Novo pri bobu III.

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Uporabna_Stran

Pripravnik
25. nov 2011
410
0
16
Citat:
Uporabnik Jest pravi:
Citat:
Uporabnik Uporabna_Stran pravi:
Ponudba Brutalni Bob bo na voljo zgolj DO 31.8.2014.

Brutalni Bob - 1000 min, 1000 SMS-ov in 1000 MB za 11.90€ mesečno http://bit.ly/brutalnibob

Manjka ti besedica DO
smile-1.gif

TNX
smile-1.gif
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
47.247
6.460
113
pri taščici
Me mika da plačam aneks kazen na simobilu in grem k bobu. Sedaj imam včasih krizo z mb, tule jih imam skoraj 2x več.(na simobilu pa plačujeqmo 2x višji račun)
 

Bajkman

Majstr
23. jun 2010
3.679
152
63
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
Me mika da plačam aneks kazen na simobilu in grem k bobu. Sedaj imam včasih krizo z mb, tule jih imam skoraj 2x več.(na simobilu pa plačujeqmo 2x višji račun)

Moja sestra je na Simobilu imela enega tistih ortov za zmeraj. Ker veliko kliče, je tudi kar nekaj plačevala. Dokler se ni obrnila name, predlagal sem bigbob, kateri je takrat bil v akciji. Bila je za stvar, takoj vse pripravila, vmes pa poklicala še Simobil z vprašanjem, koliko stroškov bo imela pri prehodu (meni ni verjela).
cool-1.gif


Ampak hvala bogu so jo takoj prepalamudili s ponudbo nekega paketa za cca 15 EUR z vsemi neskončnimi količinami, razen za MB nisem čisto prepričan. Kao popust za dolgoletno stranko.

Če si dolgo na Simobilu, posebej če imaš kolikor toliko visoke račune, bi jaz tudi poizkusil.
wink-1.gif
In tale nova bob ponudba je lahko močno orodje.

LP
 

VanZ

Guru
1. feb 2008
2.817
2.043
113
Jaz sem šel iz orto v nulo na mini bob. Skupni stroški so šli iz 25 na 10-12€.
 

Alioth

Pripravnik
8. avg 2007
469
7
18
Kako pa je z menjavo iz bigbob na brutalni, če je obračunsko obbobje 25. v mesecu in bi menjal npr. danes?
Je bibbob obračunan v celoti, od danes do 25. pa proporcionalen znesek za brutalni?
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
47.247
6.460
113
pri taščici
Bajkman: sem leto in pol na simobilu ( takrat ni bilo bigboba), sicer bi najbrž tisto vzel. Kaj pa danes simobil ponuja v podobnih količinah kot tale novi bob pa ne vem. Imam še 80+evrov dolga +2x5 evrov na simobilu. (povedal prijazna teta na HD)
Kaj moram do 31.8 narediti na bobu da bom ”čimkasneje” šel na bob?
Sicer sumim da bo še kdaj ta paket, vendar sem zadnjič za preseženih 50mb plačal 25 evrov in.....bova skupaj z ženo na bobu.
Glede nedosegljivosti: mislim da to ni problem boba, ampak simobila ali telefona.
Če imam obračunsko obdobje do 27 (ali takrat približno) potem je najbolje da pridem na bob čimbližje temu datumu. Po tej datumu mi bodo kako obračunali zamišljene količine na si?
 
Nazadnje urejeno:

Cawo

Fizikalc
Osebje foruma
25. jul 2007
2.867
19
38
Citat:
Uporabnik Alioth pravi:
Kako pa je z menjavo iz bigbob na brutalni, če je obračunsko obbobje 25. v mesecu in bi menjal npr. danes?
Je bibbob obračunan v celoti, od danes do 25. pa proporcionalen znesek za brutalni?

Za oba: Mesečna naročnina se obračuna za nazaj, če danes menjaš, se ti bo do danes števl bigbob in potem brutalni bob do konca cikla.
Povsem fer do tebe.
Menjava se pa naredi s klicem na 068 680 680 ali pa po moje tudi preko e-mail info@bob.si
 

gloglo

Fizikalc
20. maj 2014
1.399
1
36
Zakaj zaudiča pri nedosegljivem telefonu ne dobiš sms-a o zgrešenem klicu...

to pa je osnova...
 

Sokol

Pripravnik
4. avg 2007
660
9
18
Dolenjska
Citat:
Uporabnik gloglo pravi:
Zakaj zaudiča pri nedosegljivem telefonu ne dobiš sms-a o zgrešenem klicu...

to pa je osnova...
Če ti je to tako pomembno potem moraš pa k drugemu operaterju. Kdor pa preživi tudi brez SMS zgrešenih klicev in mu je pomembna samo nizka cena je pa na Bobu.
smirk-1.gif
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
47.247
6.460
113
pri taščici
Sem si naredil preusmeritev za tistih nekaj klicev letno. Sicer klicoči malo čudno posluša ko se mu oglasi nepričakovan glas, ampak...
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
13.032
3.924
113
Pa dobro če te kdo rabi te bo že poklical še enkrat.
Sicer pa ku.......c ga gleda.
 

gloglo

Fizikalc
20. maj 2014
1.399
1
36
Ne zaradi tega ne bom šel k drugemu operaterju, sam vseno se mi zdi šalabajzersko, da tega nimajo. Nekako osnova.
Stil hitro sem spremenil v paket brutal, sem tam prišparal 3 eure..

prej big bop + 1GB
 

Commodore

Fizikalc
14. jul 2008
1.955
38
48
Citat:
Uporabnik gloglo pravi:
Ne zaradi tega ne bom šel k drugemu operaterju, sam vseno se mi zdi šalabajzersko, da tega nimajo. Nekako osnova.
Stil hitro sem spremenil v paket brutal, sem tam prišparal 3 eure..

A tega samo oni nimajo ali sploh Simobil omrezje ne podpira?
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.481
755
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik Commodore pravi:
Citat:
Uporabnik gloglo pravi:
Ne zaradi tega ne bom šel k drugemu operaterju, sam vseno se mi zdi šalabajzersko, da tega nimajo. Nekako osnova.
Stil hitro sem spremenil v paket brutal, sem tam prišparal 3 eure..

A tega samo oni nimajo ali sploh Simobil omrezje ne podpira?

Samo Bob tega nima... kar je nekako logicno... Ne mores za manj denarja pricakovati, da imas vse dodatne storitve enake ...
grims-1.gif


http://www.simobil.si/pomoc-in-informacije/zgreseni-klic#acc-33333

 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.