Novo pri bobu

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
I

Izbrisan uporabnik #488

Morebiti tudi kakšen "pameten" telefon poskrbi, da se številka kam posreduje, ko se ne bi smela.
 

Cawo

Fizikalc
Osebje foruma
25. jul 2007
2.867
19
38
Dvomim da je telefon ... Tukaj je navadno ali nepozornost posameznika ali pa zloraba kakšnega ponudnika. Mogoče te tudi nič hudega sluteče prijavi kakšen znanec ali sorodnik. Meni se je slednje zgodilo enkrat :S
 

TgT

Pripravnik
1. okt 2007
30
0
6
Slov.Konjice
Mogoče kdo od znancev vpisal tvojo št. v nagradni igri za ajfon ali ajpad
smile-1.gif
 

geronimo

Fizikalc
9. sep 2007
2.442
73
48
A ni pri takih SMS komercialnih sporočilih ravno zarad zlorab obvezno potrdilno povratno sporočilo?

Če ni, je to ogromen FAIL in ne vem kaj pristojne inštitucije počnejo.
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
A je kdo prijavil?
Nekdo mora prvi korak narediti.

(ravno v drugi temi eni jamrajo o vozniku, ki je parkiral na prostoru za invalide, organe pa noben ni obvestil)
 

Smrkc

Fizikalc
24. feb 2009
3.152
22
38
37
Citat:
Uporabnik geronimo pravi:
A ni pri takih SMS komercialnih sporočilih ravno zarad zlorab obvezno potrdilno povratno sporočilo?

Če ni, je to ogromen FAIL in ne vem kaj pristojne inštitucije počnejo.

res je, ko prejmeš prvi SMS, ki je ponavadi đabe, moraš poslati nazaj potrditveno sporočilo s katerim se strinjaš z njihovimi SPP-ji in šele takrat ti lahko začnejo zaračunavati. Torej, če te nekdo prijavi preko kake spletne strani, še vedno najprej prejmeš SMS pri katerem pa lahko zavrneš sodelovanje in nimajo osnove, da ti kaj pošiljajo ala obračunavajo...
 

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
4.008
339
83
www.svetidej.com
Ne vem kako je pri drugih operaterji ampak pri Tušmobilu če ne želiš več prejemati SMSov pošlješ STOP na številko XXXX (tisto številko ki dobivaš zaračunane sms-e)
 

pikoli

Pripravnik
13. avg 2008
73
0
6
Mam eno vprašanje, glede računa, ki sem ga zadnjič dobil.

Namreč, do 17.4. sem porabil približno 20€ v paketu 4c. Tisti dan, so mi spremenili paket v miniBOB. Sedaj pa gledam račun, na katerem piše, da je "Mesečna naročnina" 7,23€ + DDV. Meni se zdi to preveč, saj vse skupaj bi moralo biti kvečemu 5,75 +DDV, pa še to, če si naročnik cel mesec, jaz saz sem imel pa paket vklopljen samo 7. Mi zna kdo to pojasniti?
 

tonek

Pripravnik
3. dec 2011
210
0
16
Najbrž se res samo jezim,pa ne vem na koga-možno da mi je kdo šaril po telefonu. Zdaj smo blokirali komercialna sporočila in upam da bo naprej boljše, do zdaj imam z bob-om res same težave.
lp
nahrung002.gif
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
pikoli,
naročnino vedno plačaš od dneva spremembe do cikla + za en mesec v naprej,.. če si recimo menjal paket 17ega boš plačal naročnino od 17.04 do 24. 04. in za en mesec v naprej,..

lp b
 

geronimo

Fizikalc
9. sep 2007
2.442
73
48
Citat:
Uporabnik tonek pravi:
Najbrž se res samo jezim,pa ne vem na koga-možno da mi je kdo šaril po telefonu. Zdaj smo blokirali komercialna sporočila in upam da bo naprej boljše, do zdaj imam z bob-om res same težave.
lp
nahrung002.gif

A te prav razumem, da lahko pišem na info@bob.si in prosim za blokado vseh komercialnih sporočilo na določeno številko?
 

tado

Fizikalc
15. maj 2008
2.267
1
36
Mislim da to omogocajo vsi operaterji. Bo B povedal ce to velja tudi za Bob.
 

tonek

Pripravnik
3. dec 2011
210
0
16
Pisat res nisem probal, ker te že na številki o8o odslovijo , tako da na 090
uf-1.gif
 

Zgaga

Guru
25. jul 2007
10.514
4.472
113
49
Na sončni strani ALP
Imam naročniško razmerje in ko pošljem STANJE na 4545 ne dobim odgovora.
shocked-1.gif

Kako lahko še drugače preverim stanje porabe?

So mogoče fore z velikimi/malimi črkami?
Sem namreč pošiljal Stanje z veliko začetnico?!
rolleyes-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Sem probal STANJE 4545 in deluje normalno (z veliko začetnico).
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.