Novičke iz sveta fotografije

kostevc

muhar
24. jul 2007
1.364
2
38
Kostel
kostevc.blogspot.com

Od uvoznika za Samsung v Sloveniji, Eurofoto.

Samsung ima zelo dobro in po mojem mnenju kvalitetno serijo digitalcev, predvsem komapktov - le med uporabniki je bolj malo zastopan, morda tudi zaradi premajhnega deleža marketinga, ki bi povečal prepoznavnost blagovni znamki ...

Ja cena izgleda glede na Avstrijo kar 'zasoljena' ...
 

brgo

Fizikalc
14. avg 2007
5.783
0
36
Milky way
Po mojem v svetu samsung niti ni tako slabo zastopan (konec koncev gre za eno najbolj prepoznavnih blagovnih znamk). Pri nas pa je pač tako, da če ni canon ni nič. In golf je najboljši (edini) avto. Ko je recimo v.d. tašča želela fotoaparat sem ji nabavil olympusa in je bila razočarana, ker ni canon in sem ji kupil kar eno firmo za katero še ni slišala. In potem je videla mojega pentaxa in spet enak komentar. Sicer pa je bil moj čisto prvi digitalec prav od samsunga in mi je super služil, dokler ga nisem razbil. Čeprav je bil počasen je delal veliko lepše slike kot kasnejši ixus.
 

medena

Pripravnik
15. sep 2009
63
0
6
Zanimivo, zadnje čase prodamo vse druge digitalce razen CANON-a
smile-1.gif


OLYMPUS - 2letna garancija + SLO Menu
SAMUNGS- inovativen in ugodna cena
Pa včasih kakega NIKON-a.
 

futuristic

geđet frik
Osebje foruma
13. jul 2007
7.856
608
113
Nikon D3s DSLR Has Night Vision With 102,400 ISO (Yes, You Read That Right)

Citat:
The D3s's sensor is an evolved form of the original D3's 12.1MP full-frame sensor, using a different structure to improve the signal-to-noise ratio while shooting at higher ISO ratings, along with new algorithms for better image processing. The normal ISO range is 200-12,800, going up to ISO 102,400 at the top end of the expanded range.

God only knows what kind of photos it's going to turn out cranked to that ridiculous setting. Even if you aren't shooting anything with an ISO approaching the size of small lotto winnings, the lower level ISO settings, like around ISO 6400, should look even better than same setting on the D3. Nikon stressed that ISO 6400 and up to 12,800 would be "comfortable" to shoot at, so they are setting up some not-exactly-moderate expectations.

500x_d3ssss.jpg
 

SoulMan

Majstr
9. sep 2007
3.256
137
63
Celje
Po besedah pubecev, ki so v SLO testirali predprodukcijski model, je stvarca enostavno bolano dobra. ISO 6400 je baje nenormalno čist, pa je že D3-jka delala dokaj čiste fotografije pri 6400.
 
Nazadnje urejeno:

oriolus

Fizikalc
12. avg 2009
3.787
15
38
124
Zanimivo.
Če bi kdo pred nekaj leti (morda celo lani) zapisal, da bo 'markec' snemal filmčke in imel crop tipalo bi se mu še 'krave smejale', danes pa to piše, črno na belem...

Samo za poskušino - markec številke V bo imel MP3 dodatek, za prosti čas....

Kam gre ta svet