Novo pri bobu

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

geronimo

Fizikalc
9. sep 2007
2.442
73
48
no na moje vprašanje na info@bob.si glede stroškov začasnega izklopa, so po kar nekaj časa odgovorili, da bodo danes dodali postavko v cenik, kar so dejansko storili. 2 vprašanji, kako so to lahko računali do sedaj in ali ni potrebno za spremembo cenika obvestiti naročnike 30 dni pred spremembo?
 

Smrkc

Fizikalc
24. feb 2009
3.152
22
38
37
če ni v uradnem ceniku ti ne smejo tega obračunavati, drugače pa ja - sprememba cenika mora biti objavljena minimalno 30 dni predno stopi v veljavo
 

Desty

Pripravnik
2. jul 2009
613
0
16
desty.biz
Saj, pri "govoru" si vzamejo čas... Moje podatke je preverjal celo minuto in pol, potem še nekaj ni vedel in se je šel pozanimat in je spet trajalo minuto. Seveda, čas je denar.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Plačljiva pomoč je 1 EUR na minuto a ne...

Gobcanje pri Mobitelu, ko kličeš drugega h konkurenci pa je 16 centov+ na minuto. Skratka en malo daljši pogovor pri konkurenci
smile-1.gif
 

tomi

Guru
1. sep 2007
18.352
9.689
113
40
MB
Citat:
Uporabnik Desty pravi:
Saj, pri "govoru" si vzamejo čas... Moje podatke je preverjal celo minuto in pol, potem še nekaj ni vedel in se je šel pozanimat in je spet trajalo minuto. Seveda, čas je denar.

kdo bi si mislo, da ne ve vsega iz glave
shocked-1.gif


banda kapitalistična
uf-1.gif




grin1.gif
 

Dekster

MOBITEL PR
8. apr 2009
995
0
16
Ljubljana
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Pa saj je napisano, da plačaš le "govor", ne pa čakanja.

Ti pa veš, ali so ti obračunali samo govor ali čakanje
grims-1.gif


Če je linija vzpostavljena, ni več važno ali se sliši govor ali ne, ker nobeden ne bo šel zraven štopat kdaj se je začelo z dober dan in potem koliko je bilo molka in spet kdaj se ste se začeli pogovarjati
wink-1.gif



P.S.
Štopaj, na podlagi tega pa uveljavljaš potem reklamacijo
grin1.gif



Lp.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Po drugi strani pa dajte mi povedati, ali tja kličete 1x na teden, 1x na mesec oz. kakšna je gostota teh klicev
smile-1.gif
 

pino

Pripravnik
20. jan 2008
235
21
18
Mogoce je ze kdo napisal pa se opravicujem ker seenkrat sprasujem.
Imas mini bob ki je 6.99€.
Torej placam vsak mesec 6.99€, ce porabim ali NE 200 minut pogovorov in 200sms.
Kar je cez teh 200, je potem obracunano po 4 cente in dodano k 6.99€.
Imam prav?

Hvala in brez zamere.
 

proteus

Pripravnik
25. nov 2011
709
2
18
Vem da je to malo utopično vprašanje ampak vseeno, bo še slučajno drugo leto, februarja, marca ali aprila spet ta bigbob akcija? Namrec imam se veljavno pogodbo z Si.Mobilom in bi me razdiranje prišlo še mal preveč.

Lp,
 

Cawo

Fizikalc
Osebje foruma
25. jul 2007
2.867
19
38
minibob je 6,90 in ne 6,99, drugače pa ja, presežek je 0,04€.
 

Mr_Globus

Fizikalc
1. dec 2011
236
26
28
Jap
smile-1.gif


Btw pohvale bobu da so sami odbili 1€ od racuna (cenejsa1gb opcija). Sem bil siguren da bojo zasustrali :p
 

TgT

Pripravnik
1. okt 2007
30
0
6
Slov.Konjice
Bil na Hrvaškem, gostovanje delovalo OK, dal zvečer telefon v offline mode/airplane mode in drugi dan nisem mogel eč aktivirat simke, registracija akrtice ni bila mogoca. Ne deluje niti sedaj, doma.
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.620
208
63
Kranj
recimo, da imaš sedaj simobil brez naročnine, simpl varianto pa mesečno porabiš nekje 10 do 20 max, je BIGBOB smiselna zadeva?
obdržala bi se seveda številka...kako je zanesljivost sistema?
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.