
 
Nazadnje urejeno:

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.342
764
113
Citat:
Uporabnik dsf pravi:
Težav na BOB -u je očitno precej. Poznam tipa kateri že en teden ne more klicati ko je poklical na brezplačno številko so ga preusmerili na plačljivo , ( naročnik namreč ) le tam pa prijave napake pa sploh niso posredovali naprej. Za zainteresirane številka lahko pod privat. Vse bolj se zdi da je BOB, bob ob steno in nič več....
Kje se lahko pritožim, meni namreč Bob normalno dela...?
 

tomazpog

Fizikalc
30. maj 2009
126
27
28
Borovnica, vprašanje zate:

sem naročnik BOB-a in sem pravkar sklenil še eno naročnino, isto na svoje ime.. Je možno dobiti zbirnik obeh položnic na eni, se pravi en znesek za plačilo dveh tel številk?
 

tomazpog

Fizikalc
30. maj 2009
126
27
28
Sem poslal še mail na BOB.. Očitno gre!

tole je pisni odgovor:


ko boste imeli sklenjeno še drugo naročniško razmerje lahko zaprosite za zbirni račun in prejemate enotno položnico za obe naročniški razmerji.


telefonsko številko tujega operateja pa lahko prenesete k nam na svoje ime, seveda s podpisom naročnika omenjene številke.

za dodatno pomoč smo vam na voljo.


lepo pozdravljeni,

vaš bob tim

odgovor za vas je pripravil:
*********

telefonska številka: 090 068 068 (cena klica na minuto je 1 EUR z vključenim DDV)
e-pošta: info@bob.si
 

Cawo

Fizikalc
Osebje foruma
25. jul 2007
2.867
19
38
Jaz mislim, da zbirni račun ne gre, tako da je bila po moje napačna informacija posredovana preko maila in ne tvoja napaka.
 

tomazpog

Fizikalc
30. maj 2009
126
27
28
bom poročal, ko dobim zbirni račun, če ga seveda dobim.. Me pa še nekaj zanima: sam imam še Simobilovo naročnino in imam vklopljeno opcijo, da me "telefon" pred vzpostavitvijo zveze opozori, če kličem v drugo omrežno skupino.. Ampak, ko kličem v BOB-a, me ne opozori, čeprav je to kao drug operater in se klic PLAČA oz ne gre iz zakupljene količine istega operaterja.. Kako pa je s tem, ker v bistvu te lahko zavede, da klepetaš in klepetaš, nabijajo pa se ti minute!?
 

Desty

Pripravnik
2. jul 2009
613
0
16
desty.biz
Tudi sam se vam čist veselo zahvaljujem za to novo "funkcijo".
smile-1.gif



Hmm, sicer pa mi je čudno... Obračunski interval imam je 25. v mesecu, račun pa še vedno ni bil izdan. Nič, bomo pa zastonj klicali.
smile-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

tomi

Guru
1. sep 2007
18.352
9.689
113
40
MB
Citat:
Uporabnik Cawo pravi:
bob sedaj omogoča plačevanje računov tudi preko moj bob z Viso, MasterCard ali NLB Klik.

Hkrati pa lahko polnite tudi predplačniški račun bob kar preko spleta:
http://www.bob.si/pomoc/napolni-svoj-bob-racun

jaz hočem odpret račun pa mi napiše: podrobnosti za izbrani račun niso na voljo.

če grem na zavihek poraba v preteklem obdobju pa hočem do 25. 8. pogledat pa mi tud nič ne izpljune
grin1.gif
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.