Altermeet 2024

brane_new

Guru
10. feb 2008
15.899
2.505
113
Pizza 18€. za ta denar dobil plučno. 3-4 osebe 34€!
Palčinke 7€.
Norci!

Gremo raje mal prot nadgorci gledat rabljene nemške premije

1726303101999.png
 
  • Wow
Reactions: msenjur

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.494
289
83
Kras
www.mtl.si
Skoda, okoli polnoci bom v LJ… ce se odlocite ker prestavit pa pridem…. Pa ne na naslednjo soboto ker me tud ni… lahk pa dentexa na video poklicem in pozdravim
Kakšen meet pa je to, da bo do polnoči že fertik. :evil:
Tako da, to so samo izgovori.
Takole
Boccacio rezerviran za soboto ob 17h. Prijave v temo, ali na zs, da javim ali bomo trije, 20 ali 50
90% pridem. Morda bom malo zamudil, če ne bodo fasaderji prej končali.

Aja, kje se potem parkira?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi

jello

Guru
22. sep 2008
10.044
3.782
113
Jap... Tudi skakalnica je včasih bila na Korantu (druga 50m pa v grabnu od Korantom)
Samo kolesarstvo se pa razen VN Dola niti ne spomnim, kaj dost.
Meli so pa mladinci Rogovci včasih treninge na tem koncu... Zbor najprej pri Koscu (potem jih je Regica začela preganjat), potem so še prestavili k trgovini v Dolu.
Dolska runda, mati kolesarskih rund, zbor je bil pred merkatorjem, vsako sredo popoldne, dobrošel pa vsak, ki je lahko držal. Kar po glavni cesti do litije, zagorja in čez moravče nazaj. Potem pa še s kolesom domov.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi

Car

POSTman
4. avg 2007
8.451
1.398
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Glede na to, kako tema cveti, bo treba dogodek prestavit najmanj v Halo Tivoli, če ne že Stožice glede na zainteresiranost..Resno, koliko je prijavljenih?
 

ViLiam

Fizikalc
11. jan 2022
383
-869
28
Ja res cveti:valjamse:
Same cvetke so se prijavile na zmenek:valjamse:
A ti to resno misliš, da bo nek normalen folk prišel na ta vaš meeting. LOOL
Pa to moraš bit res totalno brez laifa, da se dogovarjaš preko nekega totalno v k foruma za take zmenke.
Dajte pojte na zmenkarije.kom pa se tam mente, če že ne morete dobit nekoga, ki vas bo prenašal v laifu. Verjamem, da je to težko, toda ne obupat. Za vsakega pacienta se najde sorodna duša:valjamse:
ROLF! To ne moreš verjet, kakšen folk je tu gor. Pa to vedno eni in isti:norec:
 

jello

Guru
22. sep 2008
10.044
3.782
113
O Lesie! Še dobro ne nazaj, pa že pena na ustih.

O ljudeh brez lajfa uporabnik, ki so ga že šestkrat nabrcali v banovce pa je spet nazaj. A ker je blo preveč lajfa?
 

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.798
-1.113
113
145 km SZ od Opatije
Ja res cveti:valjamse:
Same cvetke so se prijavile na zmenek:valjamse:
A ti to resno misliš, da bo nek normalen folk prišel na ta vaš meeting. LOOL
Pa to moraš bit res totalno brez laifa, da se dogovarjaš preko nekega totalno v k foruma za take zmenke.
Dajte pojte na zmenkarije.kom pa se tam mente, če že ne morete dobit nekoga, ki vas bo prenašal v laifu. Verjamem, da je to težko, toda ne obupat. Za vsakega pacienta se najde sorodna duša:valjamse:
ROLF! To ne moreš verjet, kakšen folk je tu gor. Pa to vedno eni in isti:norec:
Če z Borg vzameta sobo v Begunjah, dobita popust. Pa še psihiater bo imel več kot dovolj dela z "vama"/s tabo, ker si razcepljena oseba

Nas pa pusti/ta pri miru, smo izven tvoje/vajine MENSA lige, očitno :evil:

Če bi Darwina vprašal, bi bil verjetno drugačnega mnenja, pa vseeno ... :evil:


Aja, vem da boš repliciral na tole, ker imaš pač tak tik (Tourettov sindrom mogoče?), ampak ti že sedaj odgovorim: ...blablabla..........................................................................blablabla...........................................................blablabla... :rolleyes:
 

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.798
-1.113
113
145 km SZ od Opatije
Jaz se oproščam, tokrat bom tole izpustil.

1. našel denarnico, ampak je prazna
2. se bojim, da uleti Vilijamček, pa me nalomi ko treske (ker sem bolj mali in švohcan)
3. če prideta oba z Borgom (2 in 1) potem sploh nimam šans :evil:


Car & ostali, imejte se skrajno lepo


p.s. pravi razlog je, da grem 400 km na JV, se vidimo naslednjič :nazdravje:
 
  • Ljubezen
  • Haha
Reactions: ViLiam in Car

ViLiam

Fizikalc
11. jan 2022
383
-869
28
O Lesie! Še dobro ne nazaj, pa že pena na ustih.

O ljudeh brez lajfa uporabnik, ki so ga že šestkrat nabrcali v banovce pa je spet nazaj. A ker je blo preveč lajfa?
Nč bat želejček sem že kar nekaj časa iz toplic, samo glede na to kakšne bedarije mečeš ven TI & CO me vse mine da bi karkoli komentiral:fredi:
 

ViLiam

Fizikalc
11. jan 2022
383
-869
28
Jaz se oproščam, tokrat bom tole izpustil.

1. našel denarnico, ampak je prazna
2. se bojim, da uleti Vilijamček, pa me nalomi ko treske (ker sem bolj mali in švohcan)
3. če prideta oba z Borgom (2 in 1) potem sploh nimam šans :evil:


Car & ostali, imejte se skrajno lepo


p.s. pravi razlog je, da grem 400 km na JV, se vidimo naslednjič :nazdravje:
:valjamse::valjamse::valjamse: Že spet izgovori, kot ponavbadi. Enkrat denarnica drugič morje tretjič....
Vsak izgovor je dober:sprasujemse: Nč bat vemo kakšen si mali in švohcan:fredi::valjamse: