Novo pri bobu

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Če misliš prenos svoje telefonske številke, to vedno gre. Je z zakonom predpisano.
 

NoviC

Pripravnik
11. jun 2008
278
0
16
27.6 sem prenesel predplacnisto st halo simpl v bob. Javili so mi z sms da bo prenos narejen 2.7. Danes je na bob kartici se stara bob st medtem ko mi za halo st javlja da ne obstaja... Kje bi lahko bila napaka? Na bob sem ze pisal in cakam odgovor. Ima se kdo podobno izkusnjo?
 

tomi

Guru
1. sep 2007
18.352
9.689
113
40
MB
meni se je na eni bob številki isto zgodilo ... hard reset telefona probaj, al pa počakaj da zrihtajo ...
smile-1.gif
če si jim pisal bo itak hitro urejeno
 

tomi

Guru
1. sep 2007
18.352
9.689
113
40
MB
pisal na info, posredovali tehnični službi, pa tukaj na forumu še borovnici poslal pm s številko pa je blo pol po hitrem postopku rešeno
grin1.gif
 

Cawo

Fizikalc
Osebje foruma
25. jul 2007
2.867
19
38
Meni deluje, res pa, da sem sedaj probal in ne včeraj. Ti dela sedaj?
 

pino

Pripravnik
20. jan 2008
235
21
18
Dobil prvi račun za mini bob. Zaenkrat vse OK. Sicer sem ob prijavi določil, da mi račun pošljejo po e-mailu, dobil sem pa prek pošte.
A je pri Bobu sploh možno da dobiš račun prek e-maila recimo v obliki pdf, čeprav sem ob prijavi to določil. Se nabere teh papirjev da je joj, pa se pri Bobu bi kaj prišparal.
 

Morphey

Fizikalc
6. okt 2008
1.163
4
38
Maribor
27.6. sem podpisal pogodbo z Bobom, ter obrazec za prenos telefonske številke. Isti dan sem naročnino tudi aktiviral. Kdaj lahko kaj pričakujem, da bo številka prenešena?
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Meni tudi ne deluje v celoti.

Sicer se normalno vse prijaviš, potem pa pri npr. tekoči porabi javi.

---
prišlo je do napake
prišlo je do nepričakovane napake. prosimo, poskusi kasneje.

datum in čas napake: 4.7.2012 7:19:59
oznaka napake: '511fb986-bbce-4f8d-9850-6d05bfdeac4b'
--------

Bodo že rešili.
 

Cawo

Fizikalc
Osebje foruma
25. jul 2007
2.867
19
38
Citat:
Uporabnik pino pravi:
Dobil prvi račun za mini bob. Zaenkrat vse OK. Sicer sem ob prijavi določil, da mi račun pošljejo po e-mailu, dobil sem pa prek pošte.
A je pri Bobu sploh možno da dobiš račun prek e-maila recimo v obliki pdf, čeprav sem ob prijavi to določil. Se nabere teh papirjev da je joj, pa se pri Bobu bi kaj prišparal.

Prvi in zadnji račun sta vedno v tiskani obliki
wink-1.gif
 

Mr_Globus

Fizikalc
1. dec 2011
236
26
28
Citat:
Uporabnik pino pravi:
Dobil prvi račun za mini bob. Zaenkrat vse OK. Sicer sem ob prijavi določil, da mi račun pošljejo po e-mailu, dobil sem pa prek pošte.
A je pri Bobu sploh možno da dobiš račun prek e-maila recimo v obliki pdf, čeprav sem ob prijavi to določil. Se nabere teh papirjev da je joj, pa se pri Bobu bi kaj prišparal.

Mislim, da je prvi in zadnji racun vedno papirnati.
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
ksz

Zdej ma Bob spet akcijo 9.9 eur 1000min v vsa omrezja(upam da tudi stacionarna) in 1000smsov. Brez narocnine.

Zdej pa vprasanje ali zadeva deluje tako kot mora, nobenih monet in podobnega ne rabim, vem pa da je kolega na tus mobilu in vsakic 4ic k ga klicem je nedosegljiv pa so razlicne lokacije. Vem da je bob simobil ki ima zdej ze zelo dobro pokritost a vseeno me zanima ce stvar deluje?

Zanima me tudi ali oni poslujejo sam preko neta al tudi osebno, ker bi rad prenesel na ta paket 9.9eur stevilke in me zanima ce bodo se kaksni hakeljci kje.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.