Novo pri bobu III.

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Rambo013

Majstr
30. jan 2010
1.798
384
83
Vipavska dolina
ksz
Zakaj mi ne prikaže računa za julij mesec na spletnih straneh?
Saj vem da prav veliko nisem porabil ampak verjetno kakšen cent sem. Če pa nisem, a potem se računa niti ne vidi tam?

Pa še eno vprašanje. Ker imam bolj nizko porabo a (kolikor sem prebral naj bi se dalo) lahko plačam denimo 5€ namesto nekaj centov in koliko časa imam potem tak dobropis. A je to časovno omejeno?

EDIT:typo
 
Nazadnje urejeno:

Super

Pripravnik
4. apr 2012
755
20
18
Jaz sem februarja preplačal položnico za januar, in od takrat dobivam prazne (prečrtane) položnice. Ni časovne omejitve dobropisa.
 

Dik

Fizikalc
28. okt 2007
1.564
85
48
Od križišča mal naprej na desno
Plačam prejeti sms po 5centov +ddv, ker si ga "kao" sam pošiljam ceprav to ni res. Prejle sem prisel v nazaj v Slovenijo in glej ga zlomka spet isti sms ??? Zdaj se bom spravil in jim napisal en mail
wink-1.gif
Sam telefon mi teh sms-ov ne more pošiljat ali pač?
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.481
755
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik Dik pravi:
Plačam prejeti sms po 5centov +ddv, ker si ga "kao" sam pošiljam ceprav to ni res. Prejle sem prisel v nazaj v Slovenijo in glej ga zlomka spet isti sms ??? Zdaj se bom spravil in jim napisal en mail
wink-1.gif
Sam telefon mi teh sms-ov ne more pošiljat ali pač?

Lahko ga sam posilja... Ce si imel recimo namesceno kaksno aplikacijo, ki v primeru izgube ali kraje posilja SMSe...
grims-1.gif
 

Cawo

Fizikalc
Osebje foruma
25. jul 2007
2.867
19
38
Zna biti, da se je SMS na centrali kje zaciklal, preveri.
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.730
789
113
toti Maribor
Moraš pa priznati, da so z vstopom boba na sceno tudi drugi operaterji znižali cene in naredili konkurenčne cene paketov. Kar se tiče boba in reklam, morda je kaj povezano z menjavo lastnika avstrijskega telekoma, kateri je lastnik simobila.
 

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
4.008
339
83
www.svetidej.com
Citat:
Uporabnik zakon pravi:
Moraš pa priznati, da so z vstopom boba na sceno tudi drugi operaterji znižali cene in naredili konkurenčne cene paketov. Kar se tiče boba in reklam, morda je kaj povezano z menjavo lastnika avstrijskega telekoma, kateri je lastnik simobila.
s bobom drugi operaterji niso znižali cen, kvečjemu je Si.mobil na svoji glavni blagovni znamki podražil pakete. Nižje cene so samo zaradi Tušmobila ter novih regulativnih pogojev (cene zaključevanje klicev, EU direktiva, da se ne sme klicni center zaračunavati).

Po 1.9. se niža cena zaključevanje klicev iz 0,0324 na 0,0114 €/min. Torej s tem se niža tudi cena za MVNO in nacionalno gostovanje.

MVNOjem ne bo treba iti več pod ceno, da bi konkurirali bobu. bob za Si.mobil nima več smisla, edino da se dražijo paketi na glavni blagovni znamki (umetno zviševanje cen na trgu).
 

Wofk

Pripravnik
18. jan 2014
182
0
16
Delo Infoteh ‏@Delo_Infoteh 8 mins
Končno bo tudi #Bob ponudil paket z vključenim prenosom podatkov. Za 11,90 € na mesec bo v brutalnem bobu 1000 min, 1000 sporočil in 1000 MB
 

Thomas

Pripravnik
14. avg 2014
39
0
6
no to sem čakal
smile-1.gif
imam pa vprašanje, je v Borovnici že 3G signal končno ali še vedno samo 2G?
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
Citat:
Uporabnik Thomas pravi:
no to sem čakal
smile-1.gif
imam pa vprašanje, je v Borovnici že 3G signal končno ali še vedno samo 2G?

Thomas, do konca leta bi moral priti 3G,.. v planu je nova lokacija za bazno nad Staro postajo,..

l.p. b
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.